Şimdi Ara

5.56 mm Milli tüfek teslimatında 65 bin rakamı geçildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok güzel silah yapmışız. Helal olsun bize
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Bu ne biçim bir uslup be bıktırdınız forumdan siyasetinden. Şu başlık altına bile neler yazıyorsunuz.Sizin yüzünüzden foruma girmek istemiyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotunc

Bu ne biçim bir uslup be bıktırdınız forumdan siyasetinden. Şu başlık altına bile neler yazıyorsunuz.Sizin yüzünüzden foruma girmek istemiyor insan.
    Bunun suçlusu malesef ben değilim millet maske bulamazken halen yerli araba yerli uçak vs haberlerle insanları oyalayan ben değilim.
  • yerli araba yerli silah ülkemle gurur duyuyorum yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Bunun suçlusu malesef ben değilim millet maske bulamazken halen yerli araba yerli uçak vs haberlerle insanları oyalayan ben değilim.

Alıntıları Göster
    Yaşadığın yeri söylesene ,

Ankarada 2.kez 5 lik maske için mesaj geldi ,sadece ptt nin ilk gün açılan sayfasından giriş yaptım.

Herkese bedava maskesi dağıtılıyo hemde kod ile istediğin semtteki eczaneden alıyosun hala utanmadan buralara bunları yazıyosun ayıp ayıp

Daha iki otobüs planlayamayan , hastane yolu yapmayanları alkışla bu başırılara gelince tu-kaka yazık yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Yaşadığın yeri söylesene ,

Ankarada 2.kez 5 lik maske için mesaj geldi ,sadece ptt nin ilk gün açılan sayfasından giriş yaptım.

Herkese bedava maskesi dağıtılıyo hemde kod ile istediğin semtteki eczaneden alıyosun hala utanmadan buralara bunları yazıyosun ayıp ayıp

Daha iki otobüs planlayamayan , hastane yolu yapmayanları alkışla bu başırılara gelince tu-kaka yazık yazık

Alıntıları Göster
    Yaşadığım yer Antalya. Geldi bize maske ama hiçbir şeye yaramayan virüse karşı hiçbir koruyuculuğu olmayan dandik bir maske. FFP2, FFP3 veya N95 standartında değil. Bak bakalım o kaliteli maskeler nereye gidiyor sana gitmediği belli!
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/turkiyenin-tibbi-yardim-malzemesi-tasiyan-askeri-kargo-ucagi-abdye-ulasti-41505618

• Motoru yerli mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhatIsThis -- 29 Nisan 2020; 12:34:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Yaşadığım yer Antalya. Geldi bize maske ama hiçbir şeye yaramayan virüse karşı hiçbir koruyuculuğu olmayan dandik bir maske. FFP2, FFP3 veya N95 standartında değil. Bak bakalım o kaliteli maskeler nereye gidiyor sana gitmediği belli!
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/turkiyenin-tibbi-yardim-malzemesi-tasiyan-askeri-kargo-ucagi-abdye-ulasti-41505618

Alıntıları Göster
    Demek ki maske dağıtılıyormuş

N95 sağlık çalışanları için gerekli senin için değil

Herkes maske taktığında zaten yayılım duruyor yasaklara bile gerek kalmıyor (DSÖ)

Neyse maske yok , dağıtılmıyor yalanın bitti sırada neler var

Almanyadaysan bunları bulamazsın tabii

Tüfek nasıl sen ondan bahset cumhuriyet tarihi boyunca yapamadığın otomatik tüfeği ki ordunun en temel ihtiyacı bak her çeşidini üretiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: memotunc

Sorma hocam konu dışına zaten yazamıyosun hergün yeni konu hergün yeni karalamalar ,onların uslüple eleştirince msj silinmesi ..

Teknoloji uzay donanım oto nereye girsek olayı maskeye , köprüye bağlıyorlar yorum yazmıcazda sırf yeni nesil eskileri bilmediğinden meydan bunlara kalmasın diye yazıyoruz ama bunlarla uğraşılacak gibi değil arpaları iyi demekki bu kadar çok ve hergün buradalar..
  • daha çok satacaz 65 ne ki
  • Arkadaşlar müsteşarımız bir kaç gün önce mpt 76'nın 400 gram hafifletilmiş versiyonunun kalifkasyon testlerini tamamladığını belirtti, bu hafifleme mpt 55 e de yansır mı yani mpt 55 de hafifler mi, eğer öyle olursa mpt 55 Dünya'da bir rakibi olmuyor,

Yeni nesil karizma mpt 76 nın fotoları:

5.56 mm Milli tüfek teslimatında 65 bin rakamı geçildi
    5.56 mm Milli tüfek teslimatında 65 bin rakamı geçildi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.