Şimdi Ara

5,5 TL Benri Dental Jumbo Diş Macunu 250 ml

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Gratis calisanlari bile alip kullanmiyor bu macun u...Araba fari temizlemek icin ucuz yollu olarak alabilirsinix

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Gratis calisanlari bile alip kullanmiyor bu macun u...Araba fari temizlemek icin ucuz yollu olarak alabilirsinix

5,5 TL Benri Dental Jumbo Diş Macunu 250 ml 

ya bu?

• Ciddi söylüyorum.esim çalışmıştı...Bizzat tecrubemizdir

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Gratis calisanlari bile alip kullanmiyor bu macun u...Araba fari temizlemek icin ucuz yollu olarak alabilirsinix
    Hayatımda ilk defa diş taşı sorunu yaşamıştım kullandığım zamanlar, Gratis'in tek memnun kalmadığım ürünü oldu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensodyne gibisi yok heralde

• FOCUSSTYLE kullanıcısına yanıt

Hassas dişler için iyi ama kullandığım bütün diş macunlarına göre tartar önlemede etkisiz kalıyor. Asitliği az sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2guyS

Hassas dişler için iyi ama kullandığım bütün diş macunlarına göre tartar önlemede etkisiz kalıyor. Asitliği az sanırım.

Tartar için en iyisi hangisi

En iyisini bilmiyorum ama bu tartar sorunu sadece sensodyne de oldu.

• Splatın Aloe Veralı olanı var. Çocuklar için çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Diş macunu için bu kadar anlam yüklemeye gerek yok, florürlü olan tüm diş macunlarını kullanabilirsiniz. gerisi pazarlama hilesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0611284CA

Diş macunu için bu kadar anlam yüklemeye gerek yok, florürlü olan tüm diş macunlarını kullanabilirsiniz. gerisi pazarlama hilesi

+1
    paradontax gibi florursuz olanlar bir yana, diğer florurlü olanlar bir yanı.
    beyaz ayakkabı temizliğinde kullanılabilir bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef durum öyle değil. beyazlatıcı içeren diş macunu kullanınca kısa sürede hassasiyet oluşturuyor. diş minesine zararı da düzeltilemez.

diş eti hassasiyet giderici kullanırsanız aniden kesiyor ve hayat kalitenizi artırıyor.

her birinin ayrı özellikleri var. bu markayı bilmiyorum ama içeriğine bakmak lazım.

diş hekimlerine sorunca genelde “kullan bi tane farketmez” derler. halk da bunu referans gösterir. halbuki hekim bu sorudan bıkmış olmaktan ve zaten fırçalamayan halk ne kullansa hiç yoktan iyidir mantığıyla söyler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yuklemedim..millet diş macunu sifati tasimayan aşındırıcı macuna para vermesin yazik

Şarjlı diş frçası...

• Diş macununu markasına bakmadan renklerine göre alıyorum. Yeşil, mavi, kırmızı, siyah. Yeşil ve ya mavi alıyorum sadece.

• içeriğinde 1450 ppm florür gördüğünüz tüm macunları kullanabilirsiniz ki bu üründe karşılıyor, diğer özellikleri sizin hassasiyetinize kalmış... (Diş hekimlerinin yorumu) Pahalı olan iyidir düşüncesi diş macununda geçerli değil...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.