Şimdi Ara

5-31 MAYIS VAKIFBANK 100 TL'YE VARAN WORLDPUAN KAMPANYASI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
9
Favori
10.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankayı suçlamaya gerek yok. Sonuçta şans işi. Bana 3. de talih kuşu kondu.

Not: Kampanya Kliksa'da geçerli. Sözkonusu puan Kliksa alışverişi sonrasında kazanıldı.
     5-31 MAYIS VAKIFBANK 100 TL'YE VARAN WORLDPUAN KAMPANYASI
  • 5 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan

5 TL

Alışveriş yapacağım bu gün hala gecerli mi arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: LukeSkywalker

Bankayı suçlamaya gerek yok. Sonuçta şans işi. Bana 3. de talih kuşu kondu.

Not: Kampanya Kliksa'da geçerli. Sözkonusu puan Kliksa alışverişi sonrasında kazanıldı.
     5-31 MAYIS VAKIFBANK 100 TL'YE VARAN WORLDPUAN KAMPANYASI

Kliksanın verecek olduğu puandan ayrımı 100 Tl vermiş oldu size? Kliksada 110 tl puanları aynı tarihlerde yükleyecek sanırım. O bakımdan soruyorum.

• hidden kullanıcısına yanıt
    Kliksanın verdiği puan genel olarak tüm world kartlar(Yapıkredi, vakıfbank vs.) için geçerli. Bu ise sadece Vakıfbank'ın yaptığı bir kampanya. O nedenle ikisi de ayrı ayrı yüklenecek diye bekliyorum. Ama bankalara çok da güven olmaz tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LukeSkywalker

Kliksanın verdiği puan genel olarak tüm world kartlar(Yapıkredi, vakıfbank vs.) için geçerli. Bu ise sadece Vakıfbank'ın yaptığı bir kampanya. O nedenle ikisi de ayrı ayrı yüklenecek diye bekliyorum. Ama bankalara çok da güven olmaz tabi :)

Aklıma geçen sene World'ün Hepsiburada da yaptıgı 100 tl puan kampanyası geldi, 1000 TL üstüne 100 tl world puan veriyordu, birde genel kampanyası vardı, 100 e 10 tl veriyordu, ben de işlem yaptım ama 100 tl puan yattı ama 10 tl yatmadı, biryerlerimi yırttım ama nafile, vermediler 10 tl

Veshasılı kelam vakıf bu konuda çok sabıkalı, inşallah yatar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 23 Mayıs 2014; 19:16:16 >
  • Umarım verirler bende kliksadan alış veriş yapıp şansımı deneyeceğim. Nasip bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada 1165 TL alışverişe 4 TL verdi
  • vakıf bank bana da 4-5 100 tl lik alışverişten sonra 170 tl ye 100 tl puan verdi super oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

hepsiburada 1165 TL alışverişe 4 TL verdi

hepsiburada.com alışverişlerine hiç vermiyordu, buda bi'şiydir
  • Arkadaşlar n11.com'a puan vermiyor mu? Tablet aldım, mesaj atıyorum kabul etmiyor
  • arkadaşlar acil yarına kadar 5-tl worldpuan ihtiyacım var. uçak bileti için avanspuan kullanacaktım ancak 5-tl puan eksik kaldı. en az masrafla nasıl 5-tl worldpuan kazabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

arkadaşlar acil yarına kadar 5-tl worldpuan ihtiyacım var. uçak bileti için avanspuan kullanacaktım ancak 5-tl puan eksik kaldı. en az masrafla nasıl 5-tl worldpuan kazabilirim acaba?

Git migrostan hediyem kart al 100 tl lik veya karfurdan hediye kart al 100 tl lik o sekikde aldiktan sonra KAZAN XXXXXX kartin son 6 rakamini yaz 6635 e gonder en asagi 3 tl gelir tahminimce

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

arkadaşlar acil yarına kadar 5-tl worldpuan ihtiyacım var. uçak bileti için avanspuan kullanacaktım ancak 5-tl puan eksik kaldı. en az masrafla nasıl 5-tl worldpuan kazabilirim acaba?

Git migrostan hediyem kart al 100 tl lik veya karfurdan hediye kart al 100 tl lik o sekikde aldiktan sonra KAZAN XXXXXX kartin son 6 rakamini yaz 6635 e gonder en asagi 3 tl gelir tahminimce

bahsettiğiniz mayıs ayı kazan kampanya puanları hemen yüklenmiyormuş ne yazık ki. yoksa böyle bir problemim olmayacaktı zaten:)
  • transglobal T kullanıcısına yanıt
    Evet gapacak bisey yok hemen lazimsa senin adın SELİM mi?

• transglobal T kullanıcısına yanıt
    hocam ben olsam şunu yapardım. giyim mağazalarında %2 veriyor, örneğin kiğilı. al bi takım, sonra avansı kullan. sonrada alışverişi iptal et
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

hocam ben olsam şunu yapardım. giyim mağazalarında %2 veriyor, örneğin kiğilı. al bi takım, sonra avansı kullan. sonrada alışverişi iptal et

mantıklı hocam. hatta online alışverişte bunu yapabilirsem çok iyi olur. online siteler için puan kazanma %yüzde oranlarını nereden bulabilirim acaba?
  • AYIN 26 SINDA gıttıgıdıyordan ALISVERIS YAPTIM GELEN URUN SORUNLU OLDUGU ICIN DEGISIM ISTEDIM ALISVERISI DAHA ONAYLAMADIM WORLD PUAN KAZANMAM ICIN BU AYIN SONUNA KADAR MI ONAYLAMAM LAZIM HAZIRANA SARKARSA PUAN KAZANAMAZMIYIM YOKSA ALISVERISIM 26 SI OLDUGU ICIN KAZANIR MIYIM
  • Artık bugun alışveriş yapmam heralde, 20TL ile kapattık bu kampanyayıda, puan yüklenmesini bekleyelim şimdi..
  • 5tl+4tl bende şans yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.