Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

5,1çıkışların hepsinden ses gelmiyor?neden?

5
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> 5,1çıkışların hepsinden ses gelmiyor?neden?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    selamlar.soundmax 5,1 onboard ses kartını 5 çıkış ayarlıyorum speakerı takıyorum ama winampta falan bi türlü tam ses alamıyorum.birinden geliyor birinden gelmiyor.windows ta divxlerde falan geliyor.bunun bi formulu programı yokmudur yav?

|
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Binbaşı
    1509 Mesaj
    ac3 mp3 ayrımı yüzünden bu başına gelen gayette normal hiç takma kafana
    |
    |
    sen olmayınca yanımda cereyan yapar kapılar çarpar içimde sabahtan akşama ansızın hiç beklemediğim anlarda sensizliğin ürpertisi yetmezmiş gibi her kapı çarpmasında bir korku kaplar beni sıçramak isterim yerimden bağırmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlik birde zaman mekan yokmuş gibi o anlarda ama anılar akar içimden taşmışda kudurmuş Kızılırmak gibi sıçramak isterim yerinden koşup kurtulmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlikle
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: etez

ac3 mp3 ayrımı yüzünden bu başına gelen gayette normal hiç takma kafana

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seso81 -- 23 Aralık 2004, 2:23:19 >
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    kesin çözüm:
    winamp ın sitesinden plug-in kısmına gireceksin. orada output plug-inleri arasında kb-5 channel diye bir plug-in var. onu yükle ve kur. ayarlarına bir bak..
    işte yapacağın şey bu.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    saol.denicem bakalım neolucak?işallah olur.saygılar.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.