Şimdi Ara

5-10 Yıl İçinde Yurtdışına Yerleşmeyi Planlayanlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
31
Favori
20.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evlat, uğruna koştuğun özgürlük, bir gün seni kafese tıkayacak ve;
    İstediğini asla bulamayacaksın, çünkü insanoğlu hep daha fazlasını ister, hep...
  • Şu an çook zor duruyor ama ekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanada
  • Ekle. Ceremiciğimin yanına gideceğim.
  • Vatanseverler(!) tam liste

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881-193∞

Beni de yaz hocam. Kaçıp gitmeyi düşünüyorum okul bitince.

Ahahahahaha imza-mesaj uyumsuzluğu. Kolay geliyor dimi elalemin ülkesine yerleşmek, onları sömürmek? Avrupalı olsaydım ırkçı olurdum.
  • Kaçanlar fetöcü olabilir dikkat edin
  • 2 hafta sonra almanyadayim.
    Biraz bakıncam universitelere felan.
    Zaten tekrar gircektim sinava bakalım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pesimist94

Evlat, uğruna koştuğun özgürlük, bir gün seni kafese tıkayacak ve;
    İstediğini asla bulamayacaksın, çünkü insanoğlu hep daha fazlasını ister, hep...

Bulduğunla şükredersen hep yerinde sayarsın. Adamlar uzayda nasıl daha uzağa gideriz hesabını yaparken bizde liseleri imam hatipe çevirip duralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

Orijinalden alıntı: Bucketthead

Beni de yaz hocam. Yanına Finlandiya diye ekle. Ben zaten Türk değilim hem köken olarak hem de benzemiyorum bile. Beni turist sanıp duruyorlar sıkılmaya başladım. 1-2 sene içinde gideceğim. Şuan para topluyorum.

mezarınız finlandiyada mı olacak hocam

İsterlerse ayılara yedirsinler hiç umrumda değil. Bu aralar depresyonum hat safhada. Oraya giderken de ölür müyüm acaba diye düşünüp duruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucketthead -- 9 Ağustos 2016; 15:33:45 >

• Okul bitince İskandinavya ülkelerinden birine gitmek hedefim
  • er ya da geç gitmek lazım bende gitmeyi istiyorum.kimse vatan millet sakarya ayağına yatmasın.durumlar ortada,dünyaya bir kere geliyoruz onuda kimsenin değer görmediği bir yerde harcamaya gerek yok.fırsatı olan gitsin
  • ekle hedef italya
  • Almanya , Hollanda veya İsviçre (yüksek lisans daha sonra oturum ve yaşam )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mode03 -- 9 Ağustos 2016; 15:38:59 >
  • Aman gitmeyin size ihtiyacimiz var diyecegimizi mi sandiniz? Defolun gidin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evcârâ -- 9 Ağustos 2016; 15:41:13 >
  • Bu Türk'lerdeki özgüven nereden geliyor ya? Başka zaman beyin göçü olmasın derler ama çoğunluğu okumuş, kendini geliştirmiş kişiler ülkeyi beğenmiyorum terk edeceğim dediği zaman "oo gitmezsen şerefsizsin, bize kalanlar yeter!!11" diyorlar.

Her alanda gelişmeye o kadar çok ihtiyacımız varken sanki adamlar Norveç'i, İsviçre'yi terk etmek istiyormuş gibi içi boş bir özgüvenle cennet memleketimi beğenmeyen defolup gitsin diyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *siteci* -- 9 Ağustos 2016; 15:43:30 >
  • Ekle beni hocam. Üniversite için önce Estonya'ya gideceğim. Sonrada yaşamak için Polonya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

Beni de yaz hocam. Yanına Finlandiya diye ekle. Ben zaten Türk değilim hem köken olarak hem de benzemiyorum bile. Beni turist sanıp duruyorlar sıkılmaya başladım. 1-2 sene içinde gideceğim. Şuan para topluyorum.

mezarınız finlandiyada mı olacak hocam

İsterlerse ayılara yedirsinler hiç umrumda değil. Bu aralar depresyonum hat safhada. Oraya giderken de ölür müyüm acaba diye düşünüp duruyorum.

" Dibe vurduğunu sanıp, bir dip daha olduğunu keşfedebiliyordu insan.."

"ucurumun sonuna bir adim gerek, ne yurumek istersin, ne geri donmek."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 9 Ağustos 2016; 15:52:54 >

• *siteci* kullanıcısına yanıt
    fırsatı yakalayıp gitmeyecek yok ama gitme alternatifi olmayanlar nette vatan millet sakarya edebiyatı yapip giderseniz gidin biz bize yeteriz modunda okumus bir adama bu ulke ne vaad ediyor ki eşek gibi calis birilerini zengin et odedigin vergiler calinsin sonra hesap sormaya kalkisirsan bir de sen suclu ol ama gitmeye kalkarsan vatan hainisin yersen tabi daha iyisini elde etme sansim varsa neden ugrasmayayim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.