Şimdi Ara

5-10 Yıl İçinde Yurtdışına Yerleşmeyi Planlayanlar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
31
Favori
20.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyebilirsin.
    Lakin oraya gidip geleceğim.
    Belki gittikten 5 sene sonra gelirim, belki de 10 sene sonra ama Türkiye de kalırım her ne kadar çomar nüfusu bizi geçmiş olsa da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkolar ataları gibi göç ediyorlar xd

• Hayatında bagcilardan dışarı cikamayanlar memleket terk ediyor

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    adam japonya'ya gideceğim diyor o da doğu özentisi mi :d tespitleriniz harika yahu
  • Ekle beni, buradakiler tüm gün camda türk bayrağı korna çala çala gezerek ülkeyi kurtarmaya devam etsinler. 2 yıl içinde gidiyorum.
  • Arkadaşlar 5 yıldır Ukrayna'da yaşıyorum ve burada okuyorum.İlerde ülkemdeki siyaset ve yanlış izlenen politikalar yönünden tercihi Almanya'dan yana kullanacağım bölümüm itibari ile geniş olanaklara sahibim..

Öncelikle bulunduğum ülkede

100Mbit İnternet sadece 10 TL..Kota - AKK gibi saçma sapan uygulamalar yok.

Telefon tarifeleri 4 Gb İnternet + Her yöne sınırsız dakika + mesajlaşma sadece 15 TL..Sim kartlar markette satılıyor.Direk tak çalıştır mantığı ile çalışmakta.

Etin kilosu 7 lira tavuk 3 lira.

En pahalı sigara 3.5 TL ile Sobraine..

Bg,GE,LT ve Avrupa plakaları araçlar 350 eurodan başlıyor.Evet o lanet şahinlere harcadığınız para ile burda 2000 üstü model BMW 320'lere binebilirsiniz.

En pahalı kafede büyük boy Latte sadece 3.5 TL Nargile 10 TL

iPhone 6S 635$ iPhone 6S Plus 735$

Saçma sapan vergiler yok..

Ekim ayında Schengen serbesti geliyor ah birde bu ülke çifte vatandaşlık verse ve maaşlar biraz yüksek olsa tadından yenmeyecek..

Bizim ülkemiz ne yazık ki cennet değil arkadaşlar artık.İnsanlar imkanı varsa kesinlikle AB veya daha refah seviyesi yüksek ülkelere göç etmekteler.

• Ekle sebastian.
  • yaz kardes, copcu bile olsam allahin izni ile kurtulcam su ulkeden insallah.

• Maaşlardan, iş imkanlarından da haber ver asıl.

• Yaz beni de eger bombaya veya ic savasa yakalanmazsam tek dilegim 5-10 yila bu ulkeden gidebilmek iktidari vergisi yobazligi sukurcu zihniyeti hepsi sizin olabilir uber milliyetci arkadaslar

• Yaz hocam, imkanım olduğu anda gideceğim.

• beni de yaz 40 yıl sonra emekli oldugumda hacca gideceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Maaşlardan, iş imkanlarından da haber ver asıl.

Ne iş yapmak istediğinize bağlı Türk mutfağı işine girerseniz çok para kazanırsınız.
  • Hocam benide yaz, Atatürkün binbir çabayla uğraşıp milletin gözü açmaya çalıştı ama bu millet ne bilimde anlar ne
    Çağdaşlıktan anlar laikliğin ne olduğunu farkında bile değil. Gökte indiği sandığı harefelerle yaşamaya bizide mahkum etmektedir.
    Her biri 10 cocuk doğurarak 8 milyonluk nufusu 80 milyon yaptılar. Yakında 100 milyon olur ,insanlar karın tokluğuna günde 18 saat çalışıyor olacak
    Fazla nufus ucuz işgüçü fazla tüketim demek ,dinlede insnları istedikleri gibi dizginleyecekler. Bir kaç yıl sonra gelişmiş ülkelere gitmek çok zor olacak
    Bizde müslüman ve orta doğu pisliğinde batıp yok olacağız,zaten şimdide araplaştık.
    Atatürkü mum arasakta artık bulamayız ,bu cahil millet onu anlasaydı şimdi bu halde değildik. Şimdi kemalistler en güzel günlerini yaşıyorlar şu cemaatçi
    Tayfa iktidarlaştı mı o zaman sen gör kemalistlerin kökünü kazıyacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-48C19E19E -- 10 Ağustos 2016; 22:03:00 >

• Şu İskandinav ülkelerine gidenler bir amaç uğruna mı gidiyor?

Ben ABD'ye gitmek istiyorum.Hem daha iyi bir eğitim hem de daha iyi bir iş için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: de bruyne

Hocam benide yaz, Atatürkün binbir çabayla uğraşıp milletin gözü açmaya çalıştı ama bu millet ne bilimde anlar ne
    Çağdaşlıktan anlar laikliğin ne olduğunu farkında bile değil. Gökte indiği sandığı harefelerle yaşamaya bizide mahkum etmektedir.
    Her biri 10 cocuk doğurarak 8 milyonluk nufusu 80 milyon yaptılar. Yakında 100 milyon olur ,insanlar karın tokluğuna günde 18 saat çalışıyor olacak
    Fazla nufus ucuz işgüçü fazla tüketim demek ,dinlede insnları istedikleri gibi dizginleyecekler. Bir kaç yıl sonra gelişmiş ülkelere gitmek çok zor olacak
    Bizde müslüman ve orta doğu pisliğinde batıp yok olacağız,zaten şimdide araplaştık.
    Atatürkü mum arasakta artık bulamayız ,bu cahil millet onu anlasaydı şimdi bu halde değildik. Şimdi kemalistler en güzel günlerini yaşıyorlar şu cemaatçi
    Tayfa iktidarlaştı mı o zaman sen gör kemalistlerin kökünü kazıyacaklar

Amma goygoy yaptın be, harbiden senin gibiler gitsin bu ülkeden ama gideceğin yere de zerre faydan olacağını sanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

80 %'iniz tuvalet temizleyecek zaten.Bu kadar şımarmanıza gerek yok

Sen bu kafayla başka şeyler de temizlersin üniversiteyi bitiremeden.
    5-10 Yıl İçinde Yurtdışına Yerleşmeyi Planlayanlar

• Bucketthead kullanıcısına yanıt
    Ben şuan İsveç Göteborg'da kurumsal bir firmada yüksek mühendisim.
    3 dili akıcı şekilde konuşabiliyorum.Şuan çalıştığım firma gelecekte ortak projeler geliştirme şartıyla MBA'ya gönderecek.Gerçi siz MBA nedir bilmezsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.