Şimdi Ara

5+1 yada 7+1 SES SİSTEMİ TAVSİYELERİNİZ ACİL BAKIN LÜTFEN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babacığım ne zor iş bu ya peki ben ps3 hdmı ile kullanıyorum,onda çıkış felan yokki aparatmı almalıyım,abicim cahillik ne zor ya
  • PS3 ün HDMI kablosu direk TV ye gidiyor burası doğru zaten. Ayrı olarak bir optic kablo alacaksın PS3 ün optic çıkışından ses sistemine çekeceksin kabloyu. Zor birşey yok yani zaten ses sistemini alınca anlayacaksın neyi nereye bağlayacağını. Ses sisteminin DVD player ının arkasında yazıyor Digital In, HDMI Out falan diye. digital In yazan yere konsolların ses kablolarını bağlayacaksın bu kadar basit.

xbox 360 için de Arkasındki görüntü kablosunun üstünde küçük bir bölüm var orası optic çıkış işte, aynı şekilde oradan ses sistemine çekeceksin optic kabloyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Eylül 2007; 14:43:36 >
  • quote:

Bilgisayarcılarda veya elektronikçilerde bulabileceğiniz optic splitter ile tek optic girişini 2 adet optic girişe çevirir

Böyle birşey hiçbiryerde bulamadım ben ne yazıkkı..Varsa daha iyi fikri olan yazsın bizde bilgilenelım..
  • anladım onada ek parça almam lazım o zaman yani her 2sine çünkü tv'ye bağlı olduğu için yetişmez dvd ye
    2 tane açıkta kalıyor 360ta demekki onlar çok sağol ben şimdi bu ses sistemi nereden bulurum onu araştırayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

quote:

Bilgisayarcılarda veya elektronikçilerde bulabileceğiniz optic splitter ile tek optic girişini 2 adet optic girişe çevirir

Böyle birşey hiçbiryerde bulamadım ben ne yazıkkı..Varsa daha iyi fikri olan yazsın bizde bilgilenelım..

valla ben bunu şöyle çözeceğim hangisini kullanacaksam ona takacağım
  • Dvd yi ne yapican en guzeli av recevier al true hd ses i de,yeni ses formatlarinida destekliyo.Yani sen bluray flim alican icindeki ses formatlarini desteklemiycek sistemle seyredicen.Yukardaki alet destekliyo mu acaba?Bosuna parana yazik cunku teknoloji gelisiyo.Hem sana soyledigim anfiye istedigini ayni anda bagla yani anfiye ps3 u hdmi le bagla ve digerlerini.Anfiden de tv ye bir tane hdmi kablo bagliyosun.Hem bu anfinin upscale ozelligide var yanlis anlamadiysam sd yayinlari upscale edebiliyo.Abi burda her ay home cinema dergileri cikiyo.Bir cogunu alip takip ediyorum,butun editorler bu anfiyi tafsiye ediyo hep 5 yildiz aliyo istersen link verebilirim.Haftayada burda ses ve goruntu fuari var kesin gidicem ev elektronigi bolumune foto gonderirim(su pc yi topladiktan sonra) gorursunuz.

Kolon isine gelince o kolonlar arastir,pisman olmazsin.Ayakta takiliyo onlara hemde ayni malzemeden(piano black)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 16 Eylül 2007; 16:14:43 >

• canım benim doğruda o aletler burada yokki bulsam hemen alırım
  • bende size Creative Dtts 100 dekoderi öneririm arkadaşımda var, gerçekten çok güzel iş çıkarmış creative, tabi yanına hoparlörde almak gerekiyor, ama üzerinde herşeyi bağlamaya yetecek kadar giriş çıkış var, güzel bir hoparlör seti bağlandığında rahatlıkla z5500 kadar kalite alırsınız (ben daha iyi buldum sesini) üstündeki girişlerin çok olması bence çok büyük bir avantaj
  • Abicim sen bi forumda ki bolume baksana bu anfiyi bekliyen vardi herhalde hatta onkyo nun dustrubutoruyle mi ne konusmus yanlis hatirlamiyosam ekim de mi ne getircez demisler sen yinede bi goz at oraya.Birde bir ugra dogubanka cunku baska bir forumda bi kac kisi bu kolonlari kullandiklarini belirtmislerdi.Hatta DH ta bile kullanan vardir.

quote:

Orjinalden alıntı: levihakan

canım benim doğruda o aletler burada yokki bulsam hemen alırım
  • ben lg 902 ses sıstemı aldım PS3 e bagladım, fılmde ızlıyorum, bu bahsettıgınız lg'nin sadece goruntusu deısık versıyonu. ben cok memnun deılım acıkcası. ayaklıgı olsa dırek Z5500 alır noktayı koyardımm aslında. sımdı bu set yerıne av receiver ve hop setı dusunuyorum. zatı ps3 dvd ve bluray oynatıyo. ps3 u aldımdan berıde lg902 nın dvd palyerına 1 cd bıle sokmadım. ps3 upscale yapıyor ayrıca

• @levihakan abi bu paket sistemler insanların gözünü boyamak için yapılmıştır görüntüye para vermeni isteme bu sistemleren samsung hariç diyerlerini dinledim hatta teknosa yetkili kişi ile bile konuştum dedimki ben artık sistem aramıyorum aldım z-5500 keyfime bakıyorum dedim oda en iyisini yapmışsın biliyorum o sistemi dedi oradaki sistemlere bir az zorladık ve sonuç z-5500 daha dolgun bass seslerinin olduğuna kesin kanaat getirdim hem okadar parada vermeyecen boşuna senin krallar gibi nex-genlerin var birakta bir film onlar oynatsın demi.

Bir az önce piyanist dvd olarak dts ses kalitesinde seyrettim hayran kaldım z-5500 çook seviyorum.Z-5500 tanimak istiyorsan z-5500 kopiğine bir gez derim.Bir arkadaş var diyorki 38 cm dev gibi arabamda basım var ama z-5500 bası kadar derin ve onun kadar iyi bass ritmi yok diyor.Bahsettiği bası gördüm baya iyidi

• quote:

Orjinalden alıntı: ridvan1903

@levihakan abi bu paket sistemler insanların gözünü boyamak için yapılmıştır görüntüye para vermeni isteme bu sistemleren samsung hariç diyerlerini dinledim hatta teknosa yetkili kişi ile bile konuştum dedimki ben artık sistem aramıyorum aldım z-5500 keyfime bakıyorum dedim oda en iyisini yapmışsın biliyorum o sistemi dedi oradaki sistemlere bir az zorladık ve sonuç z-5500 daha dolgun bass seslerinin olduğuna kesin kanaat getirdim hem okadar parada vermeyecen boşuna senin krallar gibi nex-genlerin var birakta bir film onlar oynatsın demi.

Bir az önce piyanist dvd olarak dts ses kalitesinde seyrettim hayran kaldım z-5500 çook seviyorum.Z-5500 tanimak istiyorsan z-5500 kopiğine bir gez derim.Bir arkadaş var diyorki 38 cm dev gibi arabamda basım var ama z-5500 bası kadar derin ve onun kadar iyi bass ritmi yok diyor.Bahsettiği bası gördüm baya iyidi

hocam bu z-5500 ün fiyatı ne kadar

• abi bu onkyo yu aldık diyelim buna ayrı hoparlör takçaz bu aletede uydurk hoparlör takılmaz bi 5+1 alsan 2 sinin fiyatı 1.500 ytl yi bulur bide nerden bulcaz sadece hoparlör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etoo9 -- 17 Eylül 2007; 9:44:01 >
  • evet oda var ama şu doğubanka gideceğim,mutlaka insomun dediği aletlere bakacağım,
    bu arada eto heryerde bulursun hoparlör
  • abi buluruz da biz çanakkale deyiz doğubank yok burda kısıtlı imkanlar sadece teknosa var
    o onkyo yu bulursan bana haber verirsen iyi olur abi
  • quote:

Orjinalden alıntı: etoo9

abi buluruz da biz çanakkale deyiz doğubank yok burda kısıtlı imkanlar sadece teknosa var
    o onkyo yu bulursan bana haber verirsen iyi olur abi

ne demek kardeşim tabiki veririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: karsiyakali27

quote:

Orjinalden alıntı: ridvan1903

@levihakan abi bu paket sistemler insanların gözünü boyamak için yapılmıştır görüntüye para vermeni isteme bu sistemleren samsung hariç diyerlerini dinledim hatta teknosa yetkili kişi ile bile konuştum dedimki ben artık sistem aramıyorum aldım z-5500 keyfime bakıyorum dedim oda en iyisini yapmışsın biliyorum o sistemi dedi oradaki sistemlere bir az zorladık ve sonuç z-5500 daha dolgun bass seslerinin olduğuna kesin kanaat getirdim hem okadar parada vermeyecen boşuna senin krallar gibi nex-genlerin var birakta bir film onlar oynatsın demi.

hocam bu z-5500 ün fiyatı ne kadar

550 ytl buluna biliyor artık

• nerde var 550 ytl z 5500
  • Ahh onkyo yu birde o harman kardon lari bi alabilsem butun herseyi tamamliycam.Tv de piano black hepsi bir takim olcak,buyuk bi ihtimal almanyadan alicam gumruk odemiycem cunku.Ulan laptop yaktn beni bu aletlerin parasi yeni htpc ye gitti.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.