Şimdi Ara

5.05 - KIRIK FAT/PARLAK KASA 500GB PS4 - 1300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle cihazda kol bulunmamaktadır. Kolu kendim kullanacağım için satmıyorum. Konsol + HDMI + güç kablosu verilecektir.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Cihazın pozitif özelliklerini bir kenara bırakıp negatif özelliklerden bahsetmek istiyorum:

1- Cihazda X ve O tuşlarının yerleri değişik. Oyun içinde benim oynadığım oyunların hiçbirinde bu sorun olmadı, ama ana menüdeyken O ile onaylayıp, X ile çıkıyorsunuz. Tek fark bu. Buna da 1-2 haftada alışıyorsunuz. Benim için büyük bir olay değildi bu.

2- Cihazın fan ses seviyesi bazı oyunlarda biraz yüksek. Her oyunda olmuyor ama bazı oyunlarda fan sesi baya duyulur seviyeye geliyor. Bunu her ps4 satıcısı söylemez size, ben açık sözlü olduğum ve içimin rahat etmesi bakımından söylüyorum. Ciddi alıcılar ses seviyesinin ne seviyeye geldiğini daha yakından bilmek isterse wpden video çekip atabilirim. Ciddi alıcı değilseniz vakit kaybetmeme taraftarıyım.
    Extra olarak bu fan sesinin sebeni konsolun kirli olmasından mı kaynaklanıyor yoksa modelin kendisi mi sorunlu bilmiyorum. İçini açıp temizlemedim hiç, belki temizleyince düzelir ama söz vermiyorum. Düzelmeyecekmiş gibi düşünün siz.

3- Garantisi ve fatura yok.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Cihazı geçen yıl başka bir forum üyesinden almıştım fakat çok sık kullandığım söylenemez. Fan sesi de tabii ki bir sorun ama ben kulaklık kullanarak halletmiştim bu sorunu.
    Cihaz ile ilgili sorusu olan, foto video isteyen arkadaşlar pm -> whatsapp yoluyla iletişime geçebilirler.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Son olarak, büyük bir oyun arşivim var. İsteyen arkadaşlara arşivimden oyunlar yükleyip öyle verebilirim cihazı.

Alışveriş istanbul içi elden(1 eylüle kadar burdaym), istanbul dışına alıcı ödemeli kargo olarak gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 30 Ağustos 2019; 12:14:31 >

• Hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsodi -- 24 Ağustos 2019; 7:29:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsodi

Hayırlı satışlar
    sağol hocam. fiyat takibi için mi yazdınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

sağol hocam. fiyat takibi için mi yazdınız

Alıntıları Göster
    aynen kolsuz olması dez avantaj olmuş.

birde resim eklerseniz daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsodi

aynen kolsuz olması dez avantaj olmuş.

birde resim eklerseniz daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    kol olsa fiyat 100-150 daha fazla olurdu ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.