Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
19.862
Cevap
118
Favori
1.417.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1759
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 118
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Malkocogly (494 mesaj) radko (442 mesaj) alvin83 (308 mesaj) hdmaniac (300 mesaj) mavikıs (293 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6183 mesaj) Mobil (6722 mesaj) Mini (1073 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
64 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Krediler >> 5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ
Giriş
    1065 Mesaj
    Başvurusu hâlâ değerlendirme aşamasında olan var mı? Umutluyum ben bu yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    12 Mesaj

eğer bi kaç günde cevap yoksa sonuç olumsuz geliyor maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yusufc2012 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Halkbank olumsuz mesajı geldi sonunda tüm müslüman alemine hayırlı olsun..

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Herkes akın akın kredi çekiyor. Elbette olumsuz verecek. Sizlere 6 ay sonra ödemeli en düşük faizli vermek mi cazip yoksa normal krediye yüksek faizlere halka geçirmek mi işlerine gelir.

Bilinç altıyla hem yardım ediyoruz havası oldu hemde insanlar en ufak sıkıntıda akıllarına kredi cekmegi düşündürdüler. Kaldırın kafanızı bakın millet kredi almak için banka kuyruklarında. O kadar talep var ki biz ret ediyor lazım değil diyorduk şimdi onlar ret ediyor.

Krediyi erteliyoruz ayağına haber yaptılar. Kimse faiz uygulacagını düşünmedi. 3 ay ertelemeye öyle bir mağdur oldu ki insanlar akıllara zarar. Para lazım olur bu zor günlerde diye erteleyenler bin pişman. Atıyorum aylık 2 bin kredi ödeyen 3 ay erteleme 4bin yani 2 bin TL civarı faiz koydu . Sözde insanları zor durumdan ferahlatıyorlar. Yeni kredi çeksen bu kadar girmezdi.

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Ben varım... ziraat 29 nisan dan beri değerlendirmede... ama bu sıralar kimseye olumlu bir mesaj gitmiyor herhalde... kalan bekleyenlere, sırayla red gönderecekler gibi...

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    12 nisanda onay mesajı almıştım. miktar yazmayan onay mesajı. dün cepbankta kredi çekimi denerken (günlük rutinim olmuştu artık). değerlendirmeniz olumsuz mesajını gördüm.

bugün cimere yaptığım şikayetin vakıfbank tarafından incelemeye alındığı ibaresini okdum e devlette.

vakıfbank kredi sorgulamada değerlendirmede görünüyor.

kafaya takıp anayasaya göre ayrımcılığa vurup işi mahkemeye mi gitsek acaba?

aihm'e kadar yolu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerates83 -- 8 Temmuz 2020; 15:19:56 >
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    3 temmuz dan sonra onay gelen oldu mu...?

|
    |
  • Binbaşı
    1065 Mesaj

Ben de Mayıs ortasından beri Ziraat ve Halkbank'tan bekliyorum. Son durum nedir?

|
    |
    aberdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    Dün KDK'den başvurumun kabul edildiği yazılı olan bir doküman geldi, aynısı Halkbank'a da gitmiş
    Halkbank'i arayıp dedim ki: "Benim için bir inceleme/takip dosyası oluşturur musunuz?" Müşteri olmadığım için farklı bir birime yönlendiriyorum dediler
    30dk. boyunca kimse açmayınca otomatik kapattılar.
    Bir de e-posta atarak deneyeceğim

Araştırmacı Gökhan kanalının sahibi, dediğine göre, Maliye Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı ve KDK merkezlerine gidip görüşmüş. İnceleyeceklerini söylemişler. Bakalım ne olacak?

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Hala değerlendirmede... konu ölmüş... 3 temmuzdan sonra kimse onay alamadı herhalde...

|
    |
  • Binbaşı
    1065 Mesaj

Bize de toplu red vermezler umarım

|
    |
    aberdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1967 Mesaj
    halae bekleyen var mı şu saçmalığı

kalanları da 1-2 ay umutlandırıp verecekler reddi boşuna beklemeyin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Bana bugün halkbanktan mesaj geldi 5000 tl olarak kullanıma hazırdır diye ancak ben sadece ziraatten başvuru yapmıştım halkbank ne alaka anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AltaNora

Bana bugün halkbanktan mesaj geldi 5000 tl olarak kullanıma hazırdır diye ancak ben sadece ziraatten başvuru yapmıştım halkbank ne alaka anlamadım.
    Bana da halkbanktan 7500 tl krediniz onaylanmıştır diye mesaj geldi bende ziraatten başvurmuştum hala değerlendiriliyor yazıyor ziraatte anlayamadım

• Binbaşı
    1903 Mesaj
    Ziraatte hesap olmamasına rağmen olumlu sonuçlanıp almıştık atm üzerinden fakat bunun ödeme takibini nasıl yapacağız? İnternet şubesine de kaydolamıyoruz kart falan yok diye.
    |
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    bana dun gece 10 bin tl onay mesajı geldi halkbanktan
    fakat internetten kullanmak istediğimizde
    isteginizi su anda gerceklestiremiyoruz diyor :/
  • Teğmen
    245 Mesaj
    11 Mayıs başvuruma dün 5bin TL olarak olumlu dönüş yaptı Halkbank. Web üzerinden de onayladım, ATM'den çekebilirsiniz dedi.
    |
    |
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Dün mesaj geldi 5 bin tl diye halkbanktan ama sözleşmeleri onayladıktan sonra işleminizi gerçekleştiremiyoruz diye hata veriyor. Şubeden halledicez anlaşılan.

|
    |
  • Yarbay
    3891 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: devilxtunax

bana dun gece 10 bin tl onay mesajı geldi halkbanktan
    fakat internetten kullanmak istediğimizde
    isteginizi su anda gerceklestiremiyoruz diyor :/
    banada mesaj geldi halkbank hesabim yok o sebeble mi onay kisminda sorun cikti acaba...

sanirim subeye gidip halletmek gerekecek... bilgi alirsaniz etiket atarmisiniz banada

|
    |
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    covid19 temel ihtiyaç kredisi sebebiyle ziraat bankası maaşıma koyduğu blokeyi hala kaldırmadı. topu sgk ya atıyor. biz koymadık sgk koymuş diyor. sgkya dilekçe verdim o da bankanızla görüşün diyor. Bu nasıl iş arkadaşlar
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
Sohbet
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.