Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başvuru numarasından girip banka hesaplarını hackleyeceğim ? oldu mu?
  • Ziraat bankası güncel durumda destek kredisi için başvuru alıyor mu arkadaşlar?
  • etrenjit E kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla başvuralar sona erdi
  • etrenjit E kullanıcısına yanıt
    haziran 1'inde başvurular sona erdi dostum.
  • SeymourK. S kullanıcısına yanıt
    kısacası hangi tarihte başvurduğunu merak ediyor? yani 1-2-3 nisanda başvurup cevap mı oldu yoksa daha sonraki bir tarihte mi dönüş oldu. başka ne olabilir?
  • KDK dan tavsiye kararının olumlu oluşu, diğer arkadaşlar gibi bana da geldi 11:00 civarı..
    Şu aşamadan sonra beklemek mi başka bir işlem yapmak gerekiyor mu bilmiyorum..
    Bu krediyi şube vermediği için şube bu konuda bilgi sahibi değildir, birşeyde yapamaz.
    Yine bu krediyi tahsis eden Merkez bu konuda işlem yetkisine sahiptir diye düşünüyorum.
  • triplett kullanıcısına yanıt
    aynı karar senin adına bankaya da gitti.

30 gün bekleme süresi var. başka bir şey yapmana gerek yok
  • Banada kdk dan yazı geldi. Saha doğrusu sisteme girilmiş. Bankadanda sms geldi değerlendirme devam ediyor diye. Delikanlı gibi red edildi diyemiyorlar sündürüp sündürüp uzatıyorlar. Bunu yapanlar daha beter duruma düşerler inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    O zaman umarım hepimiz artık hayırlı bi haber alırız.
  • Şimdi de youtuberlar 30 hazirana kadar sonuçlanacak diyor.
  • V.Manstein V kullanıcısına yanıt
    İşleri güçleri palavra, izlemeye devam etme çabaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayet varda başvuru açtım ziraat için. Kdk başvuru kabulünü gösterip ziraat bankası yetkilisine 30 hazirana kadar herhangi bir sonuç gelmezse suç duyurusunda bulunacağım dedim. bakalım etkisi olacak mı.
  • KDK başvurum bugün 'Dosya İncelemede' aşamasına geçmiş. Bir hafta içinde sonuç gelir umarım

• Kdk basvurum bugun geldi banada onaylanmis karar bankayada gitmis.banka islemi yapip kdk ya bildirmek zorundaymis beklicez

• Gelir dostum merak etme. Esas bundan sonraki süreci merak ediyorum. Benim başvurum onaylandı 1 hafta oldu. Ziraat'ten dönüş bekliyorum bakalım inşallah olumlu sonuç gelirde sende ümitlenirsin.
  • Bugünde bddk ya ziraat için yaptığım şikayete cevap gelmiş. Ziraat hala başvurunuz değerlendirmede görünüyor. Size süreç tamamlanınca bilgi verilecek demiş :)) vakıfla halkbank başka bankadan başvurunuz var diyerek red verip aradan sıvıştı ziraat ne diyeceğini bilemiyor hala. Bunların alayı fason. Başvuru tarihim 11 nisan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narsistt77 -- 25 Haziran 2020; 18:27:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • V.Manstein V kullanıcısına yanıt
    Inşallah. KDK sonucu geldiğinde beklemekten başka çare yok galiba?
    Dosya inceleme yazdığı günden itibaren ne kadar sonra evinize kağıt geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendallRoy -- 25 Haziran 2020; 21:23:59 >
  • 10 günü bulmadı sanırım 7-8 gün sürdü.
  • Arkadaşlar Merhaba;

Bu sabah ziraat bankası başvuru sorgulama ekranından baktığımda kredimin onaylandığını gördüm. Herhangi bir SMS gelmedi. İnternet üzerinden krediyi onayladım ve yarın sabah hesaba yatacağı bilgisi çıktı.

Başvuru tarihim 24.04.2020

Dilerseniz SMS beklemeden internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.
  • denisse16 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Darısı başımıza. Açık icra varmıydı?
  • 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.