Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kdk benim için de tavsiye kararı çıkmış.

Şimdi ziraat düşünsün.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Benim içinde aynı karar çıkmış peki şimdi ne yapmamız gerekiyor tam olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etelli21 -- 22 Haziran 2020; 11:36:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etelli21 E kullanıcısına yanıt
    kurum ziraate aynı metni gönderecek.

1 ay içinde bu vatandaşa cevap ver artık ve verdiğin cevabı bana da bildir diyecek.

kısacası minimum 1 ay daha beklemeye devam. yapacağımız bir şey yok şu aşamada.
    Peki çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • etelli21 E kullanıcısına yanıt
    ek olarak bir avukat arkadaşımla da görüştüm. bu konuyu.

1 ay süre var( iş günü olarak bakarsak 40-45 gün olabilir) bu süre bittiğinde cevap alamazsak direk cimere veya mahkeme açma hakkkımız varmış bu kararı gösterek.
  • 13 sayfalık bir pdf gelmiş. aynısı postayla da gönderilecektir demiş.

olayın özeti şu.

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ
  • Abi bu nasıl iş ben anlamadım komşuların hepsine çıkmış bana 2 ay oldu hala incelenecek yazıyor. sinir oldum ya... yapılacak bi şey var mı? e devlet 1000 lira desteğide alamadık. hey allahım. akpye üye mi olmak gerekiyordu almak için bilmiyorumki.!!!! bekleyecek miyiz bölye? yapılacak bir şey yok sanırım. Büyük ihtimalle vermeyecekler bize. bu kadar bekletmeleri hayra alamet değil.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 22 Haziran 2020; 13:27:56 >
  • Acaba red yedikte haberimiz mi yok. Yarın bi gün ziraat çıkıp biz sizi 60 gün önce red ettik ama sistemsel olarak gözükmüyordu derse şaşırmayacağım.
  • Aynısı banada geldi dostum Bana kdk'dan da cevap geldi başvuru kabulü diye. Belki artık utanırlarda bir geri dönüş yaparlar.
  • Ben de KDK ya Ziraat'in benim istediğim tutarın altında kredi verdiği için şikayet yazmıştım bana da sayfalarca yazı geldi. Size yazılanların aynısını yazmışlar. Benim pek umudum yok, herkese kopyala yapıştır aynı şeyleri göndermişler.
  • V.Manstein V kullanıcısına yanıt
    hayırlısı diyelim ama muhtemelen yine birşey çıkmayacak!

• doodlez789 kullanıcısına yanıt
    Ben iyi bir söverdim de neyse ki başvurular bitti. İhtiyacı olanlar olarak 83 gündür bekliyoruz sen geçmiş faiz derdindesin!
    Utanmıyor musun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kdk'ye başvuru yapanlar kaç günde cevap aldı? Ben 1 ay 6 gündür bekliyorum. Hâlâ işleme alındı olarak gözüküyor

• yaklaşık 45 gün.
  • Çok yakında cevap gelir. Bana 1 ay 9 gün sonra cevap geldi.
  • Arkadaşlar,

Ben Karaliste'de olan biriyim. Yani eski bir kredimde haciz işlemi var.

Vakıfbank Krediniz olumsuz olarak değerlendirilmiştir dedi.

Ziraat bankası'na da 1 Nisan'da başvurmuştum. Az önce Kredi talebiniz bu şartlarda olumsuz olarak değerlendirilmiştir cevabı geldi.

Yani kısacası bu destek kredileri sicili temiz olanlara er veya geç çıkacak. Ama benim durumum da olanlara ASLA çıkmayacak.

Bilginiz olsun.

İşte böyle bir ülke'de yaşıyoruz. Destek dediği şey parası ve sicili temiz olana. Helal etmiyorum hakkımı.
  • ghostery G kullanıcısına yanıt
    başvuru numaran nedir hocam
  • cevap alsa ne olacak ki, herhangi bir faydası yok,, faydası oldu işimi gördüm diyen beri gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    niye soruyorsun arkadasim adamin basvuru numarasini? duzgun bir aciklama yapsana sorarken, neden ogrenmek istedigini.
  • 
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.