Şimdi Ara

5.000 sıralama ile ilköğretim matematik öğretmenliği yazacağım (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
35
Favori
54.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam dershane ogretmenligi vs yapabilmek icin fizik muhendisliginden formasyon alabiliyor muyuz bilginiz var mi? yine oabt sinavi gecerli midir atanabilmek icin filan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brktmr B kullanıcısına yanıt
    bitmeyecek öğretmenlik dalları o zaman sınıf ,okul öncesi ,matematik , ingilizce gibi duruyor hocam. yanlış mıyım ? ççünkü bunlar hep zorunlu her yerde lazım ve varlar.
  • Özellikle gördüğün alan dersini gördüğün sınıfta eksiksiz bir şekilde bitirmeni öneririm. Son seneye eksiklerini kapatmak kalsın.

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Kaçıncı sınıfın? Tek sebep ders çalışmanın zor gelmesimiydi? Türkiye gerçeklerini göz önünde bulundurunca tıp fakültesi gerçekten iyi bir seçenek. İyi düşün derim.

• red alert2 R kullanıcısına yanıt
    Okul ile görüşüp net bilgi alabilirsin hocam. Formasyon alıyorsan öğretmen oluyorsun zaten. Kamu- özel sektör farketmez.

• ressam5845 R kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Görece olarak kötü sıralamalarda kesinlikle düşünülmesi gereken bölümler.

Bıraktım kaydımı sildirdim. Ben 2013 lise mezunu 2014 universite girisliydim. Ygs lysden sonra çok çalışamayacagimi düşünmüştüm ama hicte oyle olmadi. Sadece 12de ve mezunda çalıştığım için herhangi bir çalışma disiplinimde yoktu. Bana zor geldi bu kadar çalışmak. Şimdi de tam tersini arıyorum. Neredeyse universitede döneminde hiç çalışmamak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Zeki adamsın belli. Yaz gitsin bizim bölümü. Her türlü atanırsın. Madem kesin kararlısın, bizim bölüm ideal senin için. Ailen ne dedi bırakma işine ?

tamamdır hocam,ya benim de atanma anksiyitem var biraz da öabt sınavı ile atanma mevzusu fizik muhendisliğinden formasyon alıp fizik ogretmeni olursam benim için de geçerli oluyor mu o aslında asıl sorum=)
    Tesekkur ederim. Birşey demediler sağolsunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Türkiye gerçeklerini göz önünde bulundurarak sayısal puanlı mühendislik öğretmenlik sağlık bölümleri(tıp diş hariç) tavsiye eder mısınız

• Hocam Türkiye gerçeklerini göz önünde bulundurarak sayısal puanlı mühendislik öğretmenlik sağlık bölümleri(tıp diş hariç) tavsiye eder mısınız

• Valla bravo. Konuyu şöyle bir okudum da madde madde nasıl bir hayat sürmek istediğini belirtip kimseyi dinlemeden buna göre kendine en makul mesleği seçmek... Gerçekten tebrik ediyorum umarım daha da mutlu olursunuz. İnsan kendi geleceğiyle ilgili çok önemli bir kararı anca bu kadar güzel alabilirdi konuya saygı duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ranez -- 9 Eylül 2019; 11:44:6 >
  • Helal olsun hocam. Ne yapmak istediğini bilen, idealist olanlar hep kazanıyor.

Ayıp olmazsa aylık toplam maaşınızı sorabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Meslekten memnun musunuz

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szweig -- 11 Ocak 2020; 3:43:8 >
  • hocam son durum ne ? mezun oldunuz mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Tesekkur ederim. Birşey demediler sağolsunlar
    naptın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 12 Haziran 2020; 14:51:57 >
  • Hortlatıp hortlatıp durmayın mağara konuları ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 12 Haziran 2020; 15:28:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.