Şimdi Ara

5.0 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en sonunda tüm zorlukları aşarak oyuna dönmüş bulunmaktayım.
    5.0 baya değişik olmuş,haritalar filan hep kaldırılmış.en son 2 star ap setiyle bırakmıştım karakteri şuan rank 1 im ve kıyafetler üstümde, çıkartsam tekrar giyebilir miyim?silah olarak +10 uniq dynatum bow var ap bow ile kombineli ne zamana kadar idare eder?
    lvl nerede kasacağım?knighttaki gibi lvl kasma partileri oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

en sonunda tüm zorlukları aşarak oyuna dönmüş bulunmaktayım.
    5.0 baya değişik olmuş,haritalar filan hep kaldırılmış.en son 2 star ap setiyle bırakmıştım karakteri şuan rank 1 im ve kıyafetler üstümde, çıkartsam tekrar giyebilir miyim?silah olarak +10 uniq dynatum bow var ap bow ile kombineli ne zamana kadar idare eder?

server birleşiminden sonra army 2 setler yerine rank 1 setler verdiler. rank 1 veya daha iyi bir rankın varsa seti giyersin. +10 dynatium silah artık çöp. yeni çıkan +0 silahlar bile daha iyidir. group ile elite mob farmlayabilirsin. iyi xp veriyor. ancak 2-3 kişi uygundur. fazlası zarar olur. görevlerle uğraşma. elite mob kesmek daha avantajlı görünüyor. görevler 3m xp veriyor. zaten bir elite mob 3 ile 6m arası xp veriyor. görevlerle uğraşmanı tavsiye etmem. ama bazı daily görevler var iyi xp veren sadece onları yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: limon2015

quote:

server birleşiminden sonra army 2 setler yerine rank 1 setler verdiler. rank 1 veya daha iyi bir rankın varsa seti giyersin. +10 dynatium silah artık çöp. yeni çıkan +0 silahlar bile daha iyidir. group ile elite mob farmlayabilirsin. iyi xp veriyor. ancak 2-3 kişi uygundur. fazlası zarar olur. görevlerle uğraşma. elite mob kesmek daha avantajlı görünüyor. görevler 3m xp veriyor. zaten bir elite mob 3 ile 6m arası xp veriyor. görevlerle uğraşmanı tavsiye etmem. ama bazı daily görevler var iyi xp veren sadece onları yapabilirsin.

hangi haritada lvl kasiliyor?yeni silahlari dungeonlardan mı düşüreceğiz?

• quote:

quote:

quote:

hangi haritada lvl kasiliyor?yeni silahlari dungeonlardan mı düşüreceğiz?

bence şuan en mantıklısı +10 mistik rune silahı. oda 400-500m arası, ancient coin ile satın alınıyor. silahlar zindanlardan ve moblardan düşüyor. leveli ise hızlı bir şekilde, kysis miren kalelerinde yada rentus hm de kasabilirsin. tabi yanına chanter veya cleric alman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 17 Eylül 2016; 0:55:46 >

•  5.0 hakkında
    Bu silahı alsam kullanabilir miyim?66 Lvlim.

5.0 hakkında
    Bu görevde son aşamasında durdu.

Oyunun yeni şeklini nedense hiç sevmedim, hem para, hem honour, birde üstüne exp kasmak gerekiyor
    bildiğiniz işsiz kore oyunu olmuş
    Bir oyunun dinamiklerini pat diye değiştirmiş adamlar

• para ve xp kasmak gerekiyor doğru ama honour kasman gerekmiyor. zaten xp kastığın moblar çok iyi item atıyor. 1 saat farm yapsan yaklaşık 40m kasıyorsun. bu sırada xp de geliyor. ayrıca o silahı alma gereksiz. +5 mistik rune al. 200m e bulursun. hemde seni bayağı idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 18 Eylül 2016; 3:56:48 >
  • quote:

para ve xp kasmak gerekiyor doğru ama honour kasman gerekmiyor. zaten xp kastığın moblar çok iyi item atıyor. 1 saat farm yapsan yaklaşık 40m kasıyorsun. bu sırada xp de geliyor. ayrıca o silahı alma gereksiz. +5 mistik rune al. 200m e bulursun. hemde seni bayağı idare eder

o silahı şuan alıp kullanabiliyorsam alıyım para sıkıntı değil.Solo farm nerde kasabilirim?honour gereksiz diyorsunuz da 4 star takılarım kanatım var onları kullanamıyorum

• quote:

quote:

para ve xp kasmak gerekiyor doğru ama honour kasman gerekmiyor. zaten xp kastığın moblar çok iyi item atıyor. 1 saat farm yapsan yaklaşık 40m kasıyorsun. bu sırada xp de geliyor. ayrıca o silahı alma gereksiz. +5 mistik rune al. 200m e bulursun. hemde seni bayağı idare eder

o silahı şuan alıp kullanabiliyorsam alıyım para sıkıntı değil.Solo farm nerde kasabilirim?honour gereksiz diyorsunuz da 4 star takılarım kanatım var onları kullanamıyorum

çok istiyorsan o silahı al ama gereksiz. ayrıca + basarken patlarsa silah kayboluyor. takı olayına gelirsemde, oyun server birleştiğinde army 4 ve army 2 tüm itemlerin rank 1 ini senin çantana gönderdi. onları kullan. eğer bu rank 1 itemler gelmediysehttp://support.tr.aionfreetoplay.com/ bu adresten ticket at.

sonra o takılar armorlar bence artık çöp. çok daha iyileri birdaki versiyonda gelecek. yeni ap takı ve setler için herhangi bir rütbe şartı bulunmayacak. yine yeni ap ve takılar brokerdan para ile alınabilecek. ap ve madalya kasmana gerek kalmayacak. oyunun yeni hali kinah ve xp. bir bakıma knight gibi oldu. örnek bir kaç item atıyım.

5.0 hakkında

5.0 hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 18 Eylül 2016; 13:56:05 >

• Yine solo farmı ranger ile yapabilirsen, elyos için esterra, asmo için nosra haritalarında 71 lvl crafty ve minnor ile başlayan mobları kesebilirsin. moblar görev yapmış gibi xp veriyor ve sağlam itemler atıyor. bazen pvp defance lı mistik item attığı bile oluyor. yada kanat vs atıyor. öyle bir şey atarsa zaten direk 500m vs kasmış oluyorsun. tabi ihtimal düşük. ancak genel olarak sürekli turuncu item atıyor. onlarda iyi para eder. ben cleric olduğumdan hızlı dönüyorum o mobları. saatte 60m kadar kasıyorum. ancak moblar 71 lvl. her lvl farkında %10 demage düştüğünden 69 olmadan elite mob farmlamanı tavsiye etmem. zira 67 lvl de filan o moblara çok gülünç dps ler atarsın. açıkcası yeni patch de kinah kasmak çok basit. ben sadece kendi cleriğim ile farm yaparak 10 günde 2t para kastım. gerçi cleric olmanın bir avantajı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 18 Eylül 2016; 14:04:58 >
  • quote:

quote:

quote:

çok istiyorsan o silahı al ama gereksiz. ayrıca + basarken patlarsa silah kayboluyor. takı olayına gelirsemde, oyun server birleştiğinde army 4 ve army 2 tüm itemlerin rank 1 ini senin çantana gönderdi. onları kullan. eğer bu rank 1 itemler gelmediysehttp://support.tr.aionfreetoplay.com/ bu adresten ticket at.

sonra o takılar armorlar bence artık çöp. çok daha iyileri birdaki versiyonda gelecek. yeni ap takı ve setler için herhangi bir rütbe şartı bulunmayacak. yine yeni ap ve takılar brokerdan para ile alınabilecek. ap ve madalya kasmana gerek kalmayacak. oyunun yeni hali kinah ve xp. bir bakıma knight gibi oldu. örnek bir kaç item atıyım.

5.0 hakkında

5.0 hakkında

takıların ve kanatların rank 1 i yok gönderilmedi birşey bana
    ticket atayım da ingilizcem çok iyi değil ki...
    o zaman ben para ve exp kasmaya başlayım

• İlginç herkese gönderdiler. seni atlamışlar demekki kanadından takısına armorundan silahına kadar hepsinin rank 1 ini gönderdiler. ingilizce bilmene gerek yok. türkçe destek halen devam etmekte. ticket mesajının başına. Osiris and Crezcent can you help me pls ? yaz. bu iki admin türkçe biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 18 Eylül 2016; 20:38:54 >
  • quote:

İlginç herkese gönderdiler. seni atlamışlar demekki kanadından takısına armorundan silahına kadar hepsinin rank 1 ini gönderdiler. ingilizce bilmene gerek yok. türkçe destek halen devam etmekte. ticket mesajının başına. Osiris and Crezcent can you help me pls ? yaz. bu iki admin türkçe biliyor.

çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.