Şimdi Ara

5-0'dan maç vermek. (Bjk şampiyonlar ligi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bi saçmalık gören var mı daha önce ?

5-0'dan maç vermek. (Bjk şampiyonlar ligi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jefferson Starship -- 21 Ocak 2017; 1:12:42 >

• fm16 da ilk turda juveyu 3-0 yenip ikinci macta 3-1 den 3-6 turu ve maci vermistim.

bu sene fm17 de leverkusene 0-3 kaybettigim ilk tur macini rovansta 7-0 yenmistim.

ama hocam bu cok baska bisey olmus. olumsuz anlamda da olsa efsane olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 21 Ocak 2017; 2:24:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bana saçma geldi. Bu seviyelerde birbirine denk takımların böyle saçma skorlarla maç bitirmesi çok mantıksız. Gerçek hayatta en yakın 3-3lük liverpool milan maçı var aklıma gelen. Böyle bişey ne gördüm ne duydum. Eğer gerçekçi oyun yapıyoruz diyorlarsa şu olayları düzeltmeleri lazım.

• Tarihe geçmişssin kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Valla bana saçma geldi. Bu seviyelerde birbirine denk takımların böyle saçma skorlarla maç bitirmesi çok mantıksız. Gerçek hayatta en yakın 3-3lük liverpool milan maçı var aklıma gelen. Böyle bişey ne gördüm ne duydum. Eğer gerçekçi oyun yapıyoruz diyorlarsa şu olayları düzeltmeleri lazım.

Senin mac biraz abarti olmus ama. ikinci yari sakatliktan 10 kisi mi kaldin yoksa kirmizi kart mi oldu bilmiyorum. ama bence efsane olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

Valla bana saçma geldi. Bu seviyelerde birbirine denk takımların böyle saçma skorlarla maç bitirmesi çok mantıksız. Gerçek hayatta en yakın 3-3lük liverpool milan maçı var aklıma gelen. Böyle bişey ne gördüm ne duydum. Eğer gerçekçi oyun yapıyoruz diyorlarsa şu olayları düzeltmeleri lazım.

Senin mac biraz abarti olmus ama. ikinci yari sakatliktan 10 kisi mi kaldin yoksa kirmizi kart mi oldu bilmiyorum. ama bence efsane olmus

Hiç bir sıkıntı olmadı. Sadece 60'dan sonra orta sahada adam değiştirdim sarı kart yüzünden. Soktuğum adam da 32 yaşında N'zonzi yani. Adamlar orta sahayı otoban etti 30 dk'da. 3 değişikliği de defansif yaptım enerjik olsun diye adamların 19 yaşında regeni geldi 5 tane tıkadı.

• Sane ile Depay ın beşiktaşta olması daha saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_1912

Sane ile Depay ın beşiktaşta olması daha saçma

Sene 2021 hocam. Avrupada az çok prestij elde ettim. Sane'yi sözleşme sonu aldım, Depay'ı ise 12'ye aldım tranfer listesindeydi. Maaşları uçuk biri 4.5 biri 5 alıyor primler hariç.

Formsuz ve gözden düşmüş oyuncuları çok rahat alabiliyorum. Sene sonu için de Schürle ile anlaştım birini göndereceğim.
  • Çok saçma
  • quote:

quote:

Sene 2021 hocam. Avrupada az çok prestij elde ettim. Sane'yi sözleşme sonu aldım, Depay'ı ise 12'ye aldım tranfer listesindeydi. Maaşları uçuk biri 4.5 biri 5 alıyor primler hariç.

Formsuz ve gözden düşmüş oyuncuları çok rahat alabiliyorum. Sene sonu için de Schürle ile anlaştım birini göndereceğim.

Anladım hocam, çünkü çok saçma bir transfer politikası var 2-3 oyundur bir düzeltemediler. 30m adama 45-50 m teklif öneriyorum 250m istiyorlar

• quote:

quote:

quote:

Anladım hocam, çünkü çok saçma bir transfer politikası var 2-3 oyundur bir düzeltemediler. 30m adama 45-50 m teklif öneriyorum 250m istiyorlar

Aslında saçma değil. Örneğin sizin takımınızda çok önemli bir oyuncu var ve satmak istemiyorsunuz. Ya direk teklifi reddedersiniz ya da çok yüksek bi miktar istersiniz. Yapay zeka da o kafada. Satmak istemiyorum ama şu parayı verirsen alırsın işine gelirse diyorlar kısaca.

Aynı şekilde yedek ya da mutsuz oyuncuları değerinden daha düşüğe alabiliyoruz bu da mantıklı. Kadro durumu kilit oyuncu olan oyuncuları almak için değerinin 2-3 katını bayılmak lazım. Ya da basına transfer haberi yaparsınz oyuncunun kafası karışır vs. mutsuz olduktan sonra fiyatı indirebilirsiniz. Tabi bu süreç 2-3 haftaya kadar uzar.

• Gerçekte tek devrede 6 tane yiyen Türk takımı var. Fakat Türk takımının CL de bir devrede 5 tane attığı çok azdır.
  • hocam şu olay sen 5-0 dan sonra takımı sabote etmeye çalışsan gene olmaz kaleye forvet koyma falan gibi tamamen oyunun saçmalığı bug gibi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında saçma değil. Örneğin sizin takımınızda çok önemli bir oyuncu var ve satmak istemiyorsunuz. Ya direk teklifi reddedersiniz ya da çok yüksek bi miktar istersiniz. Yapay zeka da o kafada. Satmak istemiyorum ama şu parayı verirsen alırsın işine gelirse diyorlar kısaca.

Aynı şekilde yedek ya da mutsuz oyuncuları değerinden daha düşüğe alabiliyoruz bu da mantıklı. Kadro durumu kilit oyuncu olan oyuncuları almak için değerinin 2-3 katını bayılmak lazım. Ya da basına transfer haberi yaparsınz oyuncunun kafası karışır vs. mutsuz olduktan sonra fiyatı indirebilirsiniz. Tabi bu süreç 2-3 haftaya kadar uzar.

Haklısında kafasını karıştırmak içinde o kulüpten daha iyi bir kulüp olmak gerekiyor. Genelde düşük seviye kulüplerle oynadığım için param olsada alamadığım bir çok oyuncu var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.