Şimdi Ara

5.0.1 untethered jailbreak iPhone 4 uygulamalar açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 gün önce jb yapmıştım, tamamen yeni kurulum. Herşey güzel çalışırken bugun sabah uygulamaya bastığımda açılmıyor. Bu sadece silinebilir uygulamalar için geçerli, mesela cydia açılıyor. b3 le tekrar jb yaptım ama değişen bişey yok. mecbur restore edicem ama önce sorunun neden kaynaklandığını bulmam gerekiyor. Kimsenin başına gelmedi mi böyle bir olay ? Bide dikkatimi çeken bişey var. Gece yatarken şarja taktım iPhone 4 ü sabah kalktığımda %92 de kalmış. %100 olmadı. Bu önceki gece de başıma gelmişti fakat umursamamıştım ama artık canımı sıkmaya başladı

• sarj sorunu haric ayni problem bende de var.. sirf o yuzden tethered jb'e geri donesim var :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: flayzeraynx

sarj sorunu haric ayni problem bende de var.. sirf o yuzden tethered jb'e geri donesim var :(

Restore yaptim, kimsenin basina gelmemis boyle bisey ? Insallah tekrar karsilasmam
  • Bende wifi acik bicimde %85 te biraktim sabah kalktigimda %55 teydi.bu gece tekrar deneyecem yine ayni sorunla karsilasirsam restore yapacagim.ayrica son tam sarjdan sonra ki kullanim detaylarini da gostermiyor artik
  • bende de ligtv ve skype app çalışmıyor.programları silip tekrar yükledim,restore yaptım tekrar jb yaptım ama değişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 29 Aralık 2011; 18:09:28 >
  • Jb yaptıktan sonra bendede appstore dan indirdiğim uygulamalar açılmıyordu. iTunes ile eşzamanla yapınca sorun çözüldü. Belki sorununuz bundan kaynaklanıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeggeehhaann

Jb yaptıktan sonra bendede appstore dan indirdiğim uygulamalar açılmıyordu. iTunes ile eşzamanla yapınca sorun çözüldü. Belki sorununuz bundan kaynaklanıyordur.

Eğer İtunesle eşleştırmezseniz ilk bağlandıgınızda İtunes eşzamanlanıyor diye eşleşme başlar bazende bu işlem esnasında son yuklenen bazı appları yüklenemıyor sılınecek diye uyarı cıkar sızde ıtunesı applar sılınmesın diye kapatırsanız applar sılınmez ancak acmak istediğnizde acamazsınız dogrudur sızın tahmınınız...
  • bende de aynı sorun var.eş zamanla ilgili hata alıyorum şu anda. internetteki yöntemleri araştırırken bi komut yazmıştım. sonra da mobilebackup çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. kendim ettim kendim buldum aslında.

-restoredan sonra eş zamanlamayı iptal etmiştim ki bundan sonra ellemicem bilgisayardaki uygulamaları bi atsın telefona sonrasında jb ye geçerim.
  • sorun mobilesubstrate kullanan programlarda gorunuyor sadece. o yuzden cydia'dan mobilesubstrate guncellemesini yukleyin ardindan da sorun cozulmuyorsa biraz once cikan redsnow beta 3 ile tekrar jb yapin

ben su anda ipsw dosyami indiriyorum tekrar isyerinde, daha once corona ile untethered'e gecmistim, simdi redsnow ile tekrar jb yapacagim
  • ligtv problemini çözdüm.swapnav tweaki ile çakışıyormuş.onu disable edince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 29 Aralık 2011; 21:51:53 >
  • Kardeşimin iphone 3de olmuştu ne alaka bilmiyorum ama eşzamanlama yapınca düzelmişti
  • bende de benzer sorunlar var...cydia programlarında sıkıntı yok ve her hangi bir şarj sıkıntım da yok fakatcrackli app sitelerinden indirdiğim ipalarda sürekli problemle karşılaşıyorum...açmıyor çoğunu yani yüzde seksen diyeyim...b3 ile yeniden restore ve jb yaptım aynı..acaba bu jb stabil değil mi? veya bunlarda ki problem ne olabilir velev ki çakışıyor bunu nereden anlarız..bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

arkadaşlar 2 gün önce jb yapmıştım, tamamen yeni kurulum. Herşey güzel çalışırken bugun sabah uygulamaya bastığımda açılmıyor. Bu sadece silinebilir uygulamalar için geçerli, mesela cydia açılıyor. b3 le tekrar jb yaptım ama değişen bişey yok. mecbur restore edicem ama önce sorunun neden kaynaklandığını bulmam gerekiyor. Kimsenin başına gelmedi mi böyle bir olay ? Bide dikkatimi çeken bişey var. Gece yatarken şarja taktım iPhone 4 ü sabah kalktığımda %92 de kalmış. %100 olmadı. Bu önceki gece de başıma gelmişti fakat umursamamıştım ama artık canımı sıkmaya başladı

Aynı sorun benim basıma geldi. Her şey güzel çalışıyor untethered yaptiktan sonra 2 gün gecti ne twitter açılıyor hiç bir şey çalışmıyordu. Sonra loglari ve crash raporlarını inceledim sorun Bbsettings olduğunu farkettim. Sildim reboot attım sorunsuz her şey çalışır hale geldi. Keske bir kontro etseydin ya da ben daha önce gorseydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haldor

quote:

arkadaşlar 2 gün önce jb yapmıştım, tamamen yeni kurulum. Herşey güzel çalışırken bugun sabah uygulamaya bastığımda açılmıyor. Bu sadece silinebilir uygulamalar için geçerli, mesela cydia açılıyor. b3 le tekrar jb yaptım ama değişen bişey yok. mecbur restore edicem ama önce sorunun neden kaynaklandığını bulmam gerekiyor. Kimsenin başına gelmedi mi böyle bir olay ? Bide dikkatimi çeken bişey var. Gece yatarken şarja taktım iPhone 4 ü sabah kalktığımda %92 de kalmış. %100 olmadı. Bu önceki gece de başıma gelmişti fakat umursamamıştım ama artık canımı sıkmaya başladı

Aynı sorun benim basıma geldi. Her şey güzel çalışıyor untethered yaptiktan sonra 2 gün gecti ne twitter açılıyor hiç bir şey çalışmıyordu. Sonra loglari ve crash raporlarını inceledim sorun Bbsettings olduğunu farkettim. Sildim reboot attım sorunsuz her şey çalışır hale geldi. Keske bir kontro etseydin ya da ben daha önce gorseydim

ben bbstettings kullanmıyordum hocam sanırım sync yaptığım bilgisayardan kaynaklanıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: haldor

quote:

Sonra loglari ve crash raporlarını inceledim demişsiniz bu olay nasıl oluyor ve baktığımızda nereden anlıyoruz

• aynı sorun bendede belirdi. jb etmek restore etmek nasıl oluyor ne demek bunlar arkadaşlar.
  • pc ile eşzamanlama yapınca sorun düzeldi.
  • Arkadaşlar jbli iphonlarda uygulama açılmamasının sebebi iTunes ile eşzamanlamadan kaynaklanıyo cihazınızı restore yapıp tekrar jb yapın ben Çankırı da yaşıyorum ve buna bi çözüm buldum restore yapmaya gerek yok ama bu işlem bir saatten daha uzun sürüyo bunu yapmak için cydiayı Türkçe yaparak yapılandırma gerekiyo vede biraz iphondan anlamanız gerekiyo yanlış yaparsanız iphonunuza veda edin bu düzeltme işleminin videosunu çekip you tubeye koyacam bide benim iPhone 5sydi ben düzeltme işlemini yaptım iPhone 6.71 diye görünüyo bütün pclerde

• Bende jb yapıcam 5se

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.