Şimdi Ara

4'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI ERZURUM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
10.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sinandemirtepe@hotmail.com.tr ekleyin görüşelm arkadaşlar hayırlı teskereler hepimize şimdiden..
  • tam da kar yagmaya baslıyor allahım sanırım ucaklarda rezil olucaz ertelemeler yüzünden yandık of!...
  • fb sinan sana mail attım bakarsın. cevap atarsın. şimdiden birbirimize destek olalım orda neyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz. kışın ordasında gidiyoruz değerli yerlerimiz fena şekilde donacağa benziyor :)
  • ERZURUM 4. zırhlı tugay komutanlıgı ikmal war mı acaba ???
  • bende istanbuldan 9 uçağıyla gidiyorum orda görürüz birbirimizi sanırm
  • ben aksam 8 de orada olacagım ucakta ancak yer bulabıldım bir sorun olur mu acaba??
  • 4 üncü zırhlıya adnan menderesten çarşamba 11:15 gelecek olan yok mu? sıhhiye:...
  • fb ugur kardeş beraber aynı uçaktaız tmm mailene bakarım öbür arkadaşlar şimdiden hepimeze hayırlı teskereler bakım er ler orda çok rahatmş içinz rahat olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelastraWRC

ERZURUM 4. zırhlı tugay komutanlıgı ikmal war mı acaba ???

dostum bende ikmal er olarak gidiyorum ayın 15inde bi aksilik olmazsa saat 11 gibi erzurum havaalanındayım toplaşalım birlikte gidelim tugaya yahu ayrıcaq tugatya gidemezsek toplanma yeri eresi tam olarak bilen varsa aydınlatabilirmi arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: satriani444

quote:

Orijinalden alıntı: opelastraWRC

ERZURUM 4. zırhlı tugay komutanlıgı ikmal war mı acaba ???

dostum bende ikmal er olarak gidiyorum ayın 15inde bi aksilik olmazsa saat 11 gibi erzurum havaalanındayım toplaşalım birlikte gidelim tugaya yahu ayrıcaq tugatya gidemezsek toplanma yeri eresi tam olarak bilen varsa aydınlatabilirmi arkadaşlar.

ben gaziantepten sabah 7ucagıyla ankaraya oradan da erzuruma gececem sanırım aksam 8 gibi erzurumda olacak ucak. aynı gün istenilen saatte birlige katılınıyor mu acaba ?? ancak bilet bulabildim yer yoktu..

• quote:

Orijinalden alıntı: fbsinan

arkadaşlar bu arada bn istanbuldan eger istanbul varsa beraber gidebiliriz bnm statü bakım er diyo ne demek oluyo bu :)

arkadaşım bendede statü seninkiyle aynı yazıyor ben onur airden aldım biletimi 15.12.2010 tarihli atatürk havalimanından bineceğim mehmetayvatas@hotmail.com
  • uçakla direk erzuruma gidecek arkadaşlar birliği aradınızmı normal tarih 12 siydi neden 15 diye aradım ben kara yoluyla gelip erzincana teslim olacaklar için yol süresi dediler erzuruma direk teslim olacaksanız pazar burda olmalısınız dediler.inşallah bir sıkıntı çıkarmazlar.ben adanadan ankara aktarma yarın erzurumdayım tertipler görüşrüz.bakım eriyim bakalım ne görev yapacağız:)
  • amonracot işi karıştırdın sen inşallah öyle birşey yoktur çünkü duyuruda hava yolu 12 kara yolu 15 yazmıyor ki bende otobüsle gidiyorum erzincan üzeri direk erzuruma gidecektim hayırlısı inşallah
  • ARALIK 2010 337DÖNEM, 4'üncü Zh. Tug. K.lığı
    ERZURUM 11 15 adnan mendres
  • bnde atatürk havalimanndan 15inde gidiyorum inş. bi sorun çıkmaz. arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonracot

uçakla direk erzuruma gidecek arkadaşlar birliği aradınızmı normal tarih 12 siydi neden 15 diye aradım ben kara yoluyla gelip erzincana teslim olacaklar için yol süresi dediler erzuruma direk teslim olacaksanız pazar burda olmalısınız dediler.inşallah bir sıkıntı çıkarmazlar.ben adanadan ankara aktarma yarın erzurumdayım tertipler görüşrüz.bakım eriyim bakalım ne görev yapacağız:)

Bununla ilgili duyuru, sınav günü hepimize yapılmıştı hatırlarsanız: önceki dönemlerde ayın onunda sonçular açıklanır, birlik hangi ilde olursa olsun ayın 12 sinde birliğe teslim olunmak zorunda idi. 337'nci dönemler için yeni bir uygulamadan bahsedildi ve birliğe teslim olunma tarihlerinin değişkenlik gösterebileceği dile getirilip sonuçlarımızı gördüğümüz ekran teslim olma tarihi diye belirtilen tarihte birliğimizde olmamız gerektiği açık bir şekilde söylenmişti. Karayolu-havayolu gibi bir ayrımdan bahsedilmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flasherblade -- 12 Aralık 2010; 14:12:31 >

• FATİH ADAY
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı : BAKIM
    Statüsü : Kısa Dönem Er
    Branşı : Bkm. Er.
    ...Gideceği Sınıf Okulu /Eğitim Merkezi : 4'üncü Zh. Tug. K.lığı
    ERZURUM/PALANDOKEN
    Kabul ve Toplama MerkezineKatılış Tarihi 15.12.2010

beyler 15 inde saat 9:00 daki thy uçağıyla atatürk havaalanından erzuruma yolculuk var,birliğe 2-2buçuk gibi teslim olmayı düşünüyorum,eğer kapıda gri bereli esmer birini görürseniz bilinki benim:D
  • tertiplerim erzurumun meşhur bi cağ kebebı varmış onu yemeden gitmeyelim birliğe
  • mehmetayvt
    kardeş bende aynı uçaktayım. şuan aynı uçakta 3 kişiyiz. sen ben fbsinan. başka arkadaş varsa haberleşelim onur air 12,30 uçağı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.