Şimdi Ara

4s mi ? Note mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Avea'dan aldığım iPhone mi yarın takas yapmayı planlıyorum , lütfen bana bu tercihim konusunda yardımcı olun . 4s mi ? Note mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam konu açmıştınız siz,4s in ekranı ufak geliyor begenmedim diye,bu dogrultuda fikir versekte kararınız değişmez gibi
  • Hocam ben iPhone gibi kullanıp kullanamayacağım gibi tereddütlerim var :( ekran en önemli neden ama sizin değerli tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  • note çok büyük. ayrıca samsung çok yakında yeni bir telefon daha duyurur ve elinizdeki cihazın eskidiği hissine kapılabilirsiniz.
  • Deve Tabanı Gibi Telefonu Yanımda Taşırım Dersen Note Al.
    Benim Şahsi Fikrim iPhone un Bu Ekran Büyüklüğü Yeterli ve Umarım Değişmez.Ve İşin Birde Kalite Tarafı Var.Samsung Kimse Kızmasın Ama iPhone un Çin Malı Gibi Oldu,Bu Onların Başarızlığıdır Kullanan Memnundur O ayrı Konu.Ama Ben Şahsen Telefonda Nokia dan Sonra iPhone Kullandım ve Açıkcası Eşekten İnip Ata Bindim.Herkesin Kendi Seçimleri En İyisidir Açıkcası.AMa Ben Şiddetle 4S Derim Çünki Marka=Kalite=Apple.Adamlar Yapıyor Bizde Alıyoruz Kullanıyoruz ve Tavsiye Ediyoruz ve Şahsen Benim Vicdanım Rahat.
  • Değerli yorumlarınız için gercekten çok teşekkür ederim :) ben ekran konusunda tereddütlerim vardı ve on önemli sorunumda uygulamaları idi ama sunu görüyorum ki ... Marka yine İPHONE :)

• 5.3 inç , 1280-800(sanırım buydu çözünürlük),üstüne birde iOS. Acayip birsey olurdu. Bugün is yerindeki neti kesmişler ve ben ilk defa bukadar uzun süre iPhone baktım. Abi artık o küçücük ekranda,küçücük harfleri görmek için harcadığım yogun enerji kaybı,uykumu getirdi. Gercektende neyin ne zaman lazım olacağı hiç belli olmuyor.İp bin ekranını yer yer yeterli bulurdum. Ama uzun süreli net keyfi için gercektende yorucu
    oluyor küçük ekran. İp tamamen ani kurtarmak içinmiş. Bana tablet şart gibi
  • Note Galaxy s2 den çok yavaş. arkadaşlarımda var test ettim. kamerası S2 ye göre çok düşük. ayrıca çok kaba, bende olsa dışarda konuşmaya utanırım açıkcası kabalığından dolayı. uygulama dersen İOS'tan şaşma, en stabili İOS. yok eğer android dersen S2 al, Note bence çok ahım şahım bi cihaz değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetnakah -- 28 Ocak 2012; 3:35:56 >
  • Konuyu Apple başlığı altında açmışsınız. Haliyle, bir çok üyeden 4S cevabı gelecektir. Yani demek istediğim, sadece buradaki yorumları baz alarak karar vermeyiniz. Kendi şahsi fikrimi soracak olursanız; Somsung Note yukarıda da arkadaşın dediği gibi Galaxy S2 'den ağır bir telefon. Tek avantajı ekranının büyük olması. Benim için olmazsa olmaz diyeceğiniz kural ekran ise Samsung Note düşünülebilir. Fakat, iPhone 4S hem işletim sistemi (iOS) hem stabilitesi hem de uygulama desteği ile göz ardı edilemiyecek bir cihaz. Ben sizin yerinizde olsam, iPhone 4S 'i tercih ederdim.
  • tabiki 4s ! stabilite,ekran vs vs herşeyiyle 4s aldığına pişman olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydemirci -- 28 Ocak 2012; 7:13:58 >
  • bidefa iphone da oynadığım oyunların zevkini başka hiçbi telefon veremez aynı oyun olsalar bile ama ben size sırf ekranı için note almanızı tavsiye etmem eğer android severseniz note alın derim ama daha önce iphone kullanmışsınız nası alışırsınız bilmiyorum androide
  • iPhone derim note bı kere cok buyuk o boyuta ne telefon olur ne de tablet sacma bir modelleme bence öylesine çıkarılmış gibi bir urun hissine kapıldım
  • Dün note'u gördüm Teknosa'da gerçekten deyim yerindeyse telefon + tablet kırması gibi bir şey. Çok büyük. Ama donanım olarak bilmem. Diyeceğim şu; ios mükkemmel ve stabil'dir. Sırf ekran boyutu yüzünden takas yapacağım dersen yazık olur derim.Biraz daha sabır edip ve bütçenizde el verirse iPhone 5 i bekleyin. Söylentiler iPhone 5 in ekranının 4 inc olacağı yönünde. Ha buda yetmez diyorsanız adres belli. Telefon + tablet kırması
  • note alın, 4s ide hemen bana satın
  • Fanboylar toplanmis

• Kesinlikle NOTE...

Uzak durun iphone dan ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

Fanboylar toplanmis

Zamsunglu olarak yine apple forumlarinda fink atiyorsun. İkile

• aynen
    özelden ulaşın s i satın alayım hemen...
  • İ4s ayrica salih ikile her konuda biktim boyle insanlardan lan anlasaniza artik olay yazilim olay iphone gerci bunlara 4 cekirdekli ama bada isletim sistemli cep cikarsalar gider onu alirlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

Fanboylar toplanmis

Zamsunglu olarak yine apple forumlarinda fink atiyorsun. İkile

Yas veya kisilik olarak dengim olmadigin icin dikkate bile almiyorun mesajlarini

Aklin yasta degil basta oldugunu hatirlatiyorum. Dikkate almadiginiz alintilardan belli oluyor cok sukur. Senin gibi fan ancak sogutmaya yarar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.