Şimdi Ara

4S mi 5 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lütfen + ve - lerle. çok fark var mıdır aralarında ?

• quote:

Orijinalden alıntı: agir psikotik

Dostlar iphone5 mi yoksa 4s mi ?

Var tabii hocam, bir kere kasa bakımından ve ağırlık bakımından fark var. İşlemci ve ram olarak fark var, kamera olarak fark var. Nasıl ki iphone 5 çıktı iphone 4 çöp oldu, 5s çıkınca ki çıktı 4s de çöp olacak. Bütçene göre 4s uygunsa tabii onu al ama şu saatten sonra yerinde olsam 5 almaya zorlarım kendimi.

4S  mi 5 mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahmut-Keskin -- 27 Eylül 2013; 10:41:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

quote:

Dostlar iphone5 mi yoksa 4s mi ?

Var tabii hocam, bir kere kasa bakımından ve ağırlık bakımından fark var. İşlemci ve ram olarak fark var, kamera olarak fark var. Nasıl ki iphone 5 çıktı iphone 4 çöp oldu, 5s çıkınca ki çıktı 4s de çöp olacak. Bütçene göre 4s uygunsa tabii onu al ama şu saatten sonra yerinde olsam 5 almaya zorlarım kendimi.

4S  mi 5 mi ?

Katiliyorum. Bencede 5 e zorla kendini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya zaten maddi açıdan çok da bir sıkıntı yok. Ben sadece aradaki o miktara değip değmeyeceğini merak etmiştim. O halde 5 alıyorum, kafam rahat ediyor
  • Bu saatten sonra 5 olmalı tercihin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

Bu saatten sonra 5 olmalı tercihin...

O halde son karar olarak 5 diyorum bende.
  • agir psikotik kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle
  • Peki arkadaşlar son bir soru daha

Galaxy S4 mü iphone 5 mi ?
  • 5

• Eyvallah hocam.
  • Cihaz iOS 6 ise 4s iOS 7 ise 5 al.

• IOS 7 hocam. 5 alıcam zaten şayet iphone alırsam
  • Bem de 5 alacaktım çok araştırdım siyahların kasa soyulma problemi var beyaz almanı öneririm ben beyqz bulamadım siyahlarda hep harap çıktı i4 aldım ben 1 yıl kullansam yeter diye aldım 2 yıl kullanırım diyorsan kesinlikle 5 al ama beyaz al

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Bem de 5 alacaktım çok araştırdım siyahların kasa soyulma problemi var beyaz almanı öneririm ben beyqz bulamadım siyahlarda hep harap çıktı i4 aldım ben 1 yıl kullansam yeter diye aldım 2 yıl kullanırım diyorsan kesinlikle 5 al ama beyaz al

hocam zaten 0 alıcam ben, 2. el değil. ve kesinlikle beyaz almayı düşünüyorum. duruşu falan da daha bi hoşuma gidiyo
  • quote:

Peki arkadaşlar son bir soru daha

Hocam bunu sormadın sayıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

quote:

Peki arkadaşlar son bir soru daha

Hocam bunu sormadın sayıyorum

o kadar fark var diyosun yani tamam o zaman sormadım sayalım bu soruyu

• 4s alınmaz bu saatten sonra seneye ios 8 güncellemesiyle 4s tamamen biter. İphone'ların ömrü 3 sene 4. senede çıkan yazılımları kaldırmıyorlar artık.
  • agir psikotik kullanıcısına yanıt
    Ben s4 ü 5 ay kullandım hiç memnun kalmadım kasa çok zayıf kenarları çok çabuk soyuldu ama özellik hız dersen s4 kesinlikle bende varken arkadasdaki i5 le kıyaslıyorduk aynı wifi üzerinden internete giriyorduk s4 daha hızlıydı ama uygulama olarak örnek sahininden i5 daha hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: vires

4s alınmaz bu saatten sonra seneye ios 8 güncellemesiyle 4s tamamen biter. İphone'ların ömrü 3 sene 4. senede çıkan yazılımları kaldırmıyorlar artık.

bende 4s falan düşünüyordum başta. iyi ki buraya konu açıp sormuşum bilirkişilere eyvallah hocam.
  • Vallahi suan 4s kullanıyorum 5'te kullandım açıkçası aralarında pek bir fark göremiyorum 4S'de şuan için gayet yeterli bir cihaz.Ama ileride ne olur onu bilemem.Malum apple'ın yavaşlatma politikasını hepimiz biliyoruz.

Dolayısı ile 4S'te belirli bir zaman diliminden sonra güncelliğini yitirecektir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.