Şimdi Ara

4s imi satacağım ederi ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iphone 4s imi satacağım. Nerdeyse 2 yıl oldu alalı ekranda çizik yok arkada da çizik yok jelatinle kullandım. Sırf yan şeritte küçük bi ezilme var. Türkiye cihazı ne kadar eder?

kulaklık temiz ama şarj cihazı biraz eskidi bantla kullanıyorum. 2,3 adet 10 tl lik kılıflar var onları da vereceğim

• Ezilme olmasa 750 flan , ama bu şekilde şarj vs durumundan 650 bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1300

600 bence

Hacı ben full kutulu , çiziksiz , sorunsuz , 16GB cihazımı 600TL' ye satamıyorum :) pek ümitlenme yüksek fiyatlara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

600 bence

Hacı ben full kutulu , çiziksiz , sorunsuz , 16GB cihazımı 600TL' ye satamıyorum :) pek ümitlenme yüksek fiyatlara :)

Ben yurtdisi 2 yillik cihazi hicbisey olmadan sordum telefoncuya,600 tl dedi ki pazarlik filan yapmadim daha.her yerde ayni fiyat olmaz..benimkide 16 gb siyah kozmetik olarak sorunsuz.batarya hala 1 gunu bitirecek seviyede.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

600 bence

Ben yurtdisi 2 yillik cihazi hicbisey olmadan sordum telefoncuya,600 tl dedi ki pazarlik filan yapmadim daha.her yerde ayni fiyat olmaz..benimkide 16 gb siyah kozmetik olarak sorunsuz.batarya hala 1 gunu bitirecek seviyede.

Bizde pazarlık yapmadan 600 cevabını alıyoruz. Sonra adam pazarlığa fırsat vermiyor. :D

• Yanliz sen full kutu satmak istiyosun ben hicbisey olmadan satiyorum ve yurtdisi cihazi satiyorum.konuyu acan arkadas Tr alimli 2 yil dolmamis.Biraz fark yaratir bu durumda.750 idealdir bence.tabi kozmetigi ve batarya durumu iyiyse.

• Ezilme var ise 550-650 TL eder. Kaç GB olmadığını bilmediğim için tahmini bi fiyat söyledim 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E24E8F01 -- 17 Haziran 2014; 15:32:36 >
  • 550-600 anca gider telefoncular 400 falan veriyor 600 veren yer neresiyse söyleyinde gidiyim kendi telefonumu çıkarıyım elden.

• 16 gb arkadaşlar söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Teşekkürler cevaplar için 600 e falan satmaya çalışayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700 eder

• quote:

Orijinalden alıntı: butcher1907

arkadaşlar iphone 4s imi satacağım. Nerdeyse 2 yıl oldu alalı ekranda çizik yok arkada da çizik yok jelatinle kullandım. Sırf yan şeritte küçük bi ezilme var. Türkiye cihazı ne kadar eder?

kulaklık temiz ama şarj cihazı biraz eskidi bantla kullanıyorum. 2,3 adet 10 tl lik kılıflar var onları da vereceğim

650 Tl civarına çok rahat alıcı bulursun bence
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Hocam ilanınız varsa link atar mısınız :) fotoğraflı vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Pompeii Müftüsü

Hocam ilanınız varsa link atar mısınız :) fotoğraflı vs

KB böyle internet üzerinden satışlara güvenmiyorum :)
  • 600 e nerde var alayım bende bi tane...

• quote:

Orijinalden alıntı: vires

550-600 anca gider telefoncular 400 falan veriyor 600 veren yer neresiyse söyleyinde gidiyim kendi telefonumu çıkarıyım elden.

Adana'da Cakmak Plaza da 2. Katta yuruyen merdivenin asagiya inen tarafinda merdivenin tam onundeki dukkanda telefonun kabaca ozelliklerine gore (16 gb yurtdisi 2 yil,aksesuarsiz ) direk 600 tl dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog77

600 e nerde var alayım bende bi tane...

Telefoncu 600'e alıyor telefonu sonra 800'e kakalamaya çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

quote:

Orijinalden alıntı: vires

550-600 anca gider telefoncular 400 falan veriyor 600 veren yer neresiyse söyleyinde gidiyim kendi telefonumu çıkarıyım elden.

Adana'da Cakmak Plaza da 2. Katta yuruyen merdivenin asagiya inen tarafinda merdivenin tam onundeki dukkanda telefonun kabaca ozelliklerine gore (16 gb yurtdisi 2 yil,aksesuarsiz ) direk 600 tl dedi.

Adana da piyasaya iyi o zaman istanbul da iphone a doymuşlar artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.