Şimdi Ara

4S Aldım :)) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı uygunmuş,pahalı diyenlere bakma sen,
    2 senelik cihazlara 850-900 tl diyorlar
    Güle güle kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler üstadlar. Valla şarj aletinin jelatini duruyor, kulaklığını hiç kullanmamış ben kullandım siftah yaptım :)) aldığı gün de parmak izin bırakmayan bi ekran jelatini yapıştırmış 1 Haziran faturalı cihaz zaten. Tertemiz. Bugün baya kurcaladım IOS hoşuma gitti iyki androidden men olmuşum :) Bundan sonra iPhone dışında telefon alcağımı sanmıyorum. Tek negatif yönü Note2 den sonra uçup giden şarjı oluyor ama olsun powerbank ile hallederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Demek ki normal bir durum. Kılıf ve powerbank öneriniz var mı peki ?

Hocam hayırlı olsun demeyi unuttum :) hayırlı olsun. Eğer telefonu düşüren biri değilseniz kılıf almayın. 4s kılıfsız çok güzel gözüken bir cihaz.
  • Çok teşekkürler hocam :) Aslında bugüne kadar çok özenli kullanmazdım cihazlarımı fakat bu sefer bi ilk olucak sanırım gözüm gibi bakıcam o yüzden kılıfsız kullanmayı düşünüyorum. Güzel bir powerbank alırım, bir de arka cama koruyucu jelatin. Tamamdır mis :))
  • Hayırlı olsun iyi fiyat
  • Teşekkür ederim üstad. Sanırım donanımhaberde açtığım konuların içinde beni en mutlu edeni bu oldu. Herkese seviyeli, olgun ve güzel yorumları dilekleri için teşekkür ederim arkadaşlar.. Saygılar..
  • Bu power bank işine benide merak saldırdınız. Alan olursa burdan bi fikir belirtirse çok memnun olurum. Bide bu powerbanklar ne kadar sürede telefonu şarj ediyor ki?
    Hocam bu arada hayırlı olsun. Güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa5532 -- 20 Haziran 2014; 23:29:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. Ben yurtdışından getirtmiştim. 15000 maH olarak satılıyordu çin malı, fakat kapasitesini ölçmüştüm tam hatırlamıyorum ama 4bin mah falandı sanırım. Note2 yi 1 kere tam, 1 kere de %70lerde şarj etmişti. Kaliteli güzel bişey gerçekten iş görür. Benim aldığım 12 dolardı. Ama yurtiçi düzgün bi cihaz alıcam bu sefer. Bence haberleşip öyle alalım en azından bilgi paylaşımında buluruz.
  • Ios 7 de isinma durumu daha hizli oluyor bence ios 6 ya göre benim cihazimda 4s isinma durumu bendede var.

• Yazık etmissin parana 250-300 lira daha ekleyip 5 alsaydın keske
  • 250 300 çok az bi paraymış gibi bahsediyorsun :)

• Hayırlı olsun kısmetse bende 4s 16 gb almayı düşünüyorum

• Hayırlı olsun, sıfır almışsın resmen.Güle güle kullan üstad.

• 8 gb mı? Yoksa 16 gb mı?
    16 gb yeni bulmak çok zor da..

• 16 gb ise süper fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

2. el 18 günlük siyah bir iPhone 4S aldım arkadaşlar uygun fiyata düşürdüm hemen kaptım. Sıfır desem yalan olmaz cihaza şarj aletinin vs jelatini bile udruyor kulaklık hiç kullanılmamış vs.

Bugün aldım, eve geldim cihazda 3G açık indirme + whatsappta yazışıyorum falan cihaz baya ısınıyor. Avuçiçi çabuk terleyen birisiyim zaten hemen terledi yani hayli ısınıyor. Bu kronik bir sorun mu yoksa benim cihazda mı var bi problem?

Diğer sorum ise powerbank almayı düşünüyorum kullandığınız veya önerceğiniz bir powerbank var mı ?

Hayirli olsun hocam iyi fiyata almissin. satan kişi niye sattı 18 günlük teli. sorun olmasın
  • 3G açıkken o kadar çok ısınıyor ki yumurta pişirebilirsin arka kısımda. Ama 3G kapalı olunca ya da 3G açık ama ekran parlaklığı az olunca ısınma olmuyor.
  • 8gb arkadaşlar. Paraya sıkışmış o yüzden satıyormus suan bi sorun görmedim telefonda. Isınma sor unuda azaldı gibi

• ısınma olayını çözmek için telefonu ara ara buzdolabına koyuyorlar
  • hayırlı olsun 3g açıkken ısınmalar normal takma kafana :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.