Şimdi Ara

4S Aldım :)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kapasite olarak peki % kaçlık doğruluğu var?
  • CekomastikSilikon kullanıcısına yanıt
    Ramoss ve Samsung'u test etme şansım olmadı ama çok araştırdım kullanıcı yorumlarını. Çıkan sonuç Ramoss en az 5 kere şarj ediyor Samsung'ta en az 3-4 kere şarj ediyor bence yeterli. Sony 2000 mah. Telefon'un şarjı %10'larda takarsam 3G kapalı ve kurcalamazsam telefonu tam şarj ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.akakce.com/cep-telefonu-sarj-cihazi/en-ucuz-eeb-ei1cwegstd-9000-mah-sarj-cihazi-fiyati,1152259.html

Bahsettiğiniz samsung ürünü bu mu acaba ? Eğer bu ise fiyatı bana hayli fazla :)
  • Sailing5 6kez dolduruyor cihazı, bende 4s kullanıyorum fiyat perfonmans açısından romoss iyi, zaten pilleri samsungun pilleri sitesine girip araştırabilirsin.

Cihaz o :) O zaman Ramoss'a bak :) o biraz daha iyi 90 lira civarıydı en son :)

• hocam bana 2 kere tam şarj edicek kapasitede bi powerbank yeterli olur , var mı başka öneri ? :) 4-5 bin mah şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

920 liraya aldım hocam. Bu fiyata alınabilcek en iyi en ideal telefondu benim için :) Çok memnunum şimdilik, tek sıkıntım ısınma. İşin ilginç tarafı şuan cihaz şarjda ve en ufak bi ısınma yok.

iphone lar genelde az ısınır. Çipleri daha ince çünkü. 3g açıkken 20dk gibi bir kullanımda ısınabilir senın elinin ne kadar terlediğine de bağlı ama bir sorun olagıı sanmıyorum hayırlı olsun bu arada. :)
  • Teşekkür ederim, terlemekten ziyade ısı hayli yüksek gibi geldi bana :)
  • Hayırlı olsun.Güle güle kullanın
  • Hayirli olsun hocam iyi fiyata almissin millete bakma sen.

• Teşekkürler arkadaşlar. Daha iyileri sizlerin olsun
  • Hayırlı olsun hocam. Aradığın gibi bir ürün bulmana sevindim.

O zaman yine tavsiyem Ramoss 3-4 farklı modeli var :) Fiyatları daha da uygun :)

http://www.romossturkiye.com

• Teşekkürler arkadaşlar.

mustz ürünü inceleyeceğim sipariş verirsem haber veririm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

İstanbul Bilişim'de haftasonu indirimi.

İst bilişimden ürün alınmaz alan bin pişman olur.
    Bırakın para vermeyi ist bilişim bedava verse alırken üç kere düşünürüm başıma ne bela alacağım diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimhd -- 20 Haziran 2014; 21:02:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

2. el 18 günlük siyah bir iPhone 4S aldım arkadaşlar uygun fiyata düşürdüm hemen kaptım. Sıfır desem yalan olmaz cihaza şarj aletinin vs jelatini bile udruyor kulaklık hiç kullanılmamış vs.

Bugün aldım, eve geldim cihazda 3G açık indirme + whatsappta yazışıyorum falan cihaz baya ısınıyor. Avuçiçi çabuk terleyen birisiyim zaten hemen terledi yani hayli ısınıyor. Bu kronik bir sorun mu yoksa benim cihazda mı var bi problem?

Diğer sorum ise powerbank almayı düşünüyorum kullandığınız veya önerceğiniz bir powerbank var mı ?

3G ile kullandığım zaman iPhone 5'de ısınıyor o normal. Whatsapp'da sadece yazışma yapıyorsan 3G açık olmasına gerek yok EDGE yeterli. Powerbank almak için Turkcell hat kullanıyorsan ve Sarı Kutu puanların yetiyorsa Turkcell Mağaza'dan 50 TL hediye çeki alıp aşağıdakilerden birini alabilirsin.

2800 mAhhttp://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/ttec-easycharge-smart-tasinabilir-sarj-cihazi-2800-mah?place=device_category

5600 mAhhttp://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/ttec-easycharge-smart-tasinabilir-sarj-cihazi-5600-mah?place=device_category

• Hocam bu şarjlı kılıflar hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlardan da alınabilir mi acaba ?

3G Sürekli açık, whatsappta sürekli yazışma, en az 30 dakika telefon görüşmesi, 10 15 dakika facetime, biraz müzik vs..

4S Aldım :))
  • Şarjın o kadar çabuk bitmesinin sebebi 3G şebekesinin zayıf olması (AVEA yüzünden). Şarjı kılıflar bence gereksiz telefonu kalınlaştırıyor ve ağırlaştırıyor.

Ekleme : 3G'yi sadece Whatsapp veya Email üzerinden resim gönderirken, Facetime görüşmesi yaparken açarsan pil çok daha uzun dayanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 20 Haziran 2014; 22:07:12 >
  • Şimdi ki ölçümde 3G'yi hiç açmıycam bakalım nasıl olucak sonuç :)
  • Millete bakmayın o kadar yeniyse fiyatı normal

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.