Şimdi Ara

4K uydu alıcısı öneri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
5.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, televizyon çözünürlüğü 4K yi destekliyor, fakat uydu alıcısı Full HD olduğu için 4K yayın izleyemiyorum. 4K 60 fps uydu alıcısı önerileriniz nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zaten satılan 3 tane var
    vu solo 4k 2000 tl
    technisat 4k 1750 tl
    spybox s9 4k 700 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 11 Haziran 2016; 0:11:05 >
  • Bunlarin hepsi 60 fps dimi? 2000 lira ile 700 tllik arasindaki fark ne mesela

• işlemci farkı,ucuz olan android işlemci,diğerleri linux,enigma2,başka farklarda var ram,modül gibi

https://youtu.be/7c-6dLJNuG4
    https://youtu.be/4E_N1aOVj-c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 11 Haziran 2016; 3:50:45 >
  • Fiyat olarak arada büyük fark var, hangisini alacağımı şaşırdım. Bir de şunu sormak istiyorum mesela Kurtlar Vadisi dizisini 4K izleyebilir miyim? Yoksa yayın mı 4K olarak verilmeli izleyebilmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: mini55

işlemci farkı,ucuz olan android işlemci,diğerleri linux,enigma2,başka farklarda var ram,modül gibi

https://youtu.be/7c-6dLJNuG4
    https://youtu.be/4E_N1aOVj-c

işletim sistemleri farklı demek istedin sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: eozgor

Fiyat olarak arada büyük fark var, hangisini alacağımı şaşırdım. Bir de şunu sormak istiyorum mesela Kurtlar Vadisi dizisini 4K izleyebilir miyim? Yoksa yayın mı 4K olarak verilmeli izleyebilmek için

trt 4k yı izlersin sadece turksatta

buradan yabancı uydulardaki uhd kanallara bakabilirsin
    http://www.flysat.com/satlist-uhd.php
  • quote:

Fiyat olarak arada büyük fark var, hangisini alacağımı şaşırdım. Bir de şunu sormak istiyorum mesela Kurtlar Vadisi dizisini 4K izleyebilir miyim? Yoksa yayın mı 4K olarak verilmeli izleyebilmek için

Kurtlar Vadisi dizisini 4K izleyebilir miyim?

1 oncelıkle 4k tvın olucak 2 Kurtlar Vadisi dizisi 4K kamera ıle cekılıp yayınlanırsa ızlıyebılırsın
  • Bu cihazlara 2 model daha ekleyelim

Humax 4 tune 4k
    Mutant 51 4k ( enigma2)
  • Ucuz bisey bulamam mi peki?

• quote:

Ucuz bisey bulamam mi peki?

Biraz zaman geçmesi lazım..
  • 2 tane kanal için bu kadar para vermek mantıklı değil
    senin yerinde olsam 4k videolar netten indirip izlerim
  • HDsatış H kullanıcısına yanıt
    humaxmı? technisatmı? görüntü kalitesinde hangisi öndedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokcun

humaxmı? technisatmı? görüntü kalitesinde hangisi öndedir.

Technisat
  • 4k cihazlar için biraz daha bekleyin, her geçen gün yeni bir model çıkıyor ve fiyatlar düşüyor. vu solo 4k il çıktığında 2000tl idi, şimdi 1200tl ye enigma2 4k cihaz var. çıkan cihazlar gerçekten hd lere göre çok üstün, yeni nesil işlemci ve daha yüksek hafıza ile daha stabil ve performanslı cihazlar çıkartıyorlar. 4k cihaz alacaksanız mutlaka enigma2 cihaz alın. (enigma3 ü henüz yok) adroidlere şahsen sıcak bakmıyorum. engima2 cihazlar görüntü kalitesi açısından android cihazlara göre çok çok üstün ve kullanımıda daha basit.
  • Bence Biraz daha bekle fiyatlar hızla iniyor

• Merhaba arkadaşım şuan için 4K uydu alıcı almanızın mantığı yok. Çünkü kanalların çoğu hala SD yayın yapıyor. Bazıları daha yeni yeni HD'ye geçiyor. 4K uydu alıcı almak mantıksız. Türksatta 1 tv kanalı var. Hadi almaya kalksanız sizden servet ödemenizi isteyecekler. 4K kanal yok. 2-3 sene sonra düşünün hem astronomik fiyatlarla almaktan kurtulursunuz. HD uydu alıcı alın yolunuza devam edin derim. Elbette tercih sizin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByLucky -- 13 Ekim 2016; 4:44:17 >
  • yurt dışından 4k uydu alıcısı almak istiyorum. ayrıca vergi diliminin de düşümünün yapılacağı almanya üzerinden internet sitesi önerir misiniz. teşekkürler...
  • Arkadaşım neden gerek yok ? Bende Astra 19, Hotbird 13 Astra 4A uydu antenleri var hepsinde 20 ye yakın UHD 4K kanallar var bazıları şifreli ama çoğu açık, Evet türksat 42 de 1 tek TRT var , Ben Next 10000 UHD 4k kullanıyorum Astrada daha önce izleyemediğim birçok 4K kanalı şimdi izleyebiliyorum ve görüntü dehşet Güzel.
  • Yerinizde olsam 4 veya 8 GB RAM'e sahip olmayan uydu alıcılarına para vermezdim.

Hepsi 2 GB RAM'e sahip. TV'lerde ki yetersiz bellek sorunlarına dönmesin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.