Şimdi Ara

4K Tv Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli forum arkadaşlarım. Öncelikle 23 ağustosta düğünüm var. Dolayısıyla Temmuz ortalarına doğru evi tutmuş ve dizmiş olmam gerekiyor. Ben çok araştırma yapıp kafa patlatmadım henüz tv üzerine fakat 49" bir televizyon almak istiyorum. Günümüz teknolojilerini kullanmak ve gelişen teknolojiye birkaç yıl ayak uydurabilecek bir tv bakıyorum. Max. Bütçem 4.000 - 4.500 TL olacaktır. Bugün ayaküstü evkur'a uğrayıp bir kaç bilgi aldığımda önerilen LG modeli 49SK7900PLA modeli ile PHILIPS 123CM 4k UHD LED TV idi. Evkur malum ödeme kolaylığı da sağlıyor. Arkadaşlar almış-kullanmış, veya konuyla ilgili araştırma yapıp alıp keşke almasaydım veya aldım memnunum dediğiniz ürünler var mıdır? Evkur-Teknosa-Mediamarkt gibi mağazaların bu bölümünde çalışan arkadaşlarımında bilgilerine ihtiyacım var. Dünyanın borcunun içinde bu kadar miktar verip fiyat/performans olarak pişman olmayacağımız bir ürün alalım istiyorum. Her ne kadar teknoloji ürünleri biraz şans işide olsa iyi iyidir. Serilerdeki olan iyileştirmeler falan ister istemez araştırma gereği duyduruyor. PHİLİPS modelinin android olup 16gb dahili hafızaya sahip olduğunu söyledi fakat görüntü LG gibi canlı değildi. LG'nin kullandığı işletim sistemleri, pixellerin siyah rengi yansıtması gibi birkaç şeyde göz atarken olumsuz şeyler gördüm. İlerleyen zamanlarda PS4 alıp onunla da kullanacağım bir tv olması da iyi olur. Tavsiyelerinizi bekler, geçmiş bayramınızı kutlarım. Hayırlı günler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.