Şimdi Ara

4K mı OLED mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
16.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    20 gün içinde alacak olsanız hangi marka/model almış olursunuz ? Bir çok marka model araştırdım ama hepsinde de avantaj ve dez avantajlar gördüm. Benim en büyük beklentim akıllı tv olayında sorun çıkartmayacak hızlı bir sistem(yani işletim sistemi fark etmez (android tizen webos vs) Birde 4k
  • LG 55EG910V OLED TV 4.999 TL ye düşmüş, takipteyim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm o paraya git LG C6 al,hem OLED hem 4K hem HDR ve Dolby Vision var. Input Lag de 34md ki harika.Geçen forumda biri fiyatı 7.000 olmuş demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chirrut Imwe

Olm o paraya git LG C6 al,hem OLED hem 4K hem HDR ve Dolby Vision var. Input Lag de 34md ki harika.Geçen forumda biri fiyatı 7.000 olmuş demişti.

3 sene önceki soruya yeni cevap vermen çok hoş, 55xe9005 aldım gecen hafta, lg nin yanık logosuyla ugraşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 12 Temmuz 2017; 14:22:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa_Monica

quote:

Olm o paraya git LG C6 al,hem OLED hem 4K hem HDR ve Dolby Vision var. Input Lag de 34md ki harika.Geçen forumda biri fiyatı 7.000 olmuş demişti.

3 sene önceki soruya yeni cevap vermen çok hoş, 55xe9005 aldım gecen hafta, lg nin yanık logosuyla ugraşamam.

tvden memnunmusunuz ne kadara aldınız fiyatlar uçmuş gibi geldi bana

https://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-sony-kd-55xe9005-led-fiyati,57433332.html

• quote:

Orijinalden alıntı: bumbada1

quote:

quote:

https://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-sony-kd-55xe9005-led-fiyati,57433332.html

Temmuzda 6100 tl ye sony bayinden aldım, çok memnunum görüntü kalitesi mükemmel, digiturk 4k kutu da aldım haftada 2 maçı 4k izliyorum gayet keyifli. tek sorunu bazen internet bağlantısı yok diyor, bu sorunu çözemedim bir türlü. Şu an açılmamış sıfır bulabilirsen al bence ya da yeni seriler çıkması gerek nisan mayıs gibi onlara bakabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bumbada1

quote:

quote:

Temmuzda 6100 tl ye sony bayinden aldım, çok memnunum görüntü kalitesi mükemmel, digiturk 4k kutu da aldım haftada 2 maçı 4k izliyorum gayet keyifli. tek sorunu bazen internet bağlantısı yok diyor, bu sorunu çözemedim bir türlü. Şu an açılmamış sıfır bulabilirsen al bence ya da yeni seriler çıkması gerek nisan mayıs gibi onlara bakabilirsin.

sony kalitesine güveniyorum ama fiyatlar çok uçmuş 1 yılda. indirim kovalıyacağız artık

• Ne oluyor 2014 den kalma konu niye canlandi yine?

• kısa ve öz lg nin 4k oledini al kardeş...
  • bumbada1 B kullanıcısına yanıt
    Hocam Tv nette 5700 seviyesinde su an.

• Samsung UE55MU9000T 5.500 Düşmüş önerirmisiniz...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.