Şimdi Ara

4K Kutular Test İçin Geldi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
4
Favori
11.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tutankenshta

TURKCELL TV+ abonelikle çalışıyor... superonline hattı yetmiyor...

hattı yetmiyor derken fiber internet hızı mı yetersiz kalır, ne kastettiniz anlayamadım.
    Başkasına ait Turkcell TV+ kutusunu fiber hattıma bağlasam kullanamaz mıyız?
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    üyelik istiyor TURKCELL hattınla numarası + süper şifresi ile oturum açıp kullanılıyor... cepten uygulama ile kullanır gibi... cihaz sayısı kısıtlaması var 2 farklı kutu satıyorlar ama aynı anda aynı hatla kullandırtmıyorlar... resmen kısıtlama var...
  • Filmbox hd -Fimbox Arthouse-Funbox hd-funbox 4k-Semerkand hd eklendi.
    Yelpaze genişliyor
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    1080 cihazda niye TRT4K listede? bilen var mı? + cepten ve tabletten 3.6.2 versiyonda niye oturum açılmıyor? android 4.0.4 maxiplus5...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankenshta -- 30 Haziran 2016; 17:01:42 >
  • Bu akşam polonya - portekiz maçını turkcell tv 4k ile izledim. bana hd den farklı gelmediğinden birde trt hd ye bakayım dedim. trt hd SD kalitedeydi. yani aslen genel olarak kalite düşük olduğundan 4k ile ancak hd kalitesi alabildim.
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Filmboxlar icin 4ay oncesinde gorusmeler var deniliyordu sonunda gelebildi sukur filmbox arthouse sd gelmis hd bekliordum funbox 4k da isin icinde yokdu tr de yayina yeni basladi hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onuy O kullanıcısına yanıt
    port yönlendirmesini kontrol et... sorun var... yoksa ayarından bak çözünürlüğü ne seçili bak... 4K için uygun değeri seç tabi p olanı i olanı değil...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    port yönlendirmesi derken?

Yayın zaten IPTV protokolü üzerinden geliyor arada NAT yok. Yayın değeride otomatik maximum olarak atanır. Ayrıca HDMI 2.0 kablo ile kullanıyorum
    4K Kutular Test İçin Geldi
    bu şekilde olacak o yanlışsa görüntü bozulabiliyor hatta modem bile göçüyor...
    yardım için çok teşekkür ederim ama bu işlemin tv yayın akışı ile hiçbir alakası yok. yayın WAN2_INTERNET protokolünden gelmiyorki. bunu neye dayanarak yaptınız?
    görüntü internet hızına göre değişiyor... eğer 50mbps altına düşerse 3mbps gibi çözünürlüğü düşürebiliyor...
    bu doğru IPTVler değişken bitrate ile çalışıyor fakat herhangi bir NAT arkasında kalma sıkıntısı olamaz. ilginize teşekkürler
    modemde QoS varsa açabiliyorsan aç... sorunun geçebilir...
    wan portunu değiştir uygun boş ethernetten birine tak... oradan değiştir...
  • Arkadaşlar, Bu mevcut kanalların dışında, gelmesi muhtemel başka kanal varmıdır Turkcell Tv ye, 10 gün önce 4k kutu ile abone oldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, Bu mevcut kanalların dışında, gelmesi muhtemel başka kanal varmıdır Turkcell Tv ye, 10 gün önce 4k kutu ile abone oldum...

Bir kaç yabancı kanal eklenmiş, DW, France 24, Tv5 monde.
  • Arkadaşlar, cihazı kullandıkça izlenimlerimi paylaşıcam, video oynatma özelliği için bir kaç bir şey yazmak istiyorum, ilginç bir nokta yakaladım, elimde 1080p DTS bir mkv vardı onu denedim açmadı videoyu bir türlü, oynatiyor gibi oluyordu, biraz ileri sarınca bir kaç kare video gözüktü ama oynatmaya devam etmiyordu, sonra yine 1080p ac3 mkv denedim onu hemen açtı sıkıntısız oynattı, bu videodan çıktım sonra hemen ilk oynaymadığı DTS videoyu tekrar denedim bu sefer videoyu açtı ve sıkıntısız ve akıcı oynattı, tabii DTS olduğu için ses yok, 4K cihaz DTS yi desteklemiyor bu ilginç bir ayrıntı.
    Bir kaç kez aynı durumu denedim, DTS videoyu ilk oynatırsanız açmıyor ama AC3 bir mkv açıp, ondan çıkıp oynatırsanız ses olmadan oynatıyor. Ayrıca altyazılarda türkçe karakter problemi yok altyazılarda bir sıkıntı yok yani...
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    IPTV Lisanası olup turkcellın anlasdıgı kanallar eklenmeye devvam ediyor..

4k kanallar ock fazla değil ama genede hotbirdde yayın yapan funbox 4k eklendı dıl yok ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

IPTV Lisanası olup turkcellın anlasdıgı kanallar eklenmeye devvam ediyor..

4k kanallar ock fazla değil ama genede hotbirdde yayın yapan funbox 4k eklendı dıl yok ama

Onu fark ettim, bakalım BBC Earth, Animal Planet, Discovery Science, Viasat nature/history, History Channel 2 vs. gibi kanallardan eklenen olacak mı?
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Cooook uzak ihtimal okanallar 1yildir discoverylere talep virakiyoruz bir gelisme olmadi mhyi arayip turkcelk tv den olan bolumun musteri temsilcisine baglanip sorabilirsiniz yada talep birakabilirsiniz ben discoverylere birakiyordum en son calisma var o kanallar gelicek ilerde dediler bakacaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.