Şimdi Ara

4K hybrid uydu alicisi wetek play2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta satisa cikan wetek play 2 deneyen arkadaslar yorumlarini buraya yazabilirler mi?
    saygi ve sevgiler

• 16 gb flash ve 2gb ram li modelmi bu ?link varmi acaba ayrica ozel mesajda attim size hocam
  • slmlar,
    hafiza 8 gb,
    ram ise 2.
    tum detaylarini ekledim.

TEKNİK ÖZELLİKLER:
    Cihaz Adı: WeTek Play
    İşlemci:(SoC) AMLogic S905-H 4 Çekirdekli 64-bit ARM® Cortex™-A53 up to 2GHz
    GPU: 8 Çekirdekli ARM Mali-450MP
    RAM Bellek: 2 GB DDR III
    ROM Bellek: 8 GB eMMC 5.0 Samsung
    Tak&Çıkar Tuner*: DVB-S2, DVB-C/T/T2 ve ATSC (*İsteğe bağlı)

YAZILIM: İşletim Sistemi Android 5.1.1 / ELEC / Ubuntu

BAĞLANTILAR:
    Ethernet: 1000 Mbit/s(Gigabit Ethernet) Kablosuz LAN 802.11 2.4/5 GHz B/G/N
    Bluetooth: 4.0 Evet
    USB: 2.0 3x harici, x2 dahili
    Bellek Kartı Okuyucu: 1 (M-SDKart)
    Kızılötesi: Evet
    Seri Hata Ayıklama: RS-232

SES & GÖRÜNTÜ:
    SPDIF: 1
    A/V Çıkış: 1
    HDMI: 1 x 2.0

DİĞERLERİ:
    Güç Soketi: Doğrudan Akım İçeri
    Değiştirilebilir fişler: (AB, BK, ABD, AVUSTRALYA)
    LED: Güç, Bekleme Konumu, Ethernet, Kablosuz İnternet
    Uzaktan Kumanda Ünitesi: Kızılötesi Uzaktan Kumanda
    Cihaz Boyutları: 42x125x180 mm

sevgi ve saygilar

• 8 gb yetersiz gelir bence tıkanır bir süre sonra bence . spybox k2 vs de 16 gb flash var mesela onlara göre zayıf gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 gb yetersiz gelir bence tıkanır bir süre sonra bence . spybox k2 vs de 16 gb flash var mesela onlara göre zayıf gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullanıyorum ve çok memmun kaldım.

Daha önce SBox S9 kullandım ama doğrusu hiç memmun kalmadım, her şeyi kağıt üstünde çok iyi ancak kullanımda teknik destekte çok yetersiz. Sanki Çinli 2. 3. Sınıf makineleri gibi, satışa kadar her şey süper, sonra topuk topuk.

Ama WeTek Firması öyle değil, anında ilgilenip çözüme odaklanıyorlar.

Ayrıca Spybox gibi tek sisteme bağlı kalmıyorsunuz, 3 Sistem kuruluyor, hatta Ubuntu ile 4 oluyor.

Droid.
    ELEC. Favorim.
    E2. Beta aşamasında.
    Ve Ubuntu.

Yakında Marshmallow verilecek.

Evet, bazı ufak tefek eksiklikleri olsa da emsallerine ve rakiplerine göre fersah fersah ileride diyebilirim.

Sevgiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkaradag

Ben kullanıyorum ve çok memmun kaldım.

Daha önce SBox S9 kullandım ama doğrusu hiç memmun kalmadım, her şeyi kağıt üstünde çok iyi ancak kullanımda teknik destekte çok yetersiz. Sanki Çinli 2. 3. Sınıf makineleri gibi, satışa kadar her şey süper, sonra topuk topuk.

Ama WeTek Firması öyle değil, anında ilgilenip çözüme odaklanıyorlar.

Ayrıca Spybox gibi tek sisteme bağlı kalmıyorsunuz, 3 Sistem kuruluyor, hatta Ubuntu ile 4 oluyor.

Droid.
    ELEC. Favorim.
    E2. Beta aşamasında.
    Ve Ubuntu.

Yakında Marshmallow verilecek.

Evet, bazı ufak tefek eksiklikleri olsa da emsallerine ve rakiplerine göre fersah fersah ileride diyebilirim.

Sevgiler...

İyiymis ozaman ama videlarda kanal gecisi agir biraz sanki sizin cihaz da nasil kanal gecis hizi video cekebilirmisiniz ? Hd den hd kanalla hd sd ve sd hd veya 4k hd . Hd 4k seklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabii ki, bir kaç gün bekleteceğim ama.

Sevgiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkaradag -- 28 Aralık 2016; 21:7:1 >
  • quote:

Tabii ki, bir kaç gün bekleteceğim ama.

Sevgiler...

İlginiz icin tesekkurler hocam

• quote:

Tabii ki, bir kaç gün bekleteceğim ama.

Sevgiler...

Video ne zaman cekersiniz ?

• Çok özür olsun, geciktim çünkü tripod sipariş ettim, gelmesini bekliyorum.

Dedim sağlam olsun.

Onun için biraz daha bekleteceğim.

Sevgiler...
  • quote:

Çok özür olsun, geciktim çünkü tripod sipariş ettim, gelmesini bekliyorum.

Dedim sağlam olsun.

Onun için biraz daha bekleteceğim.

Sevgiler...

Yok hocam o kadar abartmaya gerek yok direk alin elinize 2 dk cekin gitsin. Elinize bitti gitti . O kadar prof olmasina gerek yok ki maksat kanal gecisilerini gormek amac o

Sadece
  • Selamlar,

WP1 gerçekten Droid'te kasıntıydı (Dikey'deki dostlar şimdi bana ters ters bakıyorlardır) ama ELEC ve E2 olsun iyi ve hoş durumdaydı. Hatta 4K ilgimi çekmiyor diyenler için halâ çok iyi alternatif diye düşünüyorum.

Gelelim WP2'ye, benim şahsen Droid önceliğim değil, uyumlu/toptan bir arayüz, kolay kullanım ve bol eklenti ile ELEC derim hep.

Ama bu benim yolum diyerek peşime düşün demem kadar yanlış bir şey olamaz, Droid tarafı cidden çok hoş, oyunlar filan (elinizde Air-Remote varsa) cidden bambaşka oluyor.
    TV'de tek sıkıntı Buket ve Sıralama, onu da zaten DreamSet ile yaptığımız için dert etmek absürt oluyor.

E2 olmasa satılır mı diyenlere, tek sistem yani E2 bulunan kutulara 1500-3000TL veriyorsanız aklınızdan şüphe duyarım.

WP1 Droid'in yanında WP2'deki Droid cidden çocuk oyuncağı.
    ELEC desen = KODI yani onu bilen ELEC'i parmağında oynatır.

Tek sıkıntı TVHeadend Uydu sistemi, onu da yavaş yavaş öğreniyoruz, öğretiyoruz, gösteriyoruz.

Bence çoğunluğun sorunu aceleci olmanızdır, sabırlı olmak her kilidi açacaktır.

Gerçekten bu cihazın kullanımı E2 Cihazlardan daha basit ve kullanımı geniş. Geniş derken Kanallistesini yedek, edit, atmak gibi.

Yıllardır E2'lere disklerden liste atmanın sıkıntısını hep beraber çektik.

Bir şey daha diyeyim; eğer bilgisayar başka odada ya da yerdeyse ya da (portları açmak kaydıyla) işyerinden bağlanıp müdahale etmek isterseniz ayarlardan VNC Server'ı açıp, web-arayüzünden cihazınipnosu:8008 diye bağlanıp istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Sanırım E2 aklımızı uyuşturmuş.

Daha fazlasını, daha ucuza niye haketmiyorsunuz diye sorarım?

Bir kaç dklık Droid için Zapping videosu çektim.
    Kalite için özür olsun.
    https://drive.google.com/open?id=0B9xKf5rLDaROZ293cFpueUdjWE0
    https://drive.google.com/open?id=0B9xKf5rLDaROSXJUVTg0NDduMXM

Sevgiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkaradag -- 9 Ocak 2017; 14:17:4 >

• ozkaradag O kullanıcısına yanıt
    Hocam ELEC iyidir hoştur ama uygulama desteği benim için yetersiz. Netflix, Amazon Video, Digiturk Play, TiviBu, Blu, Turkcell TV+ vb. yasal içerikler tüketebileceğim uygulamalar yok. Addon addon gezip maç aramak, yayın ha kesildi ha kesilecek stresi yaşamak istemiyorum, bana göre değil. 3-5 parasını verip rahat rahat izlemek isteyen birisiyim. Benim Wetek almak istememdeki en önemli etken bu tür uygulamalar. Ayrıca Android tarafında da Kodi mevcut, kullanmak isteyene. LibreELEC kullanmak için zaten Pi 3 aldım, ama ona vereceğim parayı kenarda tutup şimdi Play2 alsaydım keşke diyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.