Şimdi Ara

4K AzDome GS63H WiFi ve GPS Araç Kamerası İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
3.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Öze l Msj atabilirsiniz.---->Buraya Tıklayın V e Msj Yazın<------

Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.
    Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.

( Konu güncellenecek arkadaşlar ) takipte kalın

Bu Kameranın Kayıpsız Netlik Çekimleri ( indirebilirsiniz ) Gerçek Netlik böyle anlaşılır

1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 01
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 02
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 03
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 04
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 05
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 06
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 07
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 08
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 09
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 10

4K Kayıpsız Netlik Örneği

4K gece Çekimi Örnekleri :

4K gece 01
    4K Gece 02

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 16 Temmuz 2017; 8:4:26 >

• 4K örnekler :

• 50 dolara kadar inince alıcam :)
  • Kameranın 4K çekimini merak edenler,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4K çekimde 1 veya 5 dakikalık çekim kaç mb yada kaç gb yer kaplıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: morrison

4K çekimde 1 veya 5 dakikalık çekim kaç mb yada kaç gb yer kaplıyor :)

3 dk için 532 fln yakında kayıpsız netlikleri Upload edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: morrison

4K çekimde 1 veya 5 dakikalık çekim kaç mb yada kaç gb yer kaplıyor :)

3 dk için 532 fln yakında kayıpsız netlikleri Upload edeceğim.

4K Kameranın Kayıpsız Netlik Çekimleri ( indirebilirsiniz )

1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 01
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 02
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 03
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 04
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 05
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 06
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 07
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 08
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 09
    1080P 60 Fps Kayıpsız Netlik 10

4K Kayıpsız Netlik Örneği

4K gece Çekimi Örnekleri :

4K gece 01
    4K Gece 02

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 14 Haziran 2017; 22:11:3 >

• @olguErhan Hocam teşekkürler. Uzun zamandır araç kamerası almayı düşünüyordum. Kamera incelemelerinizi izledim. Bu model de hoşuma gitti. Gece gece bu kamera iyice aklımı çeldi İncelemelerdeki bazı modeller de stokta yoktu zaten. Bu üründe beni düşündüren pil olayıydı. Bu durum sıkıntı teşkil eder mi diye uzun uzun düşündüm. Ürün indirimdeydi, başka sitelerde de vardı bu ürün, ama pahalıydı hakikaten. İndirimin bitmesine bir kaç saat vardı. Karar vermem gerekiyordu. Ben de sipariş verdim bu ürünü 63.99$'dani. Şimdi bakıyorum indirim bitmiş, 82.73$ olmuş fiyatı. Umarım sorunsuz kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovanni -- 15 Haziran 2017; 18:34:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: giovanni

@olguErhan Hocam teşekkürler. Uzun zamandır araç kamerası almayı düşünüyordum. Kamera incelemelerinizi izledim. Bu model de hoşuma gitti. Gece gece bu kamera iyice aklımı çeldi İncelemelerdeki bazı modeller de stokta yoktu zaten. Bu üründe beni düşündüren pil olayıydı. Bu durum sıkıntı teşkil eder mi diye uzun uzun düşündüm. Ürün indirimdeydi, başka sitelerde de vardı bu ürün, ama pahalıydı hakikaten. İndirimin bitmesine bir kaç saat vardı. Karar vermem gerekiyordu. Ben de sipariş verdim bu ürünü 63.99$'dani. Şimdi bakıyorum indirim bitmiş, 82.73$ olmuş fiyatı. Umarım sorunsuz kullanabilirim.

İnanın cihaz gelince ilk yaptığım şey daha çalıştırmadan ( çok ciddiyim ) hatta bir kayıt bile almadan içini açmak oldu. Direkt olarak içini açtım ve pilin değiştirilmesi kolaymı zormu onu test ettim. Ayrıca videoda farkettiyseniz değiştirilebilmesi açısından ileride boyutlarını cm cm gösterdim.

Aslında 10 tl ye pil kolayca bulunuyor. İstanbulda birikim pillerinden.

Fakat dahada ekonomik düşünürsek 5 yada 8 tl arası satılan mp3 playerların içindeki 130 mahlık piller bile işimizi görmekte.

Bu arada kameranın 4K çekimlerine acayip içim ısındı gayet başarılı. Hele 1080P 60 fps de akıyor.

Forumdan kubilay bey geçen bu işi aynen yapmış bende ondan öğrendim

Ayrıca gerçekten çok güçlü bir chipsete sahip. Piyasada 500 tl civarında satılan Sjcam M20 deki chipsetin aynısı kullanılmış.
    http://www.hepsiburada.com/sjcam-m20-wifi-4k-24fps-gyro-orjinal-lisansli-aksiyon-kamerasi-siyah-pm-HB000001IIP7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 16 Haziran 2017; 16:11:12 >

• a119 sipariş verdikten sonra bu yapılır mı 11 haziranda a119 sipariş ettim 13 haziranda 4k konusu:) neyse zaten hanımdan alışveriş vetosu yedim aralık ayına kadar yurtici/yurtdisi alışveriş yasak. bakalım a119 u nasıl takacağız arabaya..

• ali de

4k diyor Rus'un biri 4k değilde 2.4k demiş

4k çözünürlük değilmiş tabloya göre zaten oh yoksa a119 satıp bunu alırdım.

• gear bestte indirime girmiş. 63,99 dolar olmuş bilginize.

indirim kodu kullanınca 67 oluyor :P
  • Kamerayı aldım ama tam bir facia. Görüntü çamur gibi desem yeridir. Android uygulamasında da sorun var. Kameranın içindeki görüntüleri alamıyor. Ios da ilk başlarda sorun yoktu fakat bir müddet sonra onda da aynı problem oldu. Sanırım bana sorunlu bir cihaz denk geldi. Odaklanamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optocell -- 9 Temmuz 2017; 7:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optocell

Kamerayı aldım ama tam bir facia. Görüntü çamur gibi desem yeridir. Android uygulamasında da sorun var. Kameranın içindeki görüntüleri alamıyor. Ios da ilk başlarda sorun yoktu fakat bir müddet sonra onda da aynı problem oldu. Sanırım bana sorunlu bir cihaz denk geldi. Odaklanamıyor.

Örnek çekimleri kayıpsız olarak google drive / yandex disk yada dropbox a yükleyip link paylaşırmısınız yorum yapalım sıkıntı ile ilgili. Wifisi çok hızlı ve problemsiz uzun süre test ettim focus konusunda görüntüleri değerlendirelim ve çözüm arayalım

• optocell O kullanıcısına yanıt
    Android uygulmasında ben de sorun yaşıyorum, kameradaki mevcut görüntüleri uygulamada göstermiyor. Uygulamayı sildim, benzer başka uygulamalar da denedim sonuç aynı. Bilgisayardan; çekilen görüntüleri izlemek istedim, akşam ilk arabadaki görüntü sıcaklardan mı nedir, çamur gibiydi bende de. öncesindeki diğer görüntüler gibi değildi. Ayrıca akşam ilk aracı çalıştırırken yaklaşık 1 dakikalık görüntü vardı, yolculuğumun devamına ait görüntüler bilgisayarda seyretmek istediğim de yoktu, yani kayıta da devam etmemiş. Bu arada karta format attım, andorid uygulamasında yaşadığım sorunla alakalı olabilir mi diye deneme yaparken. Görüntüyü gönderme şansım yok Ayrıca arabadan inerken görüntülere bakayım diye kamerayı söktüğümde, park halindeyken önünde güneşlik olmasına rağmen ateş gibiydi adeta. Ayrıca sabahki görüntüleri izlerken GPS bağlantısının en az 6 dakika sürdüğünü gördüm. Bu süreden sonra görüntüye GPS bilgilerini yazmaya başladı. Bu durum normal midir? Sanırım pek verimli olmayacak bu kamera bizim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovanni -- 13 Temmuz 2017; 7:48:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: giovanni

Android uygulmasında ben de sorun yaşıyorum, kameradaki mevcut görüntüleri uygulamada göstermiyor. Uygulamayı sildim, benzer başka uygulamalar da denedim sonuç aynı. Bilgisayardan; çekilen görüntüleri izlemek istedim, akşam ilk arabadaki görüntü sıcaklardan mı nedir, çamur gibiydi bende de. öncesindeki diğer görüntüler gibi değildi. Ayrıca akşam ilk aracı çalıştırırken yaklaşık 1 dakikalık görüntü vardı, yolculuğumun devamına ait görüntüler bilgisayarda seyretmek istediğim de yoktu, yani kayıta da devam etmemiş. Bu arada karta format attım, andorid uygulamasında yaşadığım sorunla alakalı olabilir mi diye deneme yaparken. Görüntüyü gönderme şansım yok Ayrıca arabadan inerken görüntülere bakayım diye kamerayı söktüğümde, park halindeyken önünde güneşlik olmasına rağmen ateş gibiydi adeta. Ayrıca sabahki görüntüleri izlerken GPS bağlantısının en az 6 dakika sürdüğünü gördüm. Bu süreden sonra görüntüye GPS bilgilerini yazmaya başladı. Bu durum normal midir? Sanırım pek verimli olmayacak bu kamera bizim için.

Acaba diyorum çok ısındığında koruma moduna mı geçiyor.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Data paketim sınırlı olduğu için youtube'a kısa bir vide yükledim. Link :https://youtu.be/yqLZaFchZVE . Ham görüntünün youtube videosundan farkı yok. Bu görüntü 5 saatlik yolculuğun ardından çekilen son kayıt. Kamera soğukken biraz daha iyi çekiyor. Kamera ısındıkça görüntü berbat bir hal almaya başlıyor. Lens acayip ısınıyor neredeyse eriyecek. Hatta lens ısınınca hani saat su alır da kenarlarında buhar tabakası olur ya işte o şekilde lensin kenarlarında buhar tabakası gibi tabaka oluşmaya başladı. İğne ile lense dokundum hafif yumuşamıştı. Lens cam değil galiba.
    Ben Aliexpressten cihaz üreticisinin kendi mağazasından almıştım. Uyuşmazlık açıp parayı geri iade istedim bakalım sonuç ne olacak.
    Bu arada ios uygulaması kafasına göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ama android uygulamasını iki telefonda denedim, sorunlu. Satıcı yeni bir firmware gönderdi yenisini yükledim daha beter oldu.
    Cihaz çok kalitesiz bu iletiyi okuyan arkadaşlar kesinlikle almayın bu cihazı. Olgu Bey daha önceki önerdiğiniz junsun h030 ve mini0805p modellerini de almıştım özellikle junsun harika bir cihazdı ama bu cihaz tam bir facia. Hani pilli model önermekten vazgeçmiştiniz ya bence devam edin. Pilli modeller sıkıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optocell -- 15 Temmuz 2017; 14:33:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: optocell

Data paketim sınırlı olduğu için youtube'a kısa bir vide yükledim. Link :https://youtu.be/yqLZaFchZVE . Ham görüntünün youtube videosundan farkı yok. Bu görüntü 5 saatlik yolculuğun ardından çekilen son kayıt. Kamera soğukken biraz daha iyi çekiyor. Kamera ısındıkça görüntü berbat bir hal almaya başlıyor. Lens acayip ısınıyor neredeyse eriyecek. Hatta lens ısınınca hani saat su alır da kenarlarında buhar tabakası olur ya işte o şekilde lensin kenarlarında buhar tabakası gibi tabaka oluşmaya başladı. İğne ile lense dokundum hafif yumuşamıştı. Lens cam değil galiba.
    Ben Aliexpressten cihaz üreticisinin kendi mağazasından almıştım. Uyuşmazlık açıp parayı geri iade istedim bakalım sonuç ne olacak.
    Bu arada ios uygulaması kafasına göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ama android uygulamasını iki telefonda denedim, sorunlu. Satıcı yeni bir firmware gönderdi yenisini yükledim daha beter oldu.
    Cihaz çok kalitesiz bu iletiyi okuyan arkadaşlar kesinlikle almayın bu cihazı. Olgu Bey daha önceki önerdiğiniz junsun h030 ve mini0805p modellerini de almıştım özellikle junsun harika bir cihazdı ama bu cihaz tam bir facia. Hani pilli model önermekten vazgeçmiştiniz ya bence devam edin. Pilli modeller sıkıntılı.

Anladım, çok ısınınca Focus kayıyor cihazda. PArk halinde anladımda yolculuktan sonra olması iyi değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.