Şimdi Ara

4k 60hz Destekleyen MiniPort - Display Port Kablo [Bulundu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4k 60hz Destekleyen MiniPort - Display Port Kablo nereden bulabilirim. Bir kaçtane buldum fakat 60hz destek vermiyor sadece 30hz alabiliyorum.

Şimdiden Teşekkürler

Edit - Dark kablo çalışıyor 4k 60 hz desteği aldım
    kablo kalitesi normal kablo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One-Turk -- 24 Mart 2017; 11:18:34 >

• Ben amazondan getirttim, boylarina dikkat et hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ucu normal display port kabloda bulunmuyor nedense.
  • 1080p 144hz destekleyen bildiğiniz var mı ?
  • Hocam, google'da aradın mı?

Bak google'da aşağıdaki gibi arayınca;
    mini displayport to displayport kablo 4k 60hz

http://www.hepsiburada.com/dark-1-5-metre-mini-displayport-display-port-kablo-altin-uclu-2160p-dk-cb-dpxmdpl150-p-BS51015?magaza=Hepsiburada

bu ürün karşına çıkıyor.
  • Dark mark 4k desteklemez öyle dandik markalar. Türkiye'de garip bir şekilde DP kablo sıkıntısı yaşanıyor. Bırakın 4k'yı 1080p 144hz kablo satan bile yok. Yurtdışından almak zorundasınız hocam iyice araştırıp. Ya da beklemek istemiyorsanız benim gibi sahibinden sitesinden alabilirsiniz. Yurtıdşından getirip satanlar var. Marka özelliklerini araştırıp 4k 60hz destekleyen bir kablo düşürmeye çalışın.
  • Türkiye'den görüntü kablosu ve fan alınmaz.O yüzden Amazon'a yönelin direkt.Bu kabloyu aldım kullanıyorum.Memnunum.

https://www.amazon.com/gp/product/B00A7R9I22/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Çok afedersiniz de hem dersiniz ki Tübitak'ın kabul bile etmediği projeyi Amerika'da şöyle kapmışlar, hem de kendiniz yerli bir marka olmasın istersiniz.

İnternet alış-verişi güzel kardeşim, alır takar bakarsın, işini görürse kullanırsın kafana yatmadı 2 hafta içinde iade edersin nedir yani.
    Ben kendim kullandığım için aynı sizin gibi öneride bulundum, paypal da ülkemizde kapandığına göre sanal kart ile uğraşmak istemiyorsa pratik çözüm işte.

Uzatmaya gerek yok, kendi tercihi. Öneriler ortada.
  • ayakliPC kullanıcısına yanıt
    "Çok afedersiniz de hem dersiniz ki Tübitak'ın kabul bile etmediği projeyi Amerika'da şöyle kapmışlar, hem de kendiniz yerli bir marka olmasın istersiniz. "

Ne alaka?Konu kablo önerisi... Amerika'da insanların işlerini daha düzgün yaptığından bahsetmeye gerek yok.Dark marka önerdiğiniz kablonun bağlantı giriş yerlerini azıcık zorlayın.Kablo direkt elinizde kalır.Kapaklar kırılır. Siz direkt takıp kullanmışsınız galiba.Hiç sökme ihtiyacınız olmamış gibi.Umarım da olmaz.Kablo elinizde kalabilir.Ayrıca kablo kalitesinden bahsetmiyorum bile.Önerdiğim Accell kablo gelişmemiş ülkeler dışındaki her ülkede kullanılan bir marka.Dark'ı Accell marka satan bir mağazada göremezsiniz bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 23 Mart 2017; 15:35:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

"Çok afedersiniz de hem dersiniz ki Tübitak'ın kabul bile etmediği projeyi Amerika'da şöyle kapmışlar, hem de kendiniz yerli bir marka olmasın istersiniz. "

Ne alaka?Konu kablo önerisi... Amerika'da insanların işlerini daha düzgün yaptığından bahsetmeye gerek yok.Dark marka önerdiğiniz kablonun bağlantı giriş yerlerini azıcık zorlayın.Kablo direkt elinizde kalır.Kapaklar kırılır. Siz direkt takıp kullanmışsınız galiba.Hiç sökme ihtiyacınız olmamış gibi.Umarım da olmaz.Kablo elinizde kalabilir.Ayrıca kablo kalitesinden bahsetmiyorum bile.Önerdiğim Accell kablo gelişmemiş ülkeler dışındaki her ülkede kullanılan bir marka.Dark'ı Accell marka satan bir mağazada göremezsiniz bile.

Kullanılan malzemenin kalite kıyaslaması konusunda bir şey söyleyemem, haklı olabilirsiniz.
    Kendi kablomu da açıkçası hiç açma gereği duymadım, bahsettiğiniz gibi uçlarını da kasıtlı olarak zorlamadım. Amacına uygun hizmet ettiği sürece benim için sorun yok.
    S-Link, Goldmaster, Philips gibi kablolar arasından benim önerdiğim tercih edilebilir diye gönderdim. Çitayı yükseltip Hama, Belkin ya da Monster serisine çıkınca malzeme kalitesi artıyormuş gibi görünüyor ama ben kullanımda bir farklılık olduğunu düşünmüyorum.

Bence markaya para kazandırıyoruz, aşağıya bir resim ekliyorum. Tercihinize saygı duyuyorum fakat tekrar söylüyorum bana göre durum bu.

4k 60hz Destekleyen MiniPort - Display Port Kablo [Bulundu]

• ayakliPC kullanıcısına yanıt
    Kıyafet ile kabloyu mu karşılaştırdın az önce? Kablonun binbir tane standardı olur. Hdmi kablosu aldım s-link ve çok dandik çıktı. Sen bana slink almamı mı tavsiye edersin yine de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Kabloyu aldım. Deneyip sonucu paylaşırım buradan
  • One-Turk O kullanıcısına yanıt
    1 ay kullanın.3-4 defa sökün takın.Kablo elinizde kalınca ne demek istediğimizi anlarsınız.
  • Ülkemizdeki hemen hemen her markanın iyi kalite ve alt kalite ürünleri vardır.
    Maddi durumunuz el veriyorsa gidip pahalısını alın ne diyeyim, tutup burda size bare copper, copper ve CCA farkını anlatacak değilim.
    Vermek istediğim mesaj en pahalısı her zaman en iyisi değildir di fakat anlaşılmamış sanırım.
    Yoksa tekstil sektörü ile elektronik sektörünü kıyasladığımız yok.

One-Turk, hayırlı olsun güzel kardeşim, umarım beğenirsin. Baktın arkadaşların dediği gibi sıkıntılı bir durum var, bas koşulsuz iadeyi gitsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.