Şimdi Ara

4Gb ram tavsiyesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• A-DATA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.kiLLerMan

A-DATA

+1
  • Kingston oraya girmemeliydi zaten.1066'da çalışması için elle kendin getirmelisin 1066'ya.Çok gıcık bir olay.
  • corsair
  • A-DATA 4GB 1066 MHZ DDR2 OVERCLOCK KIT modelinde karar kıldım,fiyat olarkta en uygun olanı o.
  • İyi tercih yapmışsın.Şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: STMUS

A-DATA 4GB 1066 MHZ DDR2 OVERCLOCK KIT modelinde karar kıldım,fiyat olarkta en uygun olanı o.

doğru tercih şimdiden hayırlı olsun
  • A-data iyi bir tercih. Ocz reaper da bakabilirsin

Hayırlı olsun
  • Bende aynı şekilde kararsızım ama yapılan yorumlar kötü A-Data nın ben ocz tercih etmeyi düşünüyorum arkadaşlar. Peki ocz nin ramleri direk 1066 görünecekmi gigabyte ep45 ds3l de acaba ?
  • Bırak bunları hoca...

Git Mushkin 2*2 1066'lık kit al, keyfine bak..
    İlla yukardakiler diyorsan Ocz 'yi düşün.. Tabi henüz almadıysan.

@C0nD0R

Tabiki direk 1066 gözükecek. Böyle bir sorun yok anakartın 1066 destekleyip ramin 1066 ise direk 1066 görür zaten..
  • EvET Jant! nin dediği gibi yha Mushkin 2*2 1066 yada Corsair Dominator Al Derim
  • Diğer dediğiniz ürünlerle benim aldığım A-data arasında fazla performans farkı olduğunu düşünmediğim için fiyatlarada bakarak onu aldım.Yorumlarınız için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STMUS -- 12 Nisan 2009; 12:36:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: STMUS

Diğer dediğiniz ürünlerle benim aldığım A-data arasında fazla performans farkı olduğunu düşünmediğim için fiyatlarada bakarak onu aldım.Yorumlarınız için teşekkürler...

Dikkatini çekerim burada konu sadece performans değil. Kalite ve devamlılık. Şimdi misal ürün bozulduğunda A-data ve Mushkin'in sana vereceği hizmet aynı mı sanıyorsun?
    Yada aynı performansları vereceğini mi sanıyorsun?
    yada.. yada...

Herneyse almışsın birkere. Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.