Şimdi Ara

4GB DATA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
69
Cevap
1
Favori
875
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    929 Mesaj

Sana cevap vermekten yoruldum insanların ihtiyacını sen mi belirleyeceksin? birebir tartışmaktan kaçıyorsun, birilerinin ardına saklanıyorsun, ne kadar gereksiz bir insansın bunu tartışalım en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muratcool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben sadece güzel bir bilgi paylaşımı olsun istiyorum. iyi forumlar
    |
    |
    Eagle Claw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Ya sen neyin kafasındasın insanların ihtiyacını karşılar karşılamaz sana mı soracaklar? Senin gibi zihniyetlerden tiksiniyorum kendini geliştirmemiş teknolojiden habersiz işiniz gücünüz taş atmak yeterli akıla sahibim diyorsan önce fikir ver konuya he bende o yok diyorsan anlarım.

Sen neyin kafasındasın bana sorana bak? İstediğim gibi fikir belirtirim sana soracak değilim.Zaten diğer arkadaşlar sana yeterince cevap vermiş. Teknolojiden haberinin olduğu mobil interneti normal internet gibi kullanmandan belli zaten.Kendini de süper geliştirmişsin.Zihniyetlerden tiksiniyormuşun.Vah vah çok üzüldüm.Sanki ben sana çok değer veriyordum çok seviyordum da bu kaybı nasıl karşılarım diye düşünüyorum.

Benim sözlerimi bana cevap olarak mı yazıyorsun? şuan sana cevap verdiğim için utanıyorum senin gibi insanların forumu kirletmekten başka bir işe yaramadığını birkez daha gördük!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Indigo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: turkattack

Vodafone 15gb akkli sinirsiz interneti 45liraya,turkcell ve avea 70-80 liraya veriyor
    Ttnet hem adsll hem 3g ortak kotalı interneti 70-80liraya veriyor
    İhtiyacını karsilayacak paketler bulabilirsin,sen paradan haber ver:)

Vodafone paketini bireysel olarak nasil alacagimi aciklayabilir misiniz ? Ona gore alacagim o paketi bana da 4Gb yetmiyor da.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eagle Claw -- 28 Aralık 2013; 12:16:44 >
    |
    |

Son aylarda cogu kisi 2Gb lik paketlere gecmeye basladi.

Benim gibi evde wi-fi olmayan kisilere de 4gb paket anca yetiyor, teyzem bile 3 gb rahat kullaniyor telefonundan.

Sosyal medya kullanan birisiysen paket dayanmiyor, ki ben youtube falan da acmam.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    8680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gs tekno

Pazarlıkla yüzde yirmibeş indirimle 15 gb ve sonrası 128 kb 30 a kullanıyorum . İş ortağım data paketi.

Bireysel olarak mi aldiniz?
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.