Şimdi Ara

49TL değerindeki Obduction oyunu GOG mağazasında ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Cyan ekibinin elinden çıkan ve 2016 yılında piyasaya sürülen 49TL değerindeki bol ödüllü bilim-kurgu macera oyunu Obduction, GOG mağazası üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulmaya başladı.

Obduction neler sunuyor?

Myst oyununun yapımcısı bağımsız Cyan stüdyosunun elinden çıkan Obduction, dünyadan parçaların olduğu bilinmeyen bir uzaylı dünyasına düşmenizi konu ediniyor. Bu yeni dünyada farklı bulmacalar çözerek ve bilinmeyen gizemleri keşfederek dünyaya giden yolu bulmanız gerekiyor.

Ayrıca Bkz.Binance borsası kaldıraçlı işlemlere başlıyor

Göz alıcı mekân tasarımları ve atmosferi ile oldukça beğenilen Obduction oyunu Steam üzerinde 49TL fiyat etiketi ile satılmaktaydı. CD Projekt ekibinin mağazası olan GOG’da hızlıca hesap açarak oyunu ücretsiz edinebilirsiniz.

• MYST serisini yapan Cyan ekibinin, finansal açıdan toparlanıp eski güzel günlerine dönüş sinyalini verdikleri bu oyunu tüm macera severlere tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bwhiteshark -- 30 Mayıs 2019; 23:37:15 >
  • Ekledik kütüphanaye.

• beğenemdim

• Gog key veren bir site mi yoksa steam gibi bir kütüphanesi mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim bakalım, bu arada bir ara shadow warrior 2 eklemişim gog kütüphanesine bu oyunu alıcam diye indirince gördüm onu da bir deneyeyim :D

• Üff bedava bile olsa bir oyun oynamak çok zahmetli ve yorucu.Git GOG kur üyelik al, sitesine gir, oyunu bedava indirme yöntemini bul, indir, oyun bir gün veya iki günde insin. Gigabaytlarca kotan gitsin. Bilgisayara kur, optimize et, oyun kolu tanıt. Gir oyuna beğenirsen de zor bölümlere takıl iki ay sürün, beğenmezsen on dakika oyna sonra bedava bari deyip silemezsin de köşeye at kalsın. Ve bütün bu süreç için bir sürü kota ve onlarca saatin gün uçsun gitsin. Oyun oynamak niye bu kadar zahmetli zor masraflı ve zaman çalıcı artık hangi çağdayız.
    Google Stadia 5 saniyede açıp oynatacakmış oyunu hadi bakalım, ben onu bekliyorum.

• Kaçırdık 9$ olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.