Şimdi Ara

%49 un Hakkını Koruyacak Lider Aranıyor.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
5.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimi isterseniz isteyin hdp yine kendi adayını koyar mhp chp birleşip ortak aday çıkarsa da yetmez Erdoğanı devirmeye.

Hem mhpnin hem hdpnin kabul edeceği biri de yok olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mhp oy vermez chpli birine.

Bi kısmını alır ama mhp nin bi kısmı yine Erdoğanı tercih eder chpli hdpnin de desteklediği bir adaya karşın.

• Ben 😁😁😁

• Hem CHP li hem HDP li hem PKK lı olacak öylemi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

Hem kürt soluna hitap edecek , hem ulusalcı olacak , hem muhafazakar olacak .IMPOSSIBLE.

bu tanıma uyan rte .Adam oy toplamak için kürtçü de olur arapçı da olur türkçü de olur.
  • Galathian G kullanıcısına yanıt
    Olabilir ama oldurtmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Hem kürt soluna hitap edecek , hem ulusalcı olacak , hem muhafazakar olacak .IMPOSSIBLE.

bu tanıma uyan rte .Adam oy toplamak için kürtçü de olur arapçı da olur türkçü de olur.

Acaba herkesi kucakladığı için bu kadar seviliyor olmasın. Sizin gibi ona cahil buna yobaz yok surayı kapatalım bunları buraya almayalım yasaklayalım zihniyetinde değil. İnsana değer veren hizmet eden bir lider çıkartmanız çok zor 100 senede bir kere geliyor oda bize nasip oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Bunların karşısına öyle şirret, öyle utanmaz ve hırsızlık üzerine master yapmış, bağırıp çağıran, her an küfür edecek, iftira edecek biri lazım. Din sizin hakkından iman siz gelir. Ancak öyle kurtuluruz. Onların taktiği ile ancak mücadele edilir bunlarla.

Elf gözlerim Cem Uzan'ı görüyor Aragorn

• ne 49u çalınan oylar hileleri çıkarırsan %60 en az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

quote:

quote:

Acaba herkesi kucakladığı için bu kadar seviliyor olmasın. Sizin gibi ona cahil buna yobaz yok surayı kapatalım bunları buraya almayalım yasaklayalım zihniyetinde değil. İnsana değer veren hizmet eden bir lider çıkartmanız çok zor 100 senede bir kere geliyor oda bize nasip oldu :)

hayır rte türkçü rolü yapabilir ama asla bir türkçü değil.Tamamiyle arap zihniyetli.Hatta türkleri önemsediğini de ben pek düşünmüyorum

• Tabiki Sinan Oğan

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

quote:

quote:

quote:

Kılıçdaroğlu'nu neden listenin başına eklemediniz?

Şakaysa komik degil, ciddiyse çok komik.

Gelmis gecmis en vasifsiz parti lideridir kendisi.

Niye bu forumda Kılıçdaroğlu'nu Erdoğan'dan üstün gören çokça muhalif var.

Liderlik anlaminda erdoğandan daha iyi birisi var mi sence? Bak icraatlarindan bahsetmiyorum. Liderlik durusu, karizmasi, hitabet.

Bir kere bile oyumu akp ye vermedim yani bende muhalifim. Sence liderlik durusu hangisinde var?

Ekşiye girersen kilictaroglu hakkinda insanlarin ne dusunsugunu gorebilirsin.

Ben zaten aksini düşündüğüm için söylemiyorum.

Kılıçdaroğlunun televizyona çıkalım çağrısına neden uymuyor Erdoğan. Korkuyor, çıkarsa Erdoğan'ı rezil eder tarzında bir çok yorum okudum ve hatta ciddiyetle sorduğumda buna benzer cevaplar aldım.

O kişilerin hiç biri kılıçdaroğlu dememesine de şu an şaşırdım.

Çünkü haklı olmakla seçim kazanmak arasında bir bağ yok. Evet canlı yayında tayyibi rezil eder doğrudur ama bu zaten kılıçdara has bir özellik değil kim olsa rezil eder. Ancak seçim kazanmak için başka şeyler gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Bunların karşısına öyle şirret, öyle utanmaz ve hırsızlık üzerine master yapmış, bağırıp çağıran, her an küfür edecek, iftira edecek biri lazım. Din sizin hakkından iman siz gelir. Ancak öyle kurtuluruz. Onların taktiği ile ancak mücadele edilir bunlarla.

bunları yapıcak olan tek kişi var jet fadıl adamın dolandırmadığı kimse kalmadı ve dolandırdığı insanları tekrar dolandırdı
  • hdp li selo olmazmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

quote:

quote:

hayır rte türkçü rolü yapabilir ama asla bir türkçü değil.Tamamiyle arap zihniyetli.Hatta türkleri önemsediğini de ben pek düşünmüyorum

buna delilin, karadenizdeki ahşap tarihi camiler olabilirmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çare Sarıgül
  • quote:

Orijinalden alıntı: hexedemical

ne 49u çalınan oylar hileleri çıkarırsan %60 en az

• krstarica kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Sadece AKP çevreleri değil, düzeni bozulacak birçok iç ve dış, siyasi ve ekonomik güç ve toplum mühendisleri buna taşın büyüğünü koymak için ellerinden gelenin en fazlasını yapacaklardır. Zira her kesimden oy alabilecek ve aldığı oyların da karşılığını verebilecek bir isim Abdüllatif Şener. En mükemmel siyasetçi olmayabilir kendisi ama mevcudu devirmek için en mükemmel isim. Keşke olsa, olabilse. Burası Türkiye bir yandan da. Neyin nasıl ve ne zaman olacağının tahmini çok zor olabilen, hayretlere düşürebilen garip bir ülke. Bir umut.

Not: Bu arada, bu derecede düzgün türkçe kullanımınız için sizi tebrik etmek isterim.(Sırbistan'la ilgili açmış olduğunuz başlığınızda dikkatimi çekmişti.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kılıçdaroğlu'nu neden listenin başına eklemediniz?

Şakaysa komik degil, ciddiyse çok komik.

Gelmis gecmis en vasifsiz parti lideridir kendisi.

Niye bu forumda Kılıçdaroğlu'nu Erdoğan'dan üstün gören çokça muhalif var.

Liderlik anlaminda erdoğandan daha iyi birisi var mi sence? Bak icraatlarindan bahsetmiyorum. Liderlik durusu, karizmasi, hitabet.

Bir kere bile oyumu akp ye vermedim yani bende muhalifim. Sence liderlik durusu hangisinde var?

Ekşiye girersen kilictaroglu hakkinda insanlarin ne dusunsugunu gorebilirsin.

Ben zaten aksini düşündüğüm için söylemiyorum.

Kılıçdaroğlunun televizyona çıkalım çağrısına neden uymuyor Erdoğan. Korkuyor, çıkarsa Erdoğan'ı rezil eder tarzında bir çok yorum okudum ve hatta ciddiyetle sorduğumda buna benzer cevaplar aldım.

O kişilerin hiç biri kılıçdaroğlu dememesine de şu an şaşırdım.

Çünkü haklı olmakla seçim kazanmak arasında bir bağ yok. Evet canlı yayında tayyibi rezil eder doğrudur ama bu zaten kılıçdara has bir özellik değil kim olsa rezil eder. Ancak seçim kazanmak için başka şeyler gerekiyor.

Adalet temsili Kılıçdaroğlu bu kadar hayır oyuna göre adaylığını koymalı zira başarıyı sahiplenenlerin başında görüyor kendini.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.