Şimdi Ara

%49 un Hakkını Koruyacak Lider Aranıyor.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
5.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metin Feyzioglu nu en yakın zamanda görmek istiyoruz siyaset meydaninda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ssçim sonucunu tartışıyor ama bazıları da başkan adaylarını. İnsanımız ne kadar kolay sindiriyor hukuksuzlukları. Teşekkürü kime etmek gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

Metin feyzioğlu ne alaka ya çok saçma bir sıralama bana kalırsa.

meral akşener ile yakın kişiler istifa etmiş partiden seçim sonuçları resmiyete dökülürse yeni bir parti görebiliriz.

osman pamukoğlu gibi isimler iyi bir asker olabilir ama lider vasfı yok ne yazıkki hem doğudan oy alamaz.

sağcı herkesi kucaklayan birisine ihtiyaç var yoksa iktidar olmak zor bu ülkede

Yeni parti kurulması kesin. İstifa edenlerden birini iyi tanıyorum. Bahçeli tarafından iki kez il başkanlığından alınmasına rağmen partiden istifa etmemişti, dün istifa etti. Yalnız yeni parti sadece muhalif mhplilerden oluşmamalı. Merkez sağ ve soldan isimler de bu harekete katılmalı. Tam bir merkez parti olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULU HAKANDAN istimdat

Selahattin Demirtaş

Bak bak akp li troll nasıl konuyu trollüyor.

• Selahattin Demirtaş'ın düzgün olanı lazım bize, genç dinamik. Hem solu hem sağı kucaklayabilecek ayrım yapmayacak biri lazım
  • Abuzer Kadayif diyorum.

• Meral Aksenerin potansiyelinide alternatiflere ekleyebilirsiniz.

kurt ve turk milliyetcilerinden oy alabilecek biri olmadikca rte vefat edip yahut saglik sorunu yasayana kadar karsisinda birinin tek basina durabilmesi cok zor

rte sonrasi bu durum cok daha kolay olacaktir zira akp parti kulturu olan bir parti degil tek adam ve maduriyet uzerinden oylarini yukseltebilen bir parti
  • colsart kullanıcısına yanıt
    Birincisi ben Ak Partili değil MHPliyim ikincisi de yazdığım trol değil gayet makul bir öneri zaten yorumlara bakarsan diğerleri de yazmış

• Ümit Kocasakal olsun oyum ona

• Cem Uzan

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

Metin feyzioğlu ne alaka ya çok saçma bir sıralama bana kalırsa.

meral akşener ile yakın kişiler istifa etmiş partiden seçim sonuçları resmiyete dökülürse yeni bir parti görebiliriz.

osman pamukoğlu gibi isimler iyi bir asker olabilir ama lider vasfı yok ne yazıkki hem doğudan oy alamaz.

sağcı herkesi kucaklayan birisine ihtiyaç var yoksa iktidar olmak zor bu ülkede

Yeni parti kurulması kesin. İstifa edenlerden birini iyi tanıyorum. Bahçeli tarafından iki kez il başkanlığından alınmasına rağmen partiden istifa etmemişti, dün istifa etti. Yalnız yeni parti sadece muhalif mhplilerden oluşmamalı. Merkez sağ ve soldan isimler de bu harekete katılmalı. Tam bir merkez parti olmalı.

umarım olur hocam şu agit kararları falan ysk neler yapacak bi bakalım. tekrar seçim olur ve kaybedilirse yeni kurulan parti ilk yenilgisini almış olur buda kötü imaj bırakabilir o yüzden herşey tamamlandıktan sonra kurulması en doğru karardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 18 Nisan 2017; 13:5:55 >

• Ben muharrem ince yi cok seviyorum adamin cok tatli bir uslubu var

• quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Mansur Yavaş

Aman yapma: Lavaş için mansur yavaş derler

Kardeşim çok komikmiş. Paket yap evdede gülelim.

• Gelecek kişinin kesinlikle milliyetçi duygulara sahip olması gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkurt02 kullanıcısına yanıt
    hayır verdim cancağzım..
  • Şafak Pavey değerlendirme listesinde olmalı. Eğitim, kültür, imaj hepsi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Gelecek kişinin kesinlikle milliyetçi duygulara sahip olması gerekiyor.

Sadece milliyetçilik yetmez.,muhafazakar kısmında oyunu alabilecek kişiler lazım..Konuda geçen İsimlerden sadece Sinan OĞAN başarılı olur..Diğerlerinin hepsi burdaki şahısların kendi fikri Misal Muharrem İnce Allah aşkına bu adam aday olursa %51 oy alacağınan inanan varmı? (anca 2.turda belki) % 49 kanunla ilgili bir sonuçtu iş RTE olunca daha farklı olacak yani kimse kimi çıkarırsak çıkaralım % 49 alırız havasına kapılmasın.

Osman Pamukoğlu,Muharrem İnce,Gürsel Tekin,Metin Feyzioğlu vs vs gibi isimler olmaz..Abdullah GÜL'ü koysan hatta gidip Tansu ÇİLLER'i aday göstersen bunlardan daha çok alır.
  • Muharrem Ince demek isterim ama muhafazakarlar tarafindan ayyas damgasi yedi o kesimden zor oy alir.

Osman Pamukoglu hem yasli hem Hdpden oy alamaz.

Meral Aksener de Hdpden oy alamaz. Bir de Fetocu diye damgaladilar Akpli kesimden de oy alamaz.

Ben Sinan Ogan ya da Umit Ozdag diyorum

• Kılıçdaroğlu'nu neden listenin başına eklemediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Muharrem Ince demek isterim ama muhafazakarlar tarafindan ayyas damgasi yedi o kesimden zor oy alir.

Osman Pamukoglu hem yasli hem Hdpden oy alamaz.

Meral Aksener de Hdpden oy alamaz. Bir de Fetocu diye damgaladilar Akpli kesimden de oy alamaz.

Ben Sinan Ogan ya da Umit Ozdag diyorum

Her şeyi iyi yazmışın son cümle güldüm. Sinan ogan ümit Özdağ CHP li mı Kürtler oy verecek. HDP oy vermez.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.