Şimdi Ara

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
7
Favori
45.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce de sordum ama gözden kaçtı herhalde, doğubank işhanında her tür model tv bulunurdu eskiden, garantisizdi ama şansına güvenen alırdı. şimdiki durumunu bilen var mı? orada bulunma ihtimali var mı bu modelin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mçl

tv alacak arkadaslar sony merkeze veya istanbul bilişime faks yollasa en azından talebi görseler

isim yazmaya devam istek çok başka tv almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 17 Haziran 2017; 0:46:31 >
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    çok beklermiyiz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

çok beklermiyiz acaba

1 ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 17 Haziran 2017; 0:47:28 >
  • Bu ürünün ülkemize geleceği yok, Samsung 49KS8500 almayı düşünüyorum, bu tv hakkında bilgisi olan var mı?
  • Şu tv ti getirmediler ya yazıklar olsun ne diyelim 55 inç büyük geliyor 50 inçlerinde özelliklerini kısıyorlar

• arkadaşlar , başlığı açan arkadaş hayal aleminde yüzüyor ,boşuna beklemeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birincisi tv ye 100 değil 120hz yazıyor ikincisi tv yayınları 100 yada 120hz değil tabi ki görüntüde farklılık olacak 50hz göre ama tv yayınında öyle uçuk fark olmayacak hele futbol maçları hariç farkı zor anlarsınız üçüncü olarakta bu tv öyle peşine düşülecek dengi yokmuş gibi aylarca beklenecek uğraşılacak bi model değil dördüncü olarak sürekli 10 bit kaynaklı medyalar izlenmeyecekse onunda çok bi anlamı yok kısacası konu sahibi arkadaş biraz boşuna yaygara yapıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

arkadaşlar , başlığı açan arkadaş hayal aleminde yüzüyor ,boşuna beklemeyin

İstanbul Bilişimin bugün gönderdiği mail

quote:

Levent Mentese <lmentese@istanbulbilisim.com.tr>

Merhaba.

Bu modelin geliş tarihi henüz belli değil. Biz de haber bekliyoruz.

Teşekkür ederiz.
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    garantisiz değil mi?

İstanbul bilişim paralel ithalat satıyır diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

garantisiz değil mi?

İstanbul bilişim paralel ithalat satıyır diye biliyorum

Türkiyede satılan her ürünün garantisi vardır

Türkiyede paneli kırılan ürünün garantisi yoktur

Evi sigorta ettirin paneli kırılsa bile ödediğiniz miktarın %70 ni ödüyor

Diyelim 4000 tl ödediniz sigorta 2800 tl ödüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 19 Haziran 2017; 20:14:25 >
  • Hocam bu televizyon sizce türkiye'ye gelir mi?
  • Geleceği yok gibi mecbur 55 inchlik versiyonunu alacagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Geleceği yok gibi mecbur 55 inchlik versiyonunu alacagiz

10m2 odaya koymakta zor olur be hocam
  • Bunun 55 inc olanı için en uygun fiyat nerede acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

arkadaşlar , başlığı açan arkadaş hayal aleminde yüzüyor ,boşuna beklemeyin

İstanbul Bilişimin bugün gönderdiği mail

quote:

Levent Mentese <lmentese@istanbulbilisim.com.tr>

Merhaba.

Bu modelin geliş tarihi henüz belli değil. Biz de haber bekliyoruz.

Teşekkür ederiz.

Birde ben sorayım. İnşallah erken gelir

• SG

Sercan Guneysu <sguneysu@istanbulbilisim.com.tr>

20.6.2017 (Sal) 09:30

Gelen Kutusu

20.6.2017 16:23 tarihinde yanıt verdiniz.

Evernote

Merhaba,

Ürünün geleceği kesin olarak görülüp, geliş tarihi ile ilgili şuanlık herhangi bir bilgiye ulaşılamamaktadır.

Saygılarımla..

• quote:

SG

Sercan Guneysu <sguneysu@istanbulbilisim.com.tr>

20.6.2017 (Sal) 09:30

Gelen Kutusu

20.6.2017 16:23 tarihinde yanıt verdiniz.

Evernote

Merhaba,

Ürünün geleceği kesin olarak görülüp, geliş tarihi ile ilgili şuanlık herhangi bir bilgiye ulaşılamamaktadır.

Saygılarımla..

Acelesi yok beklerim 49xe9005 alırım
  • Sony nin internet sayfasinda da yardim bolumunde ürün gorunuyor. Ben de bu sene cikan 49 larin vasat durumundan dolayi bunu bekleyenlerdenim. Bir sekilde gelecek bu tv.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

birincisi tv ye 100 değil 120hz yazıyor ikincisi tv yayınları 100 yada 120hz değil tabi ki görüntüde farklılık olacak 50hz göre ama tv yayınında öyle uçuk fark olmayacak hele futbol maçları hariç farkı zor anlarsınız üçüncü olarakta bu tv öyle peşine düşülecek dengi yokmuş gibi aylarca beklenecek uğraşılacak bi model değil dördüncü olarak sürekli 10 bit kaynaklı medyalar izlenmeyecekse onunda çok bi anlamı yok kısacası konu sahibi arkadaş biraz boşuna yaygara yapıyor :)

4k kanal yok diyerek milleti senelerce yediniz simdi ayni seyleri baska ozellikler icin yapiyorsunuz. TV alindimi 5 sene minimum degistirmeme amaciyla aliniyor. Ne yani şuan 10bit medya izlemiyoruz diye 5 senenin kararını mı verelim direkman. Yoksa akıllı davranıp ileriye dönük özellikli bir tv mi alalım almışken? asiri sacma düsünüyorsunuz. Bırakın artık boş yapmayı. Bu urunun fiyat segmentinde birtek ks8500 var. O da curved ve bleeding sorunlari var. VA olmayan panelleri saymiyorum bile. Bu tv fenasal siyah veriyor. Full array aydinlatma var. 10 bit . Wide color gamut var. HDR i gercekten kullanabiliyor. Butun bu ozellikler ne isime yarayacak. PC yi baglayacagim. 100-120HZ tv sart. Ps4 pro. Netflix. Youtube. Normal tv kanallari umrumda degil. Survivor denen sacmaligi izlemek icin almiyorum. Yil olmus 2017 enayiyseniz 50hz 8bit tv lere 3.500-4000 tl para verebilirsiniz. Ben sahsen degilim.

Bu arada. Full array lighting, local dimming, wide color gamut, 10bit, va panel, dusuk input lagli, 100hz bildigin baska bi tv varsa konuya ekleyebilirsin, cekinme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majesthion -- 22 Haziran 2017; 2:8:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.