Şimdi Ara

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
7
Favori
45.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekleyin 4000 civarına alabilirsek bu TV yi müthiş olur. Gözüm 49KS8000 de kalmıştı bari bunu alalım ya :S. KS8500 ün bleeding problemleri ile uğraşmak istemiyorum o kadar para verdikten sonra. VA + Full Array + 120 Hz + Local Dimming + WCG. Bu televizyon direk 49" in kralı. Umarım alabiliriz.
  • Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar..
    Bu konuyu ilk açıldığı günden itibaren takip ediyorum. Ve dün öğrendiğim bilgiler dahilinde netlik kavuşturak isterim. Öncelikle şunu belirtmek isterim sony satış temsilcisiyim.Bu ürün hakkında herkes bir beklenti içinde fakat dün sony türkiye ürün müdürü ile konuşmam doğrultusunda bu ürünün ne türkiyede ki herhangi bir sony center , ne herhangi bir zincir market , ne de herhangi bir internet mağazacılığı ile gelme imkanı yoktur. Avrupa ülkelerinde satışı doğrudur. Türkiye için yeni gelecek ürün modelleri arasında Temmuz ayı itibari ile XE7 serileri gelecektir sadece.. Herkese tekrardan hayırlı ramazanlar.. iyi forumlar.
  • peki xe7 serisi bu ürüne göre + ve - leri nelerdir? Eğer bu modele denk özelliklere sahipse xe7 alalım sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Aslında başlığın da değişmesi lazım, biz 49xe9005 Türkiye ye geldi ama çok pahalı satılıyor, biz yurtdışı fiyatıyla satın almak istiyoruz diyen insanlar değiliz, bu tv yi bu ülkenin insanlarına layık görüp getirmediniz, bize çok az seçenek sunup düşük modellere mahkum etmeyin, üst kalite orta kalite diye bize seçenek sunun biz istediğimizi alma hakkına sahip olmak istiyoruz, bunun derdindeyiz... TV gelirse 4500 tl de aşağı olmaz hayal görmeyelim, onun daha alt kalitede emsalleri bile kaça satılıyor... yeter ki 49 civarı boyut almak isteyenlere siz kaliteden anlamazsınız ips, 50 hz, 8 bit ekranlarla idare edin, zihniyeti ortadan kalksın, evlerin metrekaresinin devamlı küçüldüğü bir dönemde, kaliteden anlayan bizleri 55 ve üstü boyutlara mahkum edip çaresiz duruma düşürmeyin.

Dediklerinize katılıyorum hocam ama 49x9005e türkiyeye getirilmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat53

Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar..
    Bu konuyu ilk açıldığı günden itibaren takip ediyorum. Ve dün öğrendiğim bilgiler dahilinde netlik kavuşturak isterim. Öncelikle şunu belirtmek isterim sony satış temsilcisiyim.Bu ürün hakkında herkes bir beklenti içinde fakat dün sony türkiye ürün müdürü ile konuşmam doğrultusunda bu ürünün ne türkiyede ki herhangi bir sony center , ne herhangi bir zincir market , ne de herhangi bir internet mağazacılığı ile gelme imkanı yoktur. Avrupa ülkelerinde satışı doğrudur. Türkiye için yeni gelecek ürün modelleri arasında Temmuz ayı itibari ile XE7 serileri gelecektir sadece.. Herkese tekrardan hayırlı ramazanlar.. iyi forumlar.

XE7 nin alıcısı olmaz şuan onun bir üstü XE8 çöpü satılıyor

çöpe para vermem

dediğiniz mantık elimizde audi yok şahin verelim

XE7 serisi 50hz 8bit dandik panel 2000 tl bile etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 14 Haziran 2017; 16:3:6 >

• quote:

Türkiye sony çok yoğun talep mi? görmüşde xe7 serisini getirecekmiş, geldiğinde yok satar :) millet ne istiyor bunlar ne getiriyor.xe7 serisini kim ne yapsın onu.

• Güzelim TV yi alamayacak mıyız? Yazıklar olsun Sony Türkiye ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cihat53 iyi yapmışmış sormuşsun. İnsanlar 43 yada 49 inç 100hz,hdr10bit tv istiyor.
    xe7 serisinden başka hangi tvler gelecek. 43 ve 49 inç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn9771 -- 14 Haziran 2017; 20:3:49 >

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Sayın Yener Balcı..
    Evet XE7 serileri alt segment olarak gelecek.İllaki bu televizyonların da alıcısı vardır , olacak. Bütçesi buna yetecek olan,illa sony olsun diyen insanlar var. Hergün karşılaşıyoruz , karşılaşıyorum.
    Lafınız üzerine konuşuyorum
    ''XE7 nin alıcısı olmaz şuan onun bir üstü XE8 çöpü satılıyor çöpe para vermem '' bana göre televizyon markalarının her modeli kendi alıcısına göre en iyi televizyondur. Sizin bütçeniz 5.000 Tl'dir, benim bütçem 2.000 Tl'dir.Size hoş gözükmeyen mecburen bana güzel gözükebilir. Burada olay şunu anlamak aslında, türkiye ye getirilebilecek ürünler ve getirilemeyecek ürünler.Kur bazında. Baktığınızda şuana kadar XE8505 - XE8096 modellerinden ciddi adetlerde satış gerçekleştirdim.Forumdan saygı duyduğum insanlara da satışta yardımcı oldum.Ama sizin dediğiniz gibi '' çöp '' kavramında gösterilecek bir televizyon değil, yine diyorum şahsım adına konuşuyorum.

• hsyn9771 H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar..

Şuan için XE7 serilerinden ''43-49-55-65 '' başka bir seri geleceğinin bilgisi verilmedi. Dip not olarak düşüncenizde gerçekten katılıyorum. Ama elden bir şey gelmiyor malesef
  • XE7 serisi - 9005 serisine göre alt segment bir modeldir. Evet görüntüsü nasıldır daha meçhul bir şey demem yanlış olur.Geldiğinde hepimiz beraber göreceğiz.
  • 49XE9005 modelini Sony bayisi olarak getirme şansınız hiç mi yok?

• Malesef.Kesin bilgi.
  • Istanbul bilisim gibi paralel ithalatcilar getirecektir. Insallah sony distribütörünu mahcup edecek kadar cok satisi gerceklesir de akillanirlar.

• quote:

Sayın Yener Balcı..
    Evet XE7 serileri alt segment olarak gelecek.İllaki bu televizyonların da alıcısı vardır , olacak. Bütçesi buna yetecek olan,illa sony olsun diyen insanlar var. Hergün karşılaşıyoruz , karşılaşıyorum.
    ''XE7 nin alıcısı olmaz şuan onun bir üstü XE8 çöpü satılıyor çöpe para vermem '' bana göre televizyon markalarının her modeli kendi alıcısına göre en iyi televizyondur. Sizin bütçeniz 5.000 Tl'dir, benim bütçem 2.000 Tl'dir.Size hoş gözükmeyen mecburen bana güzel gözükebilir. Burada olay şunu anlamak aslında, türkiye ye getirilebilecek ürünler ve getirilemeyecek ürünler.Kur bazında. Baktığınızda şuana kadar XE8505 - XE8096 modellerinden ciddi adetlerde satış gerçekleştirdim.Forumdan saygı duyduğum insanlara da satışta yardımcı oldum.Ama sizin dediğiniz gibi '' çöp '' kavramında gösterilecek bir televizyon değil, yine diyorum şahsım adına konuşuyorum.

8bit 50hz tvnin alıcısı olmaz tv yi millet 1 yıl için almıyor panel kırılmadığı taktirde 10 yıl için alıyor

benim 40w905 paneli kırılmasaydı ben tv almazdım 3 yıl kullandım mükemmeldi

samsung 49MU8000 5000-5500 tl den açılış yaptı 4000 tl ye düştü daha da düşecek 3000 - 3500 tlye kadar yolu var bu fiyata bile alıcı zor bulur

tv 8bit 50hz olduktan sonra neden çok para verip sony samsung alsın gider 1500 - 2000 tl ye başka marka alır

XE8 serisi Grundigten bile kötü görüntü sunuyor XE7 serisi kimse almaz getirisi de olmaz

http://www.chip.de/bestenlisten/Bestenliste-UHD-Fernseher-bis-55-Zoll--index/index/id/1113/

700 - 800 bin tl para olsa bu işi yaparım

250 adet 49xe9005 800 -900 usd den alsan 4300 tl den 1 ay da tüketirim net 250 -300 bin tl kar diğer firmalar uyanmazsa 2. partiyi 500 e çıkartırım

istedikleri kadar uğraşsınlar rakip yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sir thomas

Istanbul bilisim gibi paralel ithalatcilar getirecektir. Insallah sony distribütörünu mahcup edecek kadar cok satisi gerceklesir de akillanirlar.

dediğim fiyattan kim satarsa 1 ay içinde çok büyük kar eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 14 Haziran 2017; 21:51:25 >
  • 53 yazdığına göre hemşerim olma olasılığın fazla. :) Hemşerim 55xe8505 serisini önerir misin? Fiyatında herhangi bir düşme olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Sayın Yener Balcı..

8bit 50hz tvnin alıcısı olmaz tv yi millet 1 yıl için almıyor panel kırılmadığı taktirde 10 yıl için alıyor

benim 40w905 paneli kırılmasaydı ben tv almazdım 3 yıl kullandım mükemmeldi

samsung 49MU8000 5000-5500 tl den açılış yaptı 4000 tl ye düştü daha da düşecek 3000 - 3500 tlye kadar yolu var bu fiyata bile alıcı zor bulur

tv 8bit 50hz olduktan sonra neden çok para verip sony samsung alsın gider 1500 - 2000 tl ye başka marka alır

XE8 serisi Grundigten bile kötü görüntü sunuyor XE7 serisi kimse almaz getirisi de olmaz

http://www.chip.de/bestenlisten/Bestenliste-UHD-Fernseher-bis-55-Zoll--index/index/id/1113/

700 - 800 bin tl para olsa bu işi yaparım

250 adet 49xe9005 800 -900 usd den alsan 4300 tl den 1 ay da tüketirim net 250 -300 bin tl kar diğer firmalar uyanmazsa 2. partiyi 500 e çıkartırım

istedikleri kadar uğraşsınlar rakip yok

Aynen katılıyorum. Japonlar tv yapmış buradakilerde satamamış.

• tv alacak arkadaslar sony merkeze veya istanbul bilişime faks yollasa en azından talebi görseler

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Aslında ikisini de seyretmiş değilim ama, XE8 in Grundig'ten iyi görüntü verebileceğini de aklım almıyor doğrusu. Öyleyse cidden enteresan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.