Şimdi Ara

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
7
Favori
45.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olumlu sonuçlanacaksa benide yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç hafta içinde bende tv alıcam , özellikleri ile benide cezbetti , olumlu etki edecekse benide yazın.

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer100

Bir kaç hafta içinde bende tv alıcam , özellikleri ile benide cezbetti , olumlu etki edecekse benide yazın.

yazdık ama 1-1,5 ay içerisinde gelir 1 hafta içerisinde gelmez

ürünün fiyatı sony sitesinde 100 usd artmış amazonda eski fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 14 Mayıs 2017; 9:59:35 >
  • Benide yazın bir hafta içinde olmazsa 55 alıcam muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: AcarCagdas

Benide yazın bir hafta içinde olmazsa 55 alıcam muhtemelen

1 hafta içinde gelmez
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    bi konuşun bayii ile en geç ne zaman gelir bide ne işle meşgulsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: slayer100

Bir kaç hafta içinde bende tv alıcam , özellikleri ile benide cezbetti , olumlu etki edecekse benide yazın.

yazdık ama 1-1,5 ay içerisinde gelir 1 hafta içerisinde gelmez

ürünün fiyatı sony sitesinde 100 usd artmış amazonda eski fiyat

Bir buçuk ay sonrasına net bişey diyemem.

Bu aralar almaya niyetim var .

• 1 ay icerisinde gelecekse bekleriz yeter ki bayiden olumlu veya olumsuz bi cevap alabilelim

pazartersi salı görüşün eğer olumlu ise ay sonunu bekleriz yok olumsuz ise herkes caresine baksin

• Önceden paralel ithalat falan getiriyorlardı,2010 yıllarında.
    Ben samsung almıştım o zamanlar,artık paralel ithalat yok sanırım bu tv işinde.

İkincisi yurtdışı fiyatıyla nasıl getirecekler?kaçak girmeyecek sonuçta,Getiren vergisini,bandrolünü ödeyecek,yurt dışı fiyatı işi yaş gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 15 Mayıs 2017; 17:2:31 >
  • sony KD-49XE9005 modeli için sony mail attım yarın bir cevap gelir.
  • arkadaşlar çabanıza saygı duyuyuyorum ama 20 kişi talep ediyor diye getirmeyecekleri bir modeli türkiye'ye getirmezler.

farklı bir modelin gelmesi demek bir sürü operasyonel farklılık demek. lojistik, ithalat, planlama, satış vs. anlamında... hiçbir bayi meyve-sebze hali usulüyle bana ordan 15 tane şu model gönder diyemez. dist. için de zaten 15-20 adet kayda değer bir rakam değil.

yine de size kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

arkadaşlar çabanıza saygı duyuyuyorum ama 20 kişi talep ediyor diye getirmeyecekleri bir modeli türkiye'ye getirmezler.

farklı bir modelin gelmesi demek bir sürü operasyonel farklılık demek. lojistik, ithalat, planlama, satış vs. anlamında... hiçbir bayi meyve-sebze hali usulüyle bana ordan 15 tane şu model gönder diyemez. dist. için de zaten 15-20 adet kayda değer bir rakam değil.

Yakında gelecek diyor

http://www.istanbulbilisim.com.tr/sony-kd-49xe9005-123-cm-49-4k-uhd-smart-tv-dvb-s2-led-tv-fiyati,235850.html

• quote:

quote:

arkadaşlar çabanıza saygı duyuyuyorum ama 20 kişi talep ediyor diye getirmeyecekleri bir modeli türkiye'ye getirmezler.

Yakında gelecek diyor

http://www.istanbulbilisim.com.tr/sony-kd-49xe9005-123-cm-49-4k-uhd-smart-tv-dvb-s2-led-tv-fiyati,235850.html

1-istanbul bilişim paralel ithalat satar.
    2-sony'nin sitesinden sitesinden yeni tv modeli görüp de, sitesine ekleyerek: "yakında gelecek" yazacak ciddiyette bir firmadır.

• quote:

quote:

quote:

Yakında gelecek diyor

1-istanbul bilişim paralel ithalat satar.
    2-sony'nin sitesinden sitesinden yeni tv modeli görüp de, sitesine ekleyerek: "yakında gelecek" yazacak ciddiyette bir firmadır.

Hocam bir ürünün alıcısı varsa gelir diye düşünüyorum

Bu ürünü 1 yıl sonra getirirlerse alıcısı olmaz çünkü 1 yıl sonra aynı fiyata flat OLED tv alma şansımız olur

• Neden özellikle bu TV'nin 49" olanını getirmemiş Sony anlaşılır gibi değil.
  • ElPoderoso kullanıcısına yanıt
    mail gönderdim telefonla görüstüm maalesef olumsuz

• Merhaba bu aralar bende sony tv bakmaya başladım 55xd8505 düşünüyorum fakat 4500 lira altına bulamadım 4000 civarlarında olur ise bu tv eğer temini olur veya başka bir modelde indirim yaptırılabilirse benide listeye ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillesoag

Merhaba bu aralar bende sony tv bakmaya başladım 55xd8505 düşünüyorum fakat 4500 lira altına bulamadım 4000 civarlarında olur ise bu tv eğer temini olur veya başka bir modelde indirim yaptırılabilirse benide listeye ekleyebilirsiniz.

XD8505 İÇİNDEKİ PANEL DANDİK
    2 aydir tv bakiyorum kusursuzu yok malesef. Sıkılmaya başladım artik karar veremiyorum. Liste hazirlama isine bende varim ama en azindan kalabalik olursak iyi indirim aliriz bayiden.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.