Şimdi Ara

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
7
Favori
45.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 22 Temmuz 2017; 10:0:58 >

• 4k kanal yok diyerek milleti senelerce yediniz simdi ayni seyleri baska ozellikler icin yapiyorsunuz. TV alindimi 5 sene minimum degistirmeme amaciyla aliniyor. Ne yani şuan 10bit medya izlemiyoruz diye 5 senenin kararını mı verelim direkman. Yoksa akıllı davranıp ileriye dönük özellikli bir tv mi alalım almışken? asiri sacma düsünüyorsunuz. Bırakın artık boş yapmayı. Bu urunun fiyat segmentinde birtek ks8500 var. O da curved ve bleeding sorunlari var. VA olmayan panelleri saymiyorum bile. Bu tv fenasal siyah veriyor. Full array aydinlatma var. 10 bit . Wide color gamut var. HDR i gercekten kullanabiliyor. Butun bu ozellikler ne isime yarayacak. PC yi baglayacagim. 100-120HZ tv sart. Ps4 pro. Netflix. Youtube. Normal tv kanallari umrumda degil. Survivor denen sacmaligi izlemek icin almiyorum. Yil olmus 2017 enayiyseniz 50hz 8bit tv lere 3.500-4000 tl para verebilirsiniz. Ben sahsen degilim.

Bu arada. Full array lighting, local dimming, wide color gamut, 10bit, va panel, dusuk input lagli, 100hz bildigin baska bi tv varsa konuya ekleyebilirsin, cekinme.
  • tr de var mı? bu model bıldıgım kadarı ıle yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

tr de var mı? bu model bıldıgım kadarı ıle yok

yakın zamanda gelir
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    gelecegi kesinmi nerden biliyorsunuz gelecegini sony türkiye sitesinde yok gözükmüyor gelirse bende alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mçl

gelecegi kesinmi nerden biliyorsunuz gelecegini sony türkiye sitesinde yok gözükmüyor gelirse bende alirim

niye getirmesinler istek çok olursa getirmek zorunda olurlar

yurt dışı fiyatı da çok uygun
  • şuan satılsa alırım bu modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn9771

şuan satılsa alırım bu modeli

55" olanı satılıyor

http://www.istanbulbilisim.com.tr/sony-kd-55xe9005-140-cm-55-4k-android-uydu-alicili-led-fiyati,232183.html
    49 xe9005 bu modeli hemen alırdım.55inç büyük istemiyorum satışta olduğunu biliyorum.
  • Geleceğini düşünmüyorum. Gelse Sony'nin TR sitesinde yazardı.
    o zaman talep leri görmeleri gerekir

alacak kisierden birisi benim ama sanmam 5 6 kisinin istemesiyle gelmez

• quote:

alacak kisierden birisi benim ama sanmam 5 6 kisinin istemesiyle gelmez

15-20 kişi olsak talebi görüp getirirler
    benide yazın

• Benide yazabilirsiniz surec cok uzamayacaksa

• Arkadaşlar bende bu modeli almak istiyorum

• görüştüğünüz bayi oldumu

• quote:

görüştüğünüz bayi oldumu

görüşmedim ay sonunda görüşürüm
  • 4.000 TL seviyelerine gelir mi bilmiyorum ama talep etmekte fayda var, beni de yazabilirsiniz
  • 49 xe9005 yurt dışında amazon veya ebaydan siparişle alabilirmiyiz, gümrüğe takılsa vergisini öderiz. BU KONUDA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR VAR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn9771

49 xe9005 yurt dışında amazon veya ebaydan siparişle alabilirmiyiz, gümrüğe takılsa vergisini öderiz. BU KONUDA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR VAR MI?

yurt dışından getirilmez burayla iletişime geçmek lazım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.