Şimdi Ara

49' AXEN 400HZ FULL HD TV - 1.399TL - ŞOK MARKET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
14.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu tarz çocuklarınız varsa fixpack yaptırın. sorunu ürün dandik diye markaya atmayın. en büyük iyiliği kendi cebinize yapın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harici ses sistemi gerektirmyenen tv olmaz, bam başka kalite verir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yumatu mu axen mi daha iyidir peki ?

• arkadaşlar alıp kullanan yok mu, acil cevap verin bu fiyat aralığında bu büyüklükte smart özellikli başka model öneriniz var mı, acil tv almam lazım bütçe max 1600

• newrophat kullanıcısına yanıt
    telefunken al vestel üretiyor. almanyada satışını yaptığı için kalite olarak bunlardan daha üst seviyede.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Yumatu mu axen mi daha iyidir peki ?
    ikisi de çin malı, ama lg panel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

telefunken al vestel üretiyor. almanyada satışını yaptığı için kalite olarak bunlardan daha üst seviyede.
    link yok mu kardeş ?!?

• Reco. kullanıcısına yanıt
    hay ağzına sağlık, axen gibi monitör u alıp arkasına uydu alıcısı bağlanacağıma tüplü kullanırım daha iyi

• bu fıyata alınırmı bu cıhaz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axen : sunny : servis

Dikkatli olun derim.

• alan yok mu şu televizyonu arkadaşlar , acil yorum ?!?
  • 4k vestel imalatı ürün bakın sunny servis sıkıntı olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende a82 lık awox almıstım gayet guzel. Ozellıkle gunduzlerı ısık fazlayken yıne parlak goruntusu var o konuda harıka
  • Net konuşuyorum, almayın. Ben hata edip aldım, ses çok kötü. Hoparlörlerden biri bozuk çıktı ayrıca. Görüntü eh işte. Usb den video oynatma olayı rezalet. Mkv'yi bırakın birçok mp4 videoyu bile oynatamadı. Kısacası kötü bir ürün. Anne, babaya büyük ekran diye alıyorsanız alın, yoksa yanına bile yaklaşılmaz. Ürünü iade ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul741 -- 20 Nisan 2018; 0:48:29 >
  • .ert.quveke kullanıcısına yanıt
    2 tane 1300 öyle mi

• gençler bunun aynısının 43" olanı gelmiş şimdide şoka fiyatı 1199 lira. ikisinden birisini alacağım mecbur televizyonsuz kaldık gibi birşey, hangisini alayım bunu mu yoksa 200 lira daha ucuza 6 inç ufağını mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

arkadaşlar alıp kullanan yok mu, acil cevap verin bu fiyat aralığında bu büyüklükte smart özellikli başka model öneriniz var mı, acil tv almam lazım bütçe max 1600
    Görüntüye önem veriyorsanız sakın almayın.Vasatın altında görüntü var.sanki önünde kum tabakası var.Kardeşime aldım pişman oldum.Artıları ses kalitesi tatminkar iyi yani.MVK oynatıyor denedim sıkıntı yok.Kanal geçişleri çok hızlı HD geçişler bu beni şaşırttı.Kumandası küçük ve nazik.Dahili WİFİ var.

Görüntüye Önem veren almasın. VASATIN ALTINDA TEKRAR UYARIYORUM.
  • evde 2 tane tv sunny ürünü var biri axen 48 inc full HD vatan bilgisayar 890 TL ye sattı forumda konusu var 1.5 senedir çatıda kullanıyorum.. ses kalitesi kötü ama boşta Vestel Slim Towers 11 ses sistemim vardı aslında satıyordum ama satmaktan vazgeçtim tv de kullanıyorum. ses sorununu böyle çözdüm.

diğer sunny ürünü 32 inc woon marka uydulu HD ready bunuda 2 ay önce 620 tl ye aldım 3 taksitle.. ses kaliteside gayet iyi..

2 sunny ürünüm daha var.. biri HD uydu alıcı 50 liraya satmıştı HB o yüzden aldım hala kullanırım çok memnunum
    diğeride saç kurutma makinası..

ürünlerin hepsini kullanıyorum saç kurutma 1 kere bozuldu evden gelip aldılar 5 gün içindede getirdiler..

49 inc alacaksanız 1400 buna vereceğinize bütçeyi zorlayıp A101 toshiba 49 inc var 2000 tl onu alın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 31 Ağustos 2018; 14:48:18 >
  • Ben aldim youtube arada donup kapanma haricinde memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Görüntüye önem veriyorsanız sakın almayın.Vasatın altında görüntü var.sanki önünde kum tabakası var.Kardeşime aldım pişman oldum.Artıları ses kalitesi tatminkar iyi yani.MVK oynatıyor denedim sıkıntı yok.Kanal geçişleri çok hızlı HD geçişler bu beni şaşırttı.Kumandası küçük ve nazik.Dahili WİFİ var.

Görüntüye Önem veren almasın. VASATIN ALTINDA TEKRAR UYARIYORUM.

Alıntıları Göster
    yok hocam vazgeçtim zaten bütçeyi 1000 lira artırıp 4k ile çözeceğiz sorunu

kanal geçişlerinin hızlı olması ise bence dahili uydu alıcısının uydudan gelen yayını direk ekrana aktarmasıyla oluyor buda kalitesiz bir dahili uydu alıcı demek oluyor. iyi markalardaki dahili uydu alıcılar uydudan gelen yayını iyileştirip ekrana veriyorlar aradaki fiyat farklarıda böyle böyle çıkıyor zaten. tavsiyem her zaman tvde harici uydu kullanılması, birde smart vs... cidden kullanışsız ve gereksiz bir opsiyon. tvden smarta falan bağlanmak hiç keyifli birşey değil, bunun yerine minimum 2gb ramli bir tvbox almak daha mantıklı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.