Şimdi Ara

49'' LG Televizyonu Arkadaşımdan 2. El olarak Alacağım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.epey.com/televizyon/lg-49uk7550pla.html

Arkadaşlar şu televizyonu 900'ar lira taksitle 3600 liraya alacam arkadaşta şuan satışta yok. GittiGidiyor'da 4900 e outlet bir şekilde konmuş. Sizce fiyat nasıl ?

• al geç

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

al geç

Eyvallah hocam

• ilk 900 u ver sonra arkadasligi kes, 900'e cebe at televizyonu

• Ahahahah

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: made off hit her

ilk 900 u ver sonra arkadasligi kes, 900'e cebe at televizyonu

qwıhdwquıdhwquıd

• Gayet güzel

• uj701 var bende, 3. yılı dolmadan ledleri öldü. arada simsiyah açılıyor, 4-5 saat karanlık kalıyor ekran. lg'den pek memnun kalmadım.

işletim sistemi ve kumandası başarılı olmasaydı zaten almazdım. va panel 100 hz bir samsung istiyordum, bütçem yetmemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

uj701 var bende, 3. yılı dolmadan ledleri öldü. arada simsiyah açılıyor, 4-5 saat karanlık kalıyor ekran. lg'den pek memnun kalmadım.

işletim sistemi ve kumandası başarılı olmasaydı zaten almazdım. va panel 100 hz bir samsung istiyordum, bütçem yetmemişti.

Yalnız hocam televizyon markaları arasında en iyi LG deniyor. Şans faktörü de önemli burda aldığınız ürün biraz şanssız denk gelmiş olabilir size üretim safhasında malzeme kalitesi kötü denk gelen bir ürün olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Yalnız hocam televizyon markaları arasında en iyi LG deniyor. Şans faktörü de önemli burda aldığınız ürün biraz şanssız denk gelmiş olabilir size üretim safhasında malzeme kalitesi kötü denk gelen bir ürün olabilir.

Alıntıları Göster

kim diyor? bahsettiğim konuyla ilgili birkaç kişiden daha sorun duydum, tabi bütün cihazlar aynı durumda olacak diye bir şey yok ama riski almayı mantıklı görüyorsanız o sizin bileceğiniz iş.

lg diğerlerinden daha kötüdür demiyorum ama daha iyi olduğunu da düşünmüyorum. her konuda olduğu gibi, bu konuda da maddi durum ve öncelikler önemlidir. bütçeye göre alabileceğiniz en özellikli tv buysa, dünyadaki en iyi tv budur. 

• gel philips amblight serisi verim 47 inc 1300 e

• biz de 3 sene önce bunu 42'' olanını aldık. sürekli güncellemeler geliyor ama 4k olduğundan sanıyorum kanal geçişleri biraz zayıf. 1 ay önce airplay desteği geldi iphone için bu benim için bir + oldu. telefonu direkt yansıtabiliyosunuz ekrana. panel kalitesi ortalama kalitede ve net. alınabilir bir tv keza biz bu fiyatın az altına aldık 42 '' olanı.

• 900 ver kurtul

• quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

gel philips amblight serisi verim 47 inc 1300 e

Ambilight teknolojisi acayip göz yoruyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

900 ver kurtul

verecem kararlaştırdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.