Şimdi Ara

49-55 inç tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 49-55 inç tv bakıyoruz. Bütçemiz 4 bin ₺. Her türlü tavsiyeye açığım. Yorumlarınızı bekliyorum, saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51E0CFF67 -- 31 Ocak 2018; 13:34:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    bende sony ve philipste git gel yaşıyorum onlarında iki farklı segmentinde kararsız kaldım. yardımlarınızı rica ederim. philips de AMBILIGHT özelliği sony de ise renklerin çok canlı olması dolayısı ile ağır basıyor. Nerden daha uyguna alabilirim onun içinde yol gösterebilirseniz sevinirim. dükkanlara girince çok kafa karıştırıyorlar.

teşekkürler

1. segment=
    PHILIPS 49PUS7502
    Sony KD-49XE8005

2. segment
    Philips 49PUS7002
    Sony KD-49XE7005
    Philips 49PUS6551
  • quote:

Orijinalden alıntı: k42

Merhaba,
    bende sony ve philipste git gel yaşıyorum onlarında iki farklı segmentinde kararsız kaldım. yardımlarınızı rica ederim. philips de AMBILIGHT özelliği sony de ise renklerin çok canlı olması dolayısı ile ağır basıyor. Nerden daha uyguna alabilirim onun içinde yol gösterebilirseniz sevinirim. dükkanlara girince çok kafa karıştırıyorlar.

teşekkürler

1. segment=
    PHILIPS 49PUS7502
    Sony KD-49XE8005

2. segment
    Philips 49PUS7002
    Sony KD-49XE7005
    Philips 49PUS6551

Merhaba, Philips'in amblight serisi için sorunlu diyorlar. Keza Lg içinde şimdiye kadar pek olumlu yorumlar duymadım. Sony veya Samsung almayı düşünüyorum. Sizin önerebileceğiniz; arayüzü hızlı ve görüntü kalitesi yüksek seviyelerde olan bir tv var mı ? Teşekkürler.

• bende araştırma içindeyim ancak görütnü kalitesinde sony yakalayan çıplak gözle baktığımda dükkanlarda görmedim.

sadece son bi kaç ay içinde bir fiyat artışı oldu o yüzden fiyatları şişirdiler.
  • Bende araşıtırıyorum bu iki model arasında kaldım Sony yi tek geçerim ama 100 hz takıntısı var bırde derin siyah o yüzden Sony nin bu tür özelliklere sahip tv si 4500 TL dan başlıyor Philips 3800 e bırakıyor daha iyi özellikleri Philips fiyat performans ürünü bence bende ağır basıyor Philips

• Takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.