Şimdi Ara

4899 TL ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB 256 Bit Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fiyatlar normale dönmeye başlıyor. 5700xt bu fiyatlardan satıyorlar. Birçok oyunda içinden geçiyor. 2070 süper ayarında kart. 1440p 60+ isteyen oyuncular için gayet iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt

2070 Super sahibi olarak söylüyorum, ne yazık ki 2070 Super'in de "içinden geçiyor".

Bu kart 2080 ile 2080 Super arası bir yerde gördüğüm benchmarklarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 5 Aralık 2020; 18:15:58 >
  • site sağlammıdır ...daha önce alışveriş yapan oldumu buradan..?????

• nantenami N kullanıcısına yanıt

Güvenilir sitedir

• quote:

Orijinalden alıntı: nantenami

site sağlammıdır ...daha önce alışveriş yapan oldumu buradan..?????

Firma sağlam bir çok platformda yüzlerce satışı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: nantenami

site sağlammıdır ...daha önce alışveriş yapan oldumu buradan..?????

Hocam güvenilir ama hizmet kalitesi/satış sonrası sıralamasında sonuncu İtopya dersek bu da sondan 2.sanırım: https://www.sikayetvar.com/qp-bilisim

• bak senn ...müşteri temsilcisine bak :) 

4 adet kart alacaktım .. beklemeye devam 20 000 civarı para baglanmaz bu anlayışa..

https://www.sikayetvar.com/qp-bilisim/qp-bilisim-tarafindan-yasatilan-magduriyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nantenami -- 5 Aralık 2020; 18:24:1 >
  • nantenami N kullanıcısına yanıt

Hocam işin ilginç yanı İtopya gibi bu adamlar da aslında son derece güvenilirler ama böylesine rezil hizmet kalitesi sunmaları gerçekten ilginç bir durum. İsimlerinin bilinirliği sayesinde iş yapıyorlar, yoksa iş yapamazlardı bu kalitesiz hizmet anlayışlarıyla. Umarım ya hizmet anlayışlarını değiştirirler ya da batıp giderler de bu kadar mağdur olan olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

2070 Super sahibi olarak söylüyorum, ne yazık ki 2070 Super'in de "içinden geçiyor".

Bu kart 2080 ile 2080 Super arası bir yerde gördüğüm benchmarklarda.

Bu kartı, 3070le karşılaştırmak lazım. Aralarında sadece 5 10 FPS fark var. 10 FPS fark için 100 dolar fazla vermeyin arkadaşlar.

2060 süper ekran kartında, 2070le neredeyse aynı performanstaydi.

• dostlar bu zotac, msi, asus, gigabyte falan sanırım sıcaklığı etkiliyormuş sadece. önerdiğiniz hangisidir peki? ciddi fiyat farkları olabiliyor. hiç anlamıyorum bu işlerden
  • Zotac 2+3 toplam 5 yıl garanti veriyordu, devam ediyorsa tercih edilebilir.

• Fan stop yok. İncelemelere göre idle konumda bile 30dba ses yapıyor. Yükte ise 40-42 Dba. Fan stop olmadığından idle konumda gpu sıcaklığı düşük ama yükte 70-72 derece.

4000-4250TL aralığı olması gereken fiyat bence.

• Geçeni rtx 2080 super iade ettim umarım para yatmadan fiyatı artmaz.

• Bu kart rtx 2080 super den daha iyi. Arada 5 ika 10 fps oynuyor.

• İkinci el satış ekibinin gözleri yaşlı! 2060 Super satılıyor, ikinci el ve 4500 TL civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Fan stop yok. İncelemelere göre idle konumda bile 30dba ses yapıyor. Yükte ise 40-42 Dba. Fan stop olmadığından idle konumda gpu sıcaklığı düşük ama yükte 70-72 derece.

4000-4250TL aralığı olması gereken fiyat bence.

OC modelinde var fanstop

• teknik servisini kim sağlıyor acaba ??? fan stop benim için sıkıntı değil.. miningde kullanılacak kartlar.. 

• 200 lira fazlasına palit var game garajda ..ikisi arasında git gellerdeyim  

https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3060ti-dual-oc-8gb-256bit-gddr6//

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.