Şimdi Ara

4850 ama hangi marka

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi marka 4850 almalıyım diye bilen arkadaşlara sorayım dedim.. elimde 3 tane seçenek var sapphire, his, gigabyte 4850... siz olsanız hangi markayı alırdınız. Üçünede baktım... soğutucu büyüklükleri aynı saat hızı falan aynı... sizce hangisi iyi...

• hangisi en ucuzsa onu al
  • fiyatları birbirine çok yakın. fiyat için tercih yapmaya değmez yani.. yaklaşık 230-240 dolar arası
  • quote:

Orjinalden alıntı: kızılejder

hangisi en ucuzsa onu al

msı 209+kdv
    diamond 215+kdv
    ve gecube 199+kdv
    (dolar bazında)

=>işte en ucuz olarak bu üç marka bulunmakta..
  • MSİ Al Bence hem görünüşü iyi hemde garanti durumunda sıkıntı çekmezsin..
  • Ati olunca HIS alınır Nvidia'da Leadtek neyse Ati'de HIS odur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hserdark

Ati olunca HIS alınır Nvidia'da Leadtek neyse Ati'de HIS odur.

nvidia da leadtek mi

bu arada his en pahalı 4850 den biri 360 ytl ile his almak için arkadasın yerinde olsam iceq yu beklerdim.

• Hiteknoloji de 184$+KDV fiyatında Diamond hd4850 olması gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: foreverkobe

Hiteknoloji de 184$+KDV fiyatında Diamond hd4850 olması gerekiyor.

kaçmaz...

http://www.hiteknoloji.com/index.php?do=catalog/product&pid=15613

gerçi stokta kalmamış ama gelirse tekrar kaçırma...
  • kardeş zaten hepsi referans tasarım olduğu için en ucuzu hangisiyse onu al
  • referans tasarımlar arasında hangisi en ucuz ise onu al derim.ancak su yeni soğutma sistemleri bi çıksın bakalım nasıl olacak...
  • hepsi referans tasarım nasılsa ben firmadan dolayı HIS tercih ettim ona karşı ayrı bir HIS beslerim ne de olsa
  • Diamond 184$ +kdv den alınır.
  • su anda piyasadaki 4800 serileri referans tasarım oldugu için marka fark etmez özellikler aynı sen bilirsin
  • Biraz daha beklemeli. Hem fiyatlar oturur hemde yeni soğutuculu hızaşırtılmış modeller çıkar.
  • Bencede dimond alabilirsin burda fazla bilinmiyor ama yurt dışında kaliteli bi marka olarak gösteriliyor gerçekten fiyatıda çok uygun
  • Bence MSI al
  • cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim. sanırım tercihimi diamon dan yana kullanacağım... diamond'ın bu vodoo ların yani hızlandırıcılı ekran kartlarının ilk çıktığı zamanlarda bir kartı vardı.. sonra kayboldu gitti. karta baktım... arkadaşların da dediği gibi hepsi referans tasarım... tabi yeni soğutucuları beklemek te gerekir aslında ama. kart tam yükteyken 85 dereceyi görüyor. bir elektronikçi olarak bu ısı beni ürpertiyor...
  • şu anda çıkan butun 4850 ler aynı ozellikte en ucuzu hangısı ise ondan al
  • quote:

Orjinalden alıntı: stormlee

cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim. sanırım tercihimi diamon dan yana kullanacağım... diamond'ın bu vodoo ların yani hızlandırıcılı ekran kartlarının ilk çıktığı zamanlarda bir kartı vardı.. sonra kayboldu gitti. karta baktım... arkadaşların da dediği gibi hepsi referans tasarım... tabi yeni soğutucuları beklemek te gerekir aslında ama. kart tam yükteyken 85 dereceyi görüyor. bir elektronikçi olarak bu ısı beni ürpertiyor...

diamond iyi seçim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.