Şimdi Ara

480p filmler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar phılıps 106 ekran lcd televizyon kulanıyorum . internetten 360p görüntü kalitesindeki filmleri usbye atıp lcd televizyona takım çok rahat
    izleyebiliyorum. ama 480p kalitesindeki filmleri indirip lcd televizyonuna takınca video dosyası oynatılamıyor diye bir hata veriyor. Acaba sorun ne olabilir önerilerinizi bekliyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: denizzz01

merhaba arkadaşlar phılıps 106 ekran lcd televizyon kulanıyorum . internetten 360p görüntü kalitesindeki filmleri usbye atıp lcd televizyona takım çok rahat
    izleyebiliyorum. ama 480p kalitesindeki filmleri indirip lcd televizyonuna takınca video dosyası oynatılamıyor diye bir hata veriyor. Acaba sorun ne olabilir önerilerinizi bekliyorum ...

mozilla ile mi indiriyorsun sorun şu 360p yi mp4 formatında indirirken 480p yi flv olarak indiriyor ve tv desteklemiyor olabilir en büyük ihtimal bu.
    bunu kontrol et aynı ise formatı hangi formatta bilgi verirsen tekrar yardımcı olmaya çalışırız
  • mozilla ile idm ile indiriyorum . ama 480p ile indirirkende .mp4 olarak indiriyor. cevabın için teşekkür ederim dostum :)
  • flv olarak indirirsen açmayabilir aynı sorun bendede var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.