Şimdi Ara

480 GB SSANDİSK SSD 366 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
6.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B01F9G46Q8

Ayrıca

1 tb 798

2 tb 1.623 tl

Yorumlar Dahilinde Şunu alıntıladım

DRAMSİZDİR

DRAM NEDİR

SSD’nin DRAM yani tampon bir belleği yok, DRAM-less olarak geçiyor bu SSD’ler, maliyeti düşürmek için takip edilen bir taktik. DRAM, SSD’de hangi veri nerede şeklinde bir haritanın tutulduğu yer aslında, DRAM olmayınca bu harita ya NAND’lerin birinde ya da RAM’inizde tutuluyor. Performans anlamındaki eksisi şu, mesela 4KB sırasız okuma ve yazma esnasında, internette sörf buna bir örnek, DRAM’li tampon bellekli SSD’lere göre yavaş kalıyor ama bir HDD’yle karşılaştırınca yine fersah fersah daha iyi, bunu da netliğe kavuşturayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKill02 -- 22 Kasım 2020; 20:39:41 >

• Kaptım bir adet teşekkürler.

• Amazon için kullanılabilecek hediye çeki var mı hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi fiyat

• KUPON ARAMA BU FİYATA ASLA BULAMAZSIN :)

• PowerNowa kullanıcısına yanıt
    Fiyat 366 olmuş
    Pardon başlığı 336 okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjdrsjejv -- 22 Kasım 2020; 20:43:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt

zaten öyle hocam başlıkta ilk fiyatı sabit hala :)

• samsung evo 850 250gb 'dan iyimidir ki

• helsloot kullanıcısına yanıt

Samsung bu işin pri sayılır çok öenmli işler yapmıyorsanız alın geçin derim oyun için pek fark bulamazsınız ayrıca satıcı amazon olunca daha bir rahat ediyor insan

• Bende kaptım bir tane. Geçen 370-380'den kaçırmıştım.

• kaptık 1 adet teşekkürler

• fiyat güzel ihtiyacı olan kaçırmasın bence

• Benim listemde olan bir ürün neden bana bildirim falan gelmiyorda burdan oğreniyorum. Lanet olsun dostum.

Geçen sefer ki indirimde 379tl den alsam mı almasam mı derken bitti favoriye attım. Şimdi aldım. Amd b450 Anakart ile store mi teknolojisi kullanarak 3tb diskime 240ı bağlarım bunuda Windows yaparım diyorum ama ne zaman yaparım artık Allah bilir. Diskler full dolu. Format atıp Windows kurma işkencesini kesinlikle istemiyorum zaten bilmiyorum bakalım.

Teşekkürler konu için. 1 tb olan 720 falan olması lazım biraz daha enesin olmaz öyle 😂

• Zamanında sandisk ssd almıştım okuma yazma değerleri olması gerekenden 5 kat kadar yavaş çıkıyordu, şu an fiyatı cazip fakat almaya korkuyorum bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

samsung evo 850 250gb 'dan iyimidir ki

Kesinlikle Dram bulunan bir SSD alın.Dramsiz SSD almayın.Bu model Dramsizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardack

Zamanında sandisk ssd almıştım okuma yazma değerleri olması gerekenden 5 kat kadar yavaş çıkıyordu, şu an fiyatı cazip fakat almaya korkuyorum bilemedim.

şu zehirli oku atma işte be kardeşim ne güzel alacaktım ne yapıcam şimdi?

• Amazon satıcı olduğu sürece sorun yaşamazsınız alıp ile video ile testler yapın amazon iade yardım edecektir. Diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKill02 -- 22 Kasım 2020; 19:59:19 >
  • https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B27_j9NDPU3cNlj2HKcrfpJKHkOf-Oi1DbuuQva2gT4/edit#gid=0

Beyler SanDisk'in Plus modellerinde DRAM yok. Ultra 3D'de var. Ona göre alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: star scream

Kesinlikle Dram bulunan bir SSD alın.Dramsiz SSD almayın.Bu model Dramsizdir.

Alıntıları Göster

sandisk dram lı mı ? halbuki 850 evo da iyiydi yaw

• Allah razı olsun. Küçük bir ssd lazımdı ama sayenizde bunu almış oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.