Şimdi Ara

48 kilo anoreksiya görüntüden 82 kiloya değişimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=DxaahXc0aC4

canımın sıkıldığı karantina günlerinde vücut değişimimi video haline getirdim yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kill4time -- 10 Nisan 2020; 15:1:24 >

• Tebrikler, bu süreçte supplement kullandın mi ?

Şayetk kullandiysan, gelişimine katkı sağladığını düşünüyor musun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    kreatin ve gainer kullandım zaman zaman balık yağı multivitamin aldığımda oldu kreatin doğru aralıkta kullanılırsa vücut iyi tepki veriyor performansa da faydası var gainer ise şekerli olsa dahi iştah açma özelliği var yemek yiyemeyen insanlar için en gerekli supplement
  • kill4time K kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, boyum 1.80 kilom 58, ne yaptıysam bir türlü kilo alamadım, alamıyorum
    Bir buçuk aydır da evde kendi vücut ağırlığımla spor yapıyorum, ilk başladığım zaman tek seferde 3 şınav anca çeke biliyordum, şuan ise tek seferde rahat 30 şınav çekiyorum, yani gelişme var
    Malum virüs nedeniyle de tatil 1 ay evdeyiz , bu süreci iyi değerlendirip biraz kilo almak istiyorum, tavsiyem var mı, yaş 17

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam selam, boyum 1.80 kilom 58, ne yaptıysam bir türlü kilo alamadım, alamıyorum
    Bir buçuk aydır da evde kendi vücut ağırlığımla spor yapıyorum, ilk başladığım zaman tek seferde 3 şınav anca çeke biliyordum, şuan ise tek seferde rahat 30 şınav çekiyorum, yani gelişme var
    Malum virüs nedeniyle de tatil 1 ay evdeyiz , bu süreci iyi değerlendirip biraz kilo almak istiyorum, tavsiyem var mı, yaş 17
    şınavı 4 sete yayıp farklı türde şınavlar ve evde yapabileceğin dips hareketini veya alan varsa barfiks hareketini yapabilirsin beslenme uzun soluklu bir iş düzene sokmak için fazla emek göstermen gerek
  • Tebrik ediyorum gayet güzel değişim olmuş :) Ne kadar sürede aldın, özellikle 66dan son haline. Benim kilo da o civarlarda da şuan.

Benimde boy 176, 48den 68e çıktım şuan. Baya topladı da hedef 75kg ama son zamanlarda çok tıkandım ya. Kilo artışı olmamaya başladı. Whey alabilirim belki, tam protein ihtiyacımı karşılayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Tebrik ediyorum gayet güzel değişim olmuş :) Ne kadar sürede aldın, özellikle 66dan son haline. Benim kilo da o civarlarda da şuan.

Benimde boy 176, 48den 68e çıktım şuan. Baya topladı da hedef 75kg ama son zamanlarda çok tıkandım ya. Kilo artışı olmamaya başladı. Whey alabilirim belki, tam protein ihtiyacımı karşılayamıyorum.
    verdiğim araları çıkartırsak 18 ay sürdü kilo aldıkça alman gereken kalori miktarı artıyor üstüne fıstık ekleyebilirsin
  • cezaalp kullanıcısına yanıt
    Kas kütlesinin artmasıyla alman gereken kalori miktarı da artıyor. 48 kilo iken 2500 Kcal ile kilo kütle kazanıyorken şimdi 68 kilodan 75'e çıkmak için 3000 Kcal civarı almalısın.
  • Tebrik ederim gerçekten iyi ben de sana yakındım 80 oldum ama ben biraz yağlandım kısa sürede alma aşkından :)

• Bu arada ayrı bir bilek çalışması yaptın mı? Bileklerin iyi gelişmiş benim çok fark etmedi ya

• aksoy_M kullanıcısına yanıt
    boks yapıyorum aktif olarak dövüş sporları sayesinde tendonlar ve bilek gelişiyor
  • .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.