Şimdi Ara

48 kilo anoreksiya görüntüden 82 kiloya değişimim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> 48 kilo anoreksiya görüntüden 82 kiloya değişimim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    334 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=DxaahXc0aC4

canımın sıkıldığı karantina günlerinde vücut değişimimi video haline getirdim yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kill4time -- 10 Nisan 2020; 15:1:24 >

|
    |

Şayetk kullandiysan, gelişimine katkı sağladığını düşünüyor musun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kreatin ve gainer kullandım zaman zaman balık yağı multivitamin aldığımda oldu kreatin doğru aralıkta kullanılırsa vücut iyi tepki veriyor performansa da faydası var gainer ise şekerli olsa dahi iştah açma özelliği var yemek yiyemeyen insanlar için en gerekli supplement
    |
    |
    Bernoulli Denklemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam selam, boyum 1.80 kilom 58, ne yaptıysam bir türlü kilo alamadım, alamıyorum

Bir buçuk aydır da evde kendi vücut ağırlığımla spor yapıyorum, ilk başladığım zaman tek seferde 3 şınav anca çeke biliyordum, şuan ise tek seferde rahat 30 şınav çekiyorum, yani gelişme var

Malum virüs nedeniyle de tatil 1 ay evdeyiz , bu süreci iyi değerlendirip biraz kilo almak istiyorum, tavsiyem var mı, yaş 17

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kill4time kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam selam, boyum 1.80 kilom 58, ne yaptıysam bir türlü kilo alamadım, alamıyorum

Bir buçuk aydır da evde kendi vücut ağırlığımla spor yapıyorum, ilk başladığım zaman tek seferde 3 şınav anca çeke biliyordum, şuan ise tek seferde rahat 30 şınav çekiyorum, yani gelişme var

Malum virüs nedeniyle de tatil 1 ay evdeyiz , bu süreci iyi değerlendirip biraz kilo almak istiyorum, tavsiyem var mı, yaş 17
    şınavı 4 sete yayıp farklı türde şınavlar ve evde yapabileceğin dips hareketini veya alan varsa barfiks hareketini yapabilirsin beslenme uzun soluklu bir iş düzene sokmak için fazla emek göstermen gerek
    |
    |

Benimde boy 176, 48den 68e çıktım şuan. Baya topladı da hedef 75kg ama son zamanlarda çok tıkandım ya. Kilo artışı olmamaya başladı. Whey alabilirim belki, tam protein ihtiyacımı karşılayamıyorum.

Orijinalden alıntı: cezaalp

Tebrik ediyorum gayet güzel değişim olmuş :) Ne kadar sürede aldın, özellikle 66dan son haline. Benim kilo da o civarlarda da şuan.

Benimde boy 176, 48den 68e çıktım şuan. Baya topladı da hedef 75kg ama son zamanlarda çok tıkandım ya. Kilo artışı olmamaya başladı. Whey alabilirim belki, tam protein ihtiyacımı karşılayamıyorum.
    verdiğim araları çıkartırsak 18 ay sürdü kilo aldıkça alman gereken kalori miktarı artıyor üstüne fıstık ekleyebilirsin
    |
    |

Kas kütlesinin artmasıyla alman gereken kalori miktarı da artıyor. 48 kilo iken 2500 Kcal ile kilo kütle kazanıyorken şimdi 68 kilodan 75'e çıkmak için 3000 Kcal civarı almalısın.
    |
    |
    cezaalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    19 Mesaj
    Tebrik ederim gerçekten iyi ben de sana yakındım 80 oldum ama ben biraz yağlandım kısa sürede alma aşkından :)

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Bu arada ayrı bir bilek çalışması yaptın mı? Bileklerin iyi gelişmiş benim çok fark etmedi ya

• Yüzbaşı
    334 Mesaj

boks yapıyorum aktif olarak dövüş sporları sayesinde tendonlar ve bilek gelişiyor
    |
    |
    aksoy_M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.