Şimdi Ara

47LA660S (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
10
Favori
68.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanser

Teknolojinin şans işi olmasından nefret eden birisi olarak yaklaşık 1 ay kadar önce teknosa internet sitesinden lg 47 lm660s aldım ve gelen televizyonun çerçevesinde bir yamukluk olduğunu , yandan baktığımda ise ekranda da bir bombe olduğunu fark ettim kuruluma gelen arkadaşları aradım, ancak yarın gelip bakabileceklerini söylediler benim moral sıfır sıfır sıfır... akabinde benimde gece televizyonu kurcalama şansım oldu youtube falan gayet başarılı 3d olayını söylemem gerek bile yok fevkaladenin de fevkinde , ekranda bombe olan yerde bulutlanmanın dibini bulduktan sonra bildiğim tüm bedduaları ederek yattım zıbardım, sabah lgden gelen arkadaşlar tv yi inceledi resim falan çektiler dediler bu muhtemelen tamir edilir, televizyonu şimdi götürmeyelim bir müdürümüzle konuşalım dedim o müdürle birde ben konuşayım ..... burdan sonrasına bibbb koymam gerekiyor. Sonra dedim yaw ben birde bir teknosa'yı arayayım birazda onlar bibleyim derken oradaki müşteri temsilcisi beni konuşturmuyor iki çift laf edemeden internetten aldığınız ürünler 1 hafta içerisinde koşulsuz şartsız iade alnıyor hikayenin sonu :) Şimdi arkadaşlar ben 47La660s alayım diyorum her yerde fiyatı 2799TL 100-200 lira için büyük marketleri değişmeye de değmez ama şuaradan al falan diye önere bileceğiniz bir yer var mı. (ohh içimi döktüm rahatladım)

kardeş artık lg alma bende de lg lm var amma benim de moral sıfır sıfır sıfır memnun değilim şimdiki aklım olsa philips alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

47LA660S = 2.299 - 4 TL avantajix - 11 TL bonus = 2284 TL 1 saatliğine

http://www.n11.com/lg-47la660s-3d-led-televizyon-P13346178

iyi fiyatmış kaçırmışız :(
  • ozzyyus O kullanıcısına yanıt
    film adı ile altyazı adı aynı mı? aynı değilse birebir aynı olmalı zaten o zaman otomatik geliyor kendisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Lg tvlerde de var flash player sorunu, bellek hatasi verip kapatiyor.

dostum samsung 6340 serisi ile 42LA660S arasinda kaldim ancak ben lg serisinde de bu sorun oldugunu bilmiyordum ..Samsung 'u neredeyse sadece bu ''buffer'' hatasi verip filmi online izleyememekten dolayı elemiştim şimdi lg 'de de aynı sorun var diyorsun ..Peki millet vk,youtube ..vb sitelerden online izlemek icin site bile kurmus ve herkes çok memnun oldugunu ve bu kapanma sorunundan bahsetmemiş ...Ben şimdi butcemi neredeyse 600-700 tl artirip 4es6340 'dan 42LA660S 'buna geçecektim boşuna diyorsunuz ? Çok arada kaliyor insan yahu :(

Bahsettigim başlıkta burada (filmler icin kanal, site paylasimi)

http://forum.donanimhaber.com/LG_SMART_TV_VOD_UYGULAMASI-LG_MKVOD/m_75922227/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

... Personel yaklaşımı Darty'deki kadar iyi olmasada sonuçta LG mağazası diye aynı fiyattan LG'den aldım.
    ...

yanlış yapmışsın. teknoloji marketleri tüketici memnuniyeti konusunda daha iyiler. lg mağazası dediğin de sonuçta bir bayi. bayi olmasa ne farkeder ki yaklaşım olarak diğerleri daha iyiydi demişsin kendin de. ayrıca darty de fiyat düşüyor. ben dyson süpürgeyi darty den aynı şekilde indirimle almıştım.
  • Arkadaşlar 47LA660S almak istiyorum tavsye edeceğiniz yer veya site var mı? şuan indirimde yada kampanyalı olan.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    dostum nasıl alacaksın. sitede fiyat 2539 tl yardımcı olursan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih45454545 -- 6 Temmuz 2013; 17:00:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feytum

Bu şekilde

http://forum.donanimhaber.com/m_19949730/mpage_25/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: feytum

Bu şekilde

http://forum.donanimhaber.com/m_19949730/mpage_25/tm.htm

dostum bu ürünü 47la660s fiyat ver ve nasıl alacağız?

http://www.tekzen.com.t...00-hz-dahili-uy-2119655

• tv nin fiyatı halen 2799tl civarlarında geziyor bimeks %5 hediye çeki veriyor oda 140 tl ye geliyor. Teknosa internet sitesinden alırsanız 200tl hediye çeki veriyor. Elecrto world internet sitesinden alırsanız 2599tl ye direk veriyor bende hala kararsızım süpriz bir indirim olur diye ağırdan alıyorum , bunlardan daha ucuza veren siteler elbet vardır ama antin kuntin sitelerden alışveriş yapmak ne kadar içinizs siner...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanser -- 9 Temmuz 2013; 10:12:46 >
  • 47660s 'in kumandasi ve panel hızı için 47640s'den 500-600 tl fazla vermek ne kadar mantıklı arkadaşlar ? Yeni kumandasina da ne kadar alışabiliriz o da muamma tabi.

Hem ben 47la 660s 'i fiyatının 2200'lere kadar düşebileceğini düşünüyorum ramazan bitinceye kadar sabredin derim..
  • quote:

tv nin fiyatı halen 2799tl civarlarında geziyor bimeks %5 hediye çeki veriyor oda 140 tl ye geliyor. Teknosa internet sitesinden alırsanız 200tl hediye çeki veriyor. Elecrto world internet sitesinden alırsanız 2599tl ye direk veriyor bende hala kararsızım süpriz bir indirim olur diye ağırdan alıyorum , bunlardan daha ucuza veren siteler elbet vardır ama antin kuntin sitelerden alışveriş yapmak ne kadar içinizs siner...!

son bulduğum rakam 2539tl tekzendehttp://www.tekzen.com.tr/urun/lg-47la660s-full-hd-3d-400-hz-dahili-uy-2119655

• quote:

quote:

tv nin fiyatı halen 2799tl civarlarında geziyor bimeks %5 hediye çeki veriyor oda 140 tl ye geliyor. Teknosa internet sitesinden alırsanız 200tl hediye çeki veriyor. Elecrto world internet sitesinden alırsanız 2599tl ye direk veriyor bende hala kararsızım süpriz bir indirim olur diye ağırdan alıyorum , bunlardan daha ucuza veren siteler elbet vardır ama antin kuntin sitelerden alışveriş yapmak ne kadar içinizs siner...!

son bulduğum rakam 2539tl tekzendehttp://www.tekzen.com.tr/urun/lg-47la660s-full-hd-3d-400-hz-dahili-uy-2119655

Tekzen 2200 tl
    Teknosa 2475 tl

Peşini olana yukarıdaki fiyatlara isteyene yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

quote:

Tekzen 2200 tl
    Teknosa 2475 tl

Peşini olana yukarıdaki fiyatlara isteyene yardımcı olurum

Peşin almayı düşünüyorum. yukarıdaki fiyatlara yardımcı olurum demişsin. 2200 tl mi? Ürünün garantisi LG 'mi?

• arkadaşlar ben daha fazla dayanamadım ve bugün teknosa internet sitesinden 2699 tl ye aldım + 200 tl hediye çeki saygılar sevgiler
  • 2300 tl'lik tv'yi 2700'e sat üstüne çek var o da güzel bir promosyonmuş . Neyse serkan adına çok sevindik dostum, umarım sorunsuz kullanırsın tv'yi ..

660s - 860v çoğumuzun aklındaki bir modeldi zaten bende 860v'leri bir düşsün 2500-2700 arasına düşünmüyor değilim almayı .

@serkanser
  • arkadaşlar bugün cevahir teknosaya gittim bilenler bilir çok buyuk bir magaza. led ekranların hepsini gezdim F/P olarak bu led hosuma gitti. Fiyatı da haftasonuna özel 2199 TL. Almayı düşünenlere kıyagım olsun

Sizlerden ogrenmek istediğim, SD yayın izleyen arkadaslar 47 LA660S modelinde SD yayınlar nasıl ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Bende La 660 s Var, Uydu alıcısı aşırı problemli, bendeki dahili uydu alıcısı ise hiç kanal bulmuyor, Servis , kablonuzu yenileyin , uydu sinyalini %85 lere kadar ayarlatın dediler. Pek inandırıcı gelmedi, Harici sunny uydu alıcıda sorunsuz çalışıyor, kablo bahane ...
    Hareketli görüntülerde kesik kesik ilerliyor görüntü , başka bir led LCD de aynı görüntüyü denedim , problem yok...
    Bence bu seri problemli arkadaşlar...
  • cenk4177 C kullanıcısına yanıt
    ayarlar ve kablolarla ilgili olabilir . motion ayarını kapat - tv 50 hz yayınlar için yeterli ... tv deki uydular vasattır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 15 Temmuz 2013; 14:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk4177

Bende La 660 s Var, Uydu alıcısı aşırı problemli, bendeki dahili uydu alıcısı ise hiç kanal bulmuyor, Servis , kablonuzu yenileyin , uydu sinyalini %85 lere kadar ayarlatın dediler. Pek inandırıcı gelmedi, Harici sunny uydu alıcıda sorunsuz çalışıyor, kablo bahane ...
    Hareketli görüntülerde kesik kesik ilerliyor görüntü , başka bir led LCD de aynı görüntüyü denedim , problem yok...
    Bence bu seri problemli arkadaşlar...

bencede....geri ver en iyisi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.