Şimdi Ara

4790k dan 5820k ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 4790k dan 5820k geçmek mantıklımı bir fark olurmu yardımlarınızı bekliyorum
    not:ddr3:32gb 2400cl10 ram göz önünde bulundurarak ddr4 a da geçmiş olacam ramlerde fark edermi sizce ?

• 2moon kullanıcısına yanıt
    http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-5820K-vs-Intel-Core-i7-4790K/2579vs2384
    http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-5820K-vs-Intel-Core-i7-4790k
    Yerinizden kipirdamayin. Anakart icinde maliyet cikacak 1150 den 2011 pine gecilecegi icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun için soruyorsan bir fark yok.
  • ozaman gider heralde 2 sene daha
  • Astarı yüzünden pahalıya gelir, sadece işlemci değiştirmekle bitse herşey. Anakart değişecek ramler değişecek dolar fırlamışken ve 4790k gibi güçlü bir işlemcinin halen üstesinden kalkamadığı bir oyun olmadığı şu koşulda boşa para israfı olur.

Render falan yapıyorsanız evet etkisi hissedilir olacaktır.
  • Oyun için hala ilk nesil i7 860 biraz overclock ile kullanıyorum. Aynı zamanda 4790K'da var, aralarında inanın hissedilir hiç birşey yok. Uzun yıllar götürür sizi 4790K. Evladiyelik işlemciler
  • 2moon kullanıcısına yanıt
    Oyun icinse hic ama hic gerek yok bosuna masraf olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Oyun için hala ilk nesil i7 860 biraz overclock ile kullanıyorum. Aynı zamanda 4790K'da var, aralarında inanın hissedilir hiç birşey yok. Uzun yıllar götürür sizi 4790K. Evladiyelik işlemciler

bende i7 950 vardı arasında ekran kartı iyise full ayarlarda fark oluyodu hemde baya bir fark full ayarlarda 2kda bahsediyom hani düşüncem 4790k iyi güzelde acaba 6 çekirdek fark edermi diye sordum sorumu zira oyun için kullanıyom pc yi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.