Şimdi Ara

47 BİN TL YE ALINABİLECEK OTOMOBİLLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler 47 bin tl bütçem var pejo 301 sedan almak istiyorum sizce alınabilecek bir arabamı ?

• Değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Değil.

Hemde hiç değil

• önerebileceğiniz araç var mı bütçe 47 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurgu99

önerebileceğiniz araç var mı bütçe 47 bin

Ben size o fiyata hot hatch de önerebilirim, 72 model araba da...

Siz şunları yazın ki daha iyi yardımcı olabilelim:

* İstediğiniz kasa tipi (Sedan-hb-sw)
    * Yıllık kaç km yol yapacaksınız?
    * Aradığınız kıstaslar nelerdir?
    * Genelde kaç kişi kullanılacak? Aile kaç kişi?

Bunları yazmazsanız yardımcı olamayız.

• puronun en iyisi....
    İlan No: 265810276
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-puronun-en-iyisi-265810276/detay

• Aytürk kullanıcısına yanıt
    Araç 0 km olacak.Kasa tipi sedan olacak yıllık 5000 - 8000 km yol yapacaz zaten arabayı sadece bulundurmak için alıyoruz gerekli ihtiyaçlarımız oluyor.Bu fiyata dizel alamayacağımız için benzinli alıp lpg taktırmayı düşünüyorum çok fazla yakmasın abartı donanım olmasın ortalama bi donanım olsun.Aile 5 kişi olduğu için 5 kişi sığabilsin araca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EE3C874A -- 22 Ocak 2016; 21:52:00 >
  • O paraya gidip sıfır km çer çöp arabaları alabilirsiniz maalesef. Aracı az kullanan birisiniz, gidip LPG takmayın. Yaptığınız tasarruf, beş altı yılda ancak amorti edilir. Buna hiç gerek yok. Gidin benzinli alın, rahat rahat kullanın. Sıfır şartını bozabilirseniz bazı alternatifler var ama, sıfır km araçlarda seçenek yok denecek kadar az. Hatta şöyle belirteyim, gidin D sınıfı benzinli araç alın. Hem geniş geniş binin, hem de dert çekmeyin, az kullanıyorsunuz bari konforlu ve güvenli bir araca binin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 22 Ocak 2016; 22:14:12 >
  • Aytürk kullanıcısına yanıt
    Aracı zaten en az 6 yıl kullanacağım için memnun olacağım bir araç lazım da 47 bin tl ye 0km d segmenti otomobil var mı ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EE3C874A -- 22 Ocak 2016; 23:25:14 >
  • 0 alacağınıza gidin 2.el dizel otomatik 308 c4 yada bravo bakın.
  • Alınacak tek araç 1.4 egea easy.

• 46.000tl ye bir arakadas 301 almisti dizel ki ailenizin butcenizde bu sinirlar dahilinde kaliyor.
    Benzinli alacaksaniz ibiza 1.2tsi almanizi tavsiye ederim.Hem fiyati makul ki 40000tl civarina ek donanimli referance ler i satin alan arkadaslar var.Motor cok iyi, verginin en alt diliminde , tuketimde sag ayaginiza hakim olursaniz cok ekonomik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 22 Ocak 2016; 23:20:00 >
  • froster2006 kullanıcısına yanıt
    bende öyle düşünüyordum seat ibiza style 1.2tsi ile i20 arasında kaldım i20 ninde çok fazla yaktığını söylediler alayımmı almayayımmı diye düşünürken birde buraya sorayım dedim bu fiyata daha kaliteli daha büyük bir araba varmı diye
  • Sandero stepway

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    eve ona da baktım da hakkında çok eleştiri var
  • megane 3 hb 1.5 dci full

• quote:

eve ona da baktım da hakkında çok eleştiri var

Ne gibi eleştiri mesela. Biz 15 gündür urban versiyonu kullanıyoruz. Bu paraya en iyisi budur.gerisi hikaye.

• quote:

bende öyle düşünüyordum seat ibiza style 1.2tsi ile i20 arasında kaldım i20 ninde çok fazla yaktığını söylediler alayımmı almayayımmı diye düşünürken birde buraya sorayım dedim bu fiyata daha kaliteli daha büyük bir araba varmı diye

Ben su sekilde soyliyeyim.
    Eger kendime b sinifi bir arac alacak olsam ve butcem sinirli olsa kesinlikle yeni tasarim olmamasina ragmen 1.2 tsi ibiaza alirm.Plus paketli referanceleri 40 kusur binli fiyatlara aldi arkadaslar ki styl in donanimini tam bilmememe ragmen alasim jant bildigim kadar plus pakette var ve referancede gerekli tek donanim bu gerisi elzem degil.
    Sunuda soylemeliyim 80-120km ara hizlanmalari bazi araclarin su sekilde son viteste.
    Cruze. 20sn
    Focus2. 19sn
    Golf5. 16.5sn
    Astra h 18.7sn
    Ibiza 1.2 tsi 10.8sn
    Leon2 1.4tsi 10.8sn
    Gerisini sen hesapla diger araclarin nasil bir performansa sahip olduklarini.

• İşte sizin alacağınız sıfır arabalar yağ tenekesinden bozma olacak. Alacağınız ikinci el D sınıfı araçtan daha konforsuz, daha kalitesiz, daha güvensiz olacak. Buna ek olarak vergisi, yetkili servis mecburiyeti vb konularda da daha kötü olacak.

Altı yıl bineceksen git yine benzinli ve düşük kilometrede D segment 2. el araç al. Atıyorum Avensis 1.6 al. İçinden geçer 301'in falan. Sedan şartı olmasa HB C sınıfı sürüyle araç var o paraya.

• 47.000 tlye 1.3 95ps cdti astra j ecoflex sport(ben bunu aldim), megane 3 1.5 110 hp dci privelege, golf 6 1.6 105 tdi , fiat bravo 1.6 mjet 120 ps. gibi dizel hatchbackler alinabilir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.