Şimdi Ara

460 TL High Power 750W Element Serisi 80+ Bronz Yarı Modüler Güç Kaynağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İtopya dan Corsair Rm 750x beyaz olan modeli 1000₺ aldım geçen hafta perşembe günü bu gün aradım 50dk uğraştım müşteriler hizmetlerine bağladım dedikleri tek şey bu tarih ler arasında 3 bin adet şipariş aldık yetiştiremiyoruz çarşamba günü ancak kargoya vericez dediler iptal edin diyorum paramı geri verin 4 günde ancak veririz diyor lar yinede kıl kaptım iptal edin dedim.
    İncehesap tan dün gece monitör ekran kartı aldım bu gün kargoya verdiler. Paranız la rezil olmak istiyorsanız itopya dan alışveriş yapar sınız. Gittim bunu aldım gerçeği teknobiyonik te aynı bir fark ları yok aradım bakın bu gün kargoya verirseniz alıcam dedim tamam dediler bu gün kargoya vericez dediler Vermediler. Bu firmalardan sözünde duran tek firma incehesap oldu ayrıca incehesap monitör ölü piksel çıkarsa hemen yollayın hiç sorun değil hemen değiştiririz dediler. Özellikle paranızla rezil olmak istemiyor sanız itopya dan uzak durun.
    https://www.teknobiyotik.com/seasonic-focus-plus-750w-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-ssr-750fx.html
    Çatapatniyazi kullanıcısına yanıt
    Çatapatniyazi demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Çatapatniyazi

Son 3 PC’de HIGH POWER kullandım, şaşmaz. 750w gold olanı var 300₺ye almıştım bende.
    Eğer Güç Kaynağı içinse ilk üretici olarakta sayılan, FSP markasını tek geçerim, sistem alacağım zaman birşey toplayacağım zaman sistemlerimde hep FSP olmuştur ve hiç sıkıntı çıkarmamıştır.Tavsiye ederim bende FSP yi High Power bir kere aldığım bir kasada geldi, Sorun yaşattı bana anakartımı yaktı.Ama FSP gerçekten herşeyiyle iyidir.
  • 3 ay önce 650w olan modelini 425 TL'ye aldım. PSU ihtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ederim.
    Malzeme kalitesi güzel, şu an sistemimde takılı ve gayet sessiz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 30 Mart 2020; 19:1:53 >
  • Haber verene teşekkürler. 25 tl indirim de yapıyor. 434 tl...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 30 Mart 2020; 20:10:10 >
  • yaklaşık bir sene olacak kullanalı. Şiddetle tavsiye edilir.
    Bu fiyata 6 kademeli koruma bulamazsınız hiç bir markada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus

yaklaşık bir sene olacak kullanalı. Şiddetle tavsiye edilir.
    Bu fiyata 6 kademeli koruma bulamazsınız hiç bir markada.
    Zalman zm600 le vardı.Onu 250 ye sattım.Bunu aldım.
  • İtopya dan Corsair Rm 750x beyaz olan modeli 1000₺ aldım geçen hafta perşembe günü bu gün aradım 50dk uğraştım müşteriler hizmetlerine bağladım dedikleri tek şey bu tarih ler arasında 3 bin adet şipariş aldık yetiştiremiyoruz çarşamba günü ancak kargoya vericez dediler iptal edin diyorum paramı geri verin 4 günde ancak veririz diyor lar yinede kıl kaptım iptal edin dedim.
    İncehesap tan dün gece monitör ekran kartı aldım bu gün kargoya verdiler. Paranız la rezil olmak istiyorsanız itopya dan alışveriş yapar sınız. Gittim bunu aldım gerçeği teknobiyonik te aynı bir fark ları yok aradım bakın bu gün kargoya verirseniz alıcam dedim tamam dediler bu gün kargoya vericez dediler Vermediler. Bu firmalardan sözünde duran tek firma incehesap oldu ayrıca incehesap monitör ölü piksel çıkarsa hemen yollayın hiç sorun değil hemen değiştiririz dediler. Özellikle paranızla rezil olmak istemiyor sanız itopya dan uzak durun.
    https://www.teknobiyotik.com/seasonic-focus-plus-750w-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-ssr-750fx.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 30 Mart 2020; 20:40:59 >

• Bu powerda kullanılan kondansatörler japon mu ona göre alıcam fakat bilgi bulamadım bu konu hakkında bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Bu powerda kullanılan kondansatörler japon mu ona göre alıcam fakat bilgi bulamadım bu konu hakkında bilgisi olan var mı
    Japon değil ancak bu poweri şiddetle tavsiye ederim ben de uzun süre kullandım hem malzemeler kaliteli hem de çok sessiz çalışıyor verimliliği de iyi. Japon ların fiyatı çok yüksek.
  • Son 3 PC’de HIGH POWER kullandım, şaşmaz. 750w gold olanı var 300₺ye almıştım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çatapatniyazi -- 30 Mart 2020; 22:47:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çatapatniyazi

Son 3 PC’de HIGH POWER kullandım, şaşmaz. 750w gold olanı var 300₺ye almıştım bende.
    Eğer Güç Kaynağı içinse ilk üretici olarakta sayılan, FSP markasını tek geçerim, sistem alacağım zaman birşey toplayacağım zaman sistemlerimde hep FSP olmuştur ve hiç sıkıntı çıkarmamıştır.Tavsiye ederim bende FSP yi High Power bir kere aldığım bir kasada geldi, Sorun yaşattı bana anakartımı yaktı.Ama FSP gerçekten herşeyiyle iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResistibiLiTy

Alıntıları Göster
    Kesinlikle FSP de pişman etmez. Bu fiyatlarda eşdeğer güçte modüler olarak bulabilirseniz gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

• 2 yıldır gtc 1080 ti ryzen2600x ile kullanıyorum sıkıntısız
  • Çok ikilemde kaldım Gold olsa japon kondansatör olmamasını göz ardı ederdim fakat hem japon değil hem bronz daha iyi bir fırsat bekleyeceğim sanırım
  • 1 ay önce 400 civarına 5700XT ile kullanmak için almıştım. Daha sistemi tamamlamadım ama 5700XT için daha iyi bir PSU almak gerekiyor sanırım. Aldıktan sonra (iade süresi geçmişti) FSP'nin 5 yıl garanti verdiğini önerince de baya pişman oldum. Hala pişmanlığım sürüyor. Sistemi almadan önce satmayı düşünüyorum ama bilemedim.
  • Çok sayıda bilgisayarın olduğu kurumsal sistem yöneticisi değilseniz, High Power iyidir, aynı fiyattaki FSP, Aopen veya Coolermaster PSUlara göre daha sessizdir, ancak onlar kadar uzun ömürlü değil. Uzun ömürden kastım, bir kaç yıl değil tabii, 5-10 yıl. Geçen ay, FSP 350 watt PSUlara ait 8 yedeği, asıllarının kullanıldığı kasalar güncelliğini yitirip hurdaya gittiği için, başka bir birime hibe ettim. Onlardan çok sonra aldığım High Power 400-450-500 watt psularınsa çoğu demeyeyeyim ama her üç tanesinden biri zaman içinde bozuldu, onlara ait yedekler de elbette hiç kalmadı.

High Powerlarda, fanlar için termal kontrol devresi vardı, pahalı olmayan psularda genelde sadece yüke göre fan devri olur, daha önce sadece Tagan'da görmüştüm.
  • Nowitzer kullanıcısına yanıt
    rx5700 xt için gayet yeterli. Sorunsuz uzun süre kullanabilirsin.

High Power'ın çok fazla vasat ürünü mevcuttur. FSP gibi çok büyük bir üretici. Başka markalara fason ürün de yapıyor. Bu vasat seri, değil kaliteli bir ürün. Ama bundan çok daha kaliteli ürünleri de mevcut.

FSP vasat seviyedeki ürünlerde bile kalitesini belli bir çıtada tutuyor. Ama benim canımı çok kötü yakan ürünü de oldu. Yani FSP bu tarz ortalama ürünlerde başarılı ama linkteki ürün de ev kullanıcısı için gözü kapalı alınabilir.

Doların bu seviyede kalmayacağı kesin olduğu için ihtiaycı olana tavsiye ederim...
  • Daha iyisi alınabilir miydi, şimdi alınır mı sizce 400'e? Ürün gerçekten kaliteli evet biliyorum ama kararsız kaldım yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.