Şimdi Ara

46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
29
Favori
236.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mekansizercan

en internetten bi lnb ve dayzek sipariş verdim ya onlar gelmeden normal türksata bakan çanağımı az sağa çevirdim ama azerspace uydusundan %1 sinyal bile alamadım. normalde sinyal almam gerekmezmi. bilgi verirmisiniz.

maalesef arada 4 derecelik bir fark var ve bunun için lnb gerekmektedir
  • ZekaFışkıttıranİnsan kullanıcısına yanıt
    anteni sağa sla çevirerek bulmam zor diyosunuz .. peki dayzek ayarlarını nasıl yapacağım. benim cihazda disecq 0 yazıyo ona tıkladığımda lnb 1 lnb 2 gibi seçenekler var oradanmı oluyo. tşk ederim şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekansizercan

anteni sağa sla çevirerek bulmam zor diyosunuz .. peki dayzek ayarlarını nasıl yapacağım. benim cihazda disecq 0 yazıyo ona tıkladığımda lnb 1 lnb 2 gibi seçenekler var oradanmı oluyo. tşk ederim şimdiden.

evet o şekil oluyor azerspace lnb2 türksat lnb 1 olacak
  • Arkadaşlar bu uyduyu nasıl ekliyoruz receiver a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UYDU listenizdeki boştaki uyduyla user1 user2 diye adlandırılan. yada intelsat 45 uydusu üzerine kaydedin
  • önemli knallar war mı
  • bildiğimiz azeri kanalları, rus kanalaları bbc,cnn,bazı türk kanalları
  • arkadaşlar benim apartmanda dağıtıcıvar lnb taktık diyelim dağıtıcıdan yayın alabilirmiyiz yoksa direk mi indirmemiz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeresk

arkadaşlar benim apartmanda dağıtıcıvar lnb taktık diyelim dağıtıcıdan yayın alabilirmiyiz yoksa direk mi indirmemiz lazım.

direk indirmeniz gerekiyor
  • cruelman54 C kullanıcısına yanıt
    sinyal kalitesi nasıl hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: technovaland

UYDU listenizdeki boştaki uyduyla user1 user2 diye adlandırılan. yada intelsat 45 uydusu üzerine kaydedin

Hocam kesin mi user veya intelsat 45 dediginiz olay. Sundan soruyorum ben bugun catiya cikip azespace icin turksat lnb nin yanina baska bir lnb bagladim fakat uydu alicida azerspace ismni goremedim vazgectim.Eger dediginiz olay kesinse mac baslamadan tekrar cikip denemeye calisacagim.Uydu aliciya simdi baktim user1 user2 user3 user4 var intelsat olarak da 607 905 645 gibi seyler yaziyor. Userlerden birisi azerspace midir bilenler cevaplarsa cok sevinirim hava kararmadan deneyecegim acil cevaplarsaniz cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adonise -- 31 Temmuz 2013; 18:42:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TABİ Kİ KARDES
  • User demek kendin istediğin uyduyu ekleyebilirsin demek. önemli olan söz knusu uydunun frekans değerini yazıp kanalları taratmak
  • nilesat yani arap uydusu yerine kelepçeyi buna çevirmeye değer m sizce cs ile futbol kanallarına bakıyorum orada
  • açıkçası azeri kanalları hangi maçları veriyor bilmiyorum.ancak şampiyonlar ligi maçlarında işe yarayabilir bekleyip görmek lazım. azeri kanallarını tercih ediyorum çünkü vizyon filmleride verebiliyorlar. ve görüntü kalitesi turksattakine göre daha iyileşmiş gibi geldi bana
  • Eski iki lnb ile denedim ayarlayamadim galiba lnb bozuk. Rovans macina kadar yeni lnb ile tekrardan denerim. Dunku mac kacti artik.Son dakikaya birakmamak lazim bu uydu islerini,her an surpriz bir durum cikmasi muhtemel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11169 h 20400 uyduyu ayarlarken frekansını kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: technovaland

açıkçası azeri kanalları hangi maçları veriyor bilmiyorum.ancak şampiyonlar ligi maçlarında işe yarayabilir bekleyip görmek lazım. azeri kanallarını tercih ediyorum çünkü vizyon filmleride verebiliyorlar. ve görüntü kalitesi turksattakine göre daha iyileşmiş gibi geldi bana

ligtv ve idman tv kullanmış biri olarak söylüyorum sd kaliteleri birbiriyle aynı nerdeyse kendi uydularında kaliteli yayın yapıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.